pawel2404

Case 844 s co to za kontrolka?

Polecane posty

pawel2404    1

Cześć. Czy jest ktoś chętny pomóc mi i powiedzieć od czego jest kontrolka zaznaczona w kółku? Świeci mi czasami na czerwono.

post-53611-0-88626600-1502389918_thumb.png

post-53611-0-33164900-1502389963_thumb.png

Edytowano przez pawel2404

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extrabyk    5592

Tak jak kolega wyżej napisał jest to kontrolka zanieczyszczenia filtra powietrza. Jeśli nie świeci w sposób ciągły to może czujnik nie działa poprawnie albo jakieś zwarcie jest. Tak czy inaczej sprawdź filtr i oczywiście go przedmuchaj powietrzem. Jeśli mocno zarośnięty to nie zaszkodzi kupić nowy wewnętrzny i zewnętrzny.

Na foto pali Ci się kontrolka braku ciśnienia w skrzyni biegów i to może być większy problem niż z filtrem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extrabyk    5592

Niestety nie wiem ale jeśli masz chłodnicę oleju przekładniowego to czujnik może być gdzieś na przewodzie prowadzącym do chłodnicy. Jeśli nie to szukaj po kablu od kontrolki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez MAti21
      Witam poszukuję elektrozaworu, cewki od załączania przedniego napędu do case 844, według katalogu pasującą od modeli 856, 956, 1056, czy ktoś może ma dostęp do takich części lub posiadałby na na sprzedaż to byłbym bardzo wdzięczny za kontakt. Załączam zdjęcia jak to u mnie wygląda,



    • Przez sep68
      witam! zakładam ten temat ponieważ szukam tej informacji po całym dziale i nie mogę znależć wskazówki.
      proszę bardziej zorientowanych w temacie użytkowników o pomoc może ktoś miał podobny problem...
      chodzi mianowicie o olej w moim ciągniku,który ma skrzynię z rewersem,spuściłem olej bo było poniżej stanu i zanieczyszczony,ale nie wiem co zalać w zamian typowo przekładniowy czy przekładniowo-hydrauliczny?
      będę wdzięczny za info pozdrawiam!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj