News
boskipl

Case Maxxum 125 Multicontroler kalibracja skrzyni

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
case
boskipl    0

Tak ale mam wrażenie że skrzynia wymaga częstszej kalibracji niż co 600 godzin podczas przeglądu a za każdy przyjazd serwisu trzeba płacić.

Wiadomość z agroFakt.pl

ryki    9

W instukcji jest wszystko opisane. Także poszukaj.

Edytowano przez ryki

krzysiu9802    9

z tego co wiem, kalibracja jest możliwa, ale tylko wtedy gdy mamy bardziej rozbudowany wyświetlacz, ten z licznikiem hektarów. Ale mogę się mylić, bodajże w New hollandzie tak jest

RoRo    3

w t6 electrocomand jak sobie nie kupiles skrzyni 16x17 to sobie jej nie zrobisz chyba ze skrzynie wymienisz.

Mich9    132

Chyba nie będę wchodził w koszty :D Zawsze myślałem że skrzynie 16x16 też da się skalibrować...

RoRo    3

Sorki zle przeczytalem.. oczywiszcie ze sie robi kalibracje 16x16 czy 16x17 tak samo sie je wykonuje.

Wiem tylko tyle: olej w strzyni musi byc zagrzany.  na zgaszonym silniku mocno zaciagnac reczny, trzymac zółw i zajac i odpalic go wtedy wchodzi sie w stan kalibracji i wtedy dac rewers do przodu i powiniem kalibrowac. trwa to troche, bedzie zieniac biegi i tam cos robic.

duzo rzeczy niewiadomych... jakie powinny byc obroty silnika. jaki bieg powinnien byc wlaczony na poczatku.

Dokladnie nie wiem, to zapamietalem jak robil to u mnie serwis. Serwisant powiedzial ze jak nie wiem dokladnie zebym tego nie robil bo idzie namieszac

znalazlem filmik moze wam pomoze

www.youtube.com/watch?v=xjIQ6jS6DuQ

lub tu po polsku

https://www.youtube.com/watch?v=nNuxrmutFUg

Edytowano przez RoRo

boskipl    0

A jaki macie olej do skrzyni zalany w maxxumach ?  U mnie jest ten nexplore a słyszałem że na hy-tranie lepiej pracuje 

Edytowano przez boskipl

Lukas85    16

Ja zalałem oryginał Akcela Hy-tran zgodnie z tym co podaje producent

Ursus C-330, New Holland TD90D, Case MX120, Claas Dominator 96, quad Honda Rubicon 500

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Damianek94
      Witam. W moim Case Puma 160 wyświetla się komunikat o konieczności przeprowadzenia „light service” i „heavy service”. 
      Przytrzymywanie przycisku „książka&klucz” nic nie pomaga.
      Ma ktoś jakiś sposób na to?
      Pozdrawiam 

• Przez mjurgonski
      Witam . Mam problem z case mx 100c , gdy go odpale i chce ruszyć włączając rewers  do porzodu zapala sie pomarańczowa kontrolka N i wtedy juz nawet do tylu nie chce jechać, jednak gdy go ponownie odpale i włączenie rewers  na tył to do tylu jedzie . Jaka może być przyczyna?  
    • Przez sunday
      Witam mam takie pytanie czy w CASE MX 135 jest to normalnie, że WOM na wolnych obrotach włącza się i po chwili sam się wyłącza, po dodaniu nawet minimalnie gazu wszystko działa jak należy. Pytam z czystej ciekawości bo w pracy to  nie przeszkadza
    • Przez razorM31
      Witam
      Mam problem, mianowicie nie działa mi podnośnik w ciągniku Case 5120, nie reaguje na żadne polecenia, kontrolka non stop mruga na pomarańczowo. Jaka może być przyczyna?
    • Przez Mrozik137
      Witam mam problem wymieniłem alterantor bo myślałem że od tego nie pala sie nawet nie zapalaja sie na włacznikach te lamki co to by mogło być prosze o pomoc 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.