boskipl

Case Maxxum 125 Multicontroler kalibracja skrzyni

Polecane posty

boskipl    2

Tak ale mam wrażenie że skrzynia wymaga częstszej kalibracji niż co 600 godzin podczas przeglądu a za każdy przyjazd serwisu trzeba płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryki    10

W instukcji jest wszystko opisane. Także poszukaj.

Edytowano przez ryki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiu9802    9

z tego co wiem, kalibracja jest możliwa, ale tylko wtedy gdy mamy bardziej rozbudowany wyświetlacz, ten z licznikiem hektarów. Ale mogę się mylić, bodajże w New hollandzie tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mich9    671

a wie ktoś jak zrobić w T6 electrocomand bez automatu 17 biegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RoRo    5

w t6 electrocomand jak sobie nie kupiles skrzyni 16x17 to sobie jej nie zrobisz chyba ze skrzynie wymienisz.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mich9    671

Chyba nie będę wchodził w koszty :D Zawsze myślałem że skrzynie 16x16 też da się skalibrować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RoRo    5

Sorki zle przeczytalem.. oczywiszcie ze sie robi kalibracje 16x16 czy 16x17 tak samo sie je wykonuje.

Wiem tylko tyle: olej w strzyni musi byc zagrzany.  na zgaszonym silniku mocno zaciagnac reczny, trzymac zółw i zajac i odpalic go wtedy wchodzi sie w stan kalibracji i wtedy dac rewers do przodu i powiniem kalibrowac. trwa to troche, bedzie zieniac biegi i tam cos robic.

duzo rzeczy niewiadomych... jakie powinny byc obroty silnika. jaki bieg powinnien byc wlaczony na poczatku.

 

 

Dokladnie nie wiem, to zapamietalem jak robil to u mnie serwis. Serwisant powiedzial ze jak nie wiem dokladnie zebym tego nie robil bo idzie namieszac

 

znalazlem filmik moze wam pomoze

 

www.youtube.com/watch?v=xjIQ6jS6DuQ

 

lub tu po polsku

https://www.youtube.com/watch?v=nNuxrmutFUg

Edytowano przez RoRo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boskipl    2

A jaki macie olej do skrzyni zalany w maxxumach ?  U mnie jest ten nexplore a słyszałem że na hy-tranie lepiej pracuje 

Edytowano przez boskipl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukas85    37

Ja zalałem oryginał Akcela Hy-tran zgodnie z tym co podaje producent


Ursus C-330, New Holland TD90D, Case MX120, Claas Dominator 96, quad Honda Rubicon 500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez roxor
      Witam panowie mam do was taka prośbę chce kupić case mx 135 to mój pierwszy case i nie wiem na co trzeba zwrócić uwagę w tym ciągniku jeżeli ktoś wie coś na temat tego ciągnika to proszę o wasze rady dzięki i pzdr.
    • Przez johny
      Witam czy miał ktoś z was styczność z ciągnikami tej serii JX a szczególnie chodzi mi o JX 90 a jak wiał to jakaś opinia jak wygląda itd >??
    • Przez messot
      Witam
      Pacjent bliźniaczo podobny do case mx 
      Przy zmianie z 3 na 4 połbiegu delikatnie przydusza silnik i tak samo z 2 na 1
      z 1na 2 ok 
      Z 2 na 3 ok
      Z 3 na 2 ok
      Ciśnienia posprawdzane po 19 na każdym połbiegu
      Cewki podmienione z innego ciągnika 
      Obserwacje przy zmianie z 2 na 1 na drugim koszu ciśnienie spada do ok 15b na ułamek sekundy i dopiero spada liniowo
      Na pierwszym koszu narasta liniowo 
    • Przez agromichu
      Case 4220 podnośnik nie opada pod obciążeniem. Dodatkowo dźwignia od wysokości opadania podnośnika (ta do pługa) tylko podnośniła i opuszczała. Ostatnio tata jej używał i zaczął cały ciągnik drżeć i koniec końców coś się zrobiło tak, że teraz nawet podnośnik nie chce opaść pod obciążeniem. Nie wiem czy to ma znaczenie ale przy uchwycie cięgna centralnego od podnośnika wychodzi jakiś bolec i jest na wierzchu. Gdzie szukać przyczyny? Co to może być? Proszę o pomoc.
    • Przez ProstyRolnikZPodlasia
      witam objaśni mi ktoś od czego są wszystkie pokrętła ehr w case mx 135? z góry dziękuję
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj