Skocz do zawartości
News
AnkaK

prasa deutz fahr mp 130 nie odcina siatki

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
DEUTZ
AnkaK    0

Witam, 

mam taki problem moja prasa deutz fahr mp 130 nie odcina siatki, wygląda na to że hamulec nie napręża siatki i ona się nie odcina, a kiedy włączam sterownik pojawia się bład E02. Czy ktoś umiałby mi tutaj coś poradzić, bo już ręce mi opadają....?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez wojtekw
      Witam. Przymierzam się do zakupu prasy rolującej. Ciągnik, który będzie ją obsługiwał ma MF 115 KM. Patrzę w kierunku NH model BR7060, lub jakiś CLAAS, FENDT itp. Przedział środków to 30-50 tyś. Zbieram rocznie około 3000 bel. Zbieram słomę na różnych areałach od 1 do 50 ha.    Widziałem, że były tematy, w których była wzmianka jaką prasę kupić, ale nie znalazłem tematu, który mógłby mi pomóc. Jeżeli takowy jest z góry przepraszam. 
    • Przez Karol193
      Witam! 
      Potrzebuję opinii i rady jaką prasę zwijającą kupić i co wziąć pod uwagę przy wyborze. Do tej pory pracowałem Sipmą farma II.  Którą z tych trzech pras byście wybrali? Mchale f 5500, New Holland Roll Belt 150 czy Kverneland 6716. Wiem że to są trzy zupełnie inne i różniące się  prasy ale akurat te mnie interesują. Dodam że robię ok 1200 bel słomy , ok 100 suchego siana, ok 900 sianokiszonki i ok 100 kiszonki z łubinu i sadareli.  Kto może niech się wypowie i doradzi.
      Pozdrawiam!
    • Przez Shogun
      Znajomy prosił mnie żebym mu doradził w zakupie prasy zwijającej. Ma do wydania max. 20 tys. ja poleciłem mu JD550 bo taką mam i jestem zadowolony ale on mówi że wolał by jakąś mniejszą a właściwie niższą. Wszystkie pasówki są dość wysokie więc myslę że najlepsza była by dla niego łańcuchowa.
      Prasował będzie sianokiszonkę (myślę że 200-300 bali) trochę siana i słomę. Ciągnik jakiś Farmtrac zdaje się 70KM (nie wiem dokładnie bo kupił niedawno i wyjechał do Niemcowni i tyle mieliśmy okazje pogadać że powiedział: "kupiłem Farmtraca i szukam prasy, popatrz za jakąś." W niedziele będzie dostępny to dopytam dokładnie o model.
      On w prasach jest zielony, i sam nawet nie wie czy mu siatka potrzebna.
      Ja bym obstawiał jakąś łańcuchowa z siatką. Tylko jaką, w tych pieniądzach to głównie polskie prasy są a ja nie mam do nich przekonania. Co byście polecili, jakie macie opinie o polskich prasach?
    • Przez wiecho
      Witam, mam pytanie w sprawie prasy rolującej pasowej , czy chcąc rolować trawę na sianokiszonkę taką prasą niezbędny jest wałek czyszczący , czy prasą bez wałka da się ? Dzięki za podpowiedzi.
    • Przez marekg5
      Witam. Planuje własnie sobie kupic prase belujaco ale nie wiem jeszcze jako? Mam pytanie jak sie beluje praso o wąskim podbieraku? Czy nie omyla i czy warto jo kupic?