Skocz do zawartości
Rolnikk966

JD 1072 problem z hydraulika

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Rolnikk966    0

mam problem z hydraulika w kombajnie JD 1072 zmienilem pompe bo mi rozszadzilo i nadal jest wysokie cisnienie przewody wysadza jak obnizyc cisnienie ? 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez zdzichu124
      Witam, planuje na tegoroczne zniwa zakup kombajnu John Deere 1188, planowalem zakup 1177 ale ze wzgledu ze mam do objechania duzo usług a jesli zmienie sprzet to pewnie klientów przybedzie , dlatego zdecydowalem sie na model z 6 wytrzasaczami i wieksza powierzchnia separacji ziarna oraz mocniejszym silnikiem. Budżet jaki planuje wydac to 80tys zł , na aukcjach są modele za okolo 50-60tys ale sa tez takie w okolicach 100tys zł i nie wiem dlaczego ceny sa tak zroznicowane, co ma ten za ponad 100tys czego nie ma ten za 60tys i jest warte tą roznice w cenie. Mam pytanie do osob mających pojecie o tym modelu , szczegolnie użytkownikow oraz serwisatnow tych maszyn , na co zwrócic uwage przy kupnie, co sprawdzic , co jest ich slabym punktem itp. dzieki za odpowiedzi. pozdrawiam.
    • Przez Seba505
      Kombajn ciągle się przegrzewa . Jeden wąż od pompy jest ciągle zimny ,góra chłodnicy jest ciepła a dół zimny.O co chodzi.
    • Przez micgal39533
      Witam 
      Ostatnio w JD 1075 wymieniane były rurki od pompy do wtrysków i filtr paliwa i pompa była w regeneracji, uszczelnienie, łopatki i ustawienie  i teraz jest problem z odpaleniem, kombajn kręci ale nic nie chce łapać, w filtrze paliwa jest u góry z prawej strony trochę powietrza ale jak odkręci się rurkę od zasilania pompy wtryskowej to ON leci , co to może być, na wtryski paliwo też wychodzi ;/ 

• Przez sebarr
      Witam, stoję przed wyborem kombajnu. Proszę o zdanie osoby mające doświadczenie z W550 lub zbliżonym modem.
      Chodzi o to, że bliżej mi do JD ponieważ mam dostęp do mechanika z serwisu. W razie awarii po gwarancji będę mógł skorzystać z jego wiedzy a to cenne w czasach komputerów i tej całej elektroniki. Od classa nie znam nikogo.
      Wybór więc raczej na JD gdyby nie to, że sam mechanik mówi mi, że jeśli ciągnik to tylko JD ale jeśli chodzi o kombajn to lepiej dla mnie żebym szukał classa lub new hollanda...
      Główne zarzuty które słyszy od klientów jako serwisant , to że JD gubią więcej niż classy i new hollandy. Ktoś może potwierdzić lub zaprzeczyć tym informacjom?

• Przez cember16
      Witam od dłuższego czasu przy żniwach kombajn john deere 975 zapowietrza się wymieniany jest filtr paliwa czyszczony był cały układ zasilania paliwem i zapowietrzanie czasami nastąpi dodam że kombajn ma elektroniczną pompke zasilającą .Może być wina tej pompki?,bo pomyslałem że przed żniwami wypadało by te usterke usunąć.Czego to może być wina? czy tej pompki