Skocz do zawartości
Roser17

Błąd E 15.05 Tc5060

Polecane posty

Roser17    0

Witam tak jak w temacie wyskakuje mi błąd E 15.05 w kombajnie New Holland Tc5060 wiecie o co moze chodzić?

Piotrek26    1

Witam tak jak w temacie wyskakuje mi błąd E 15.05 w kombajnie New Holland Tc5060 wiecie o co moze chodzić?

Cześć,

Jesteś pewien że to błąd E 15.05?? Nigdzie nie mogę znaleźć takie błędu, w żadnych materiałach.

Może to:

E115 - Przerwa w obwodzie linii czujnika prędkości obrotowej przenośnika kłosowego.

15 - Układ HHC - Sterowanie podnoszeniem/opuszczaniem/szybka praca - Sygnał sterujacy nieprawidłowy, patrz sterowanie podnoszeniem/opuszczaniem/szybka praca

155 - Przekaźnik (zmniejszenia) prędkości obrotowej nagarniacza - przekaźnika zaworu przełącznego 2

1105 - Wyłączyć hamulec postojowy

2115 - Zredukować moc silnika

Który to rok jest TC? Tier III czy Tier IV? Ma AdBlue? jest kilka modeli TC5060 i to wielka różnica.

maniek0987    3

i jak rozwiązałeś ten problem? Ja teraz próbowałem uruchomić kombajn, bo potrzebowałem wyjechać z garażu i kombajn nie chce zapalić, a jak kręcę rozrusznikiem to po chwili wyskakuje błąd e15.05 i wyświetla się znak tłoka z kroplą. Model to TC 5.80 z 2015 roku. Miał ktoś może taki problem? Kombajn kręci, ale w ogóle nie chce załapać. Wcześniej chodził normalnie bez żadnych problemów.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez szy1993
      Kupował ktoś/ zamawiał dużego CX ? podzielicie się cenami ?
    • Przez Globus
      Witam! Mam problem z silnikiem mercedesa om360, otóż gdy silnik jest gorący po pracy i chcę go odpalić to wogle nie kręci dodam że jak jest zimny to odpali za pierwszym razem. Co może być przyczyną?
      z góry dzięki pozdrawiam
    • Przez StachuDomaski
      witam kombajn spada z obrotow prosze o szybka odpowiedz bo trzeba kosić skosilem 2 zbiorniki jeczmienia jarego i spada z obrotow silnik przeciazenie nawet 130℅ silnika
    • Przez matrixowy
      Jakie macie opinie na temat kombajnu cx 6080 ile kosztuje +/- itp.
    • Przez ktomek154
      Witam!
      Przymierzam się do zakupu kombajnu marki New Holland modelu tx 34 z roku 1992. Nie mogę nigdzie doszukać się informacji na temat awaryjności, zalet i minusów tego kombajnu. Kombajn będzie mi służył do koszenia ponad 100ha zboża jak i ok 100ha kukurydzy. Proszę o pomoc. Dodam, że w grę wchodzi jeszcze kombajn MDW Fortschritt 525H lub 527. Cena jaką operuję wynosi do 100 góra 120tyś. zł. Jestem otwarty na inne propozycje i chętnie przeczytam opinnie na temat Waszych kombajnów.
      Pozdrawiam!