Skocz do zawartości
Roser17

Błąd E 15.05 Tc5060

Polecane posty

Roser17    0

Witam tak jak w temacie wyskakuje mi błąd E 15.05 w kombajnie New Holland Tc5060 wiecie o co moze chodzić?

Piotrek26    1

Witam tak jak w temacie wyskakuje mi błąd E 15.05 w kombajnie New Holland Tc5060 wiecie o co moze chodzić?

Cześć,

Jesteś pewien że to błąd E 15.05?? Nigdzie nie mogę znaleźć takie błędu, w żadnych materiałach.

Może to:

E115 - Przerwa w obwodzie linii czujnika prędkości obrotowej przenośnika kłosowego.

15 - Układ HHC - Sterowanie podnoszeniem/opuszczaniem/szybka praca - Sygnał sterujacy nieprawidłowy, patrz sterowanie podnoszeniem/opuszczaniem/szybka praca

155 - Przekaźnik (zmniejszenia) prędkości obrotowej nagarniacza - przekaźnika zaworu przełącznego 2

1105 - Wyłączyć hamulec postojowy

2115 - Zredukować moc silnika

Który to rok jest TC? Tier III czy Tier IV? Ma AdBlue? jest kilka modeli TC5060 i to wielka różnica.

maniek0987    3

i jak rozwiązałeś ten problem? Ja teraz próbowałem uruchomić kombajn, bo potrzebowałem wyjechać z garażu i kombajn nie chce zapalić, a jak kręcę rozrusznikiem to po chwili wyskakuje błąd e15.05 i wyświetla się znak tłoka z kroplą. Model to TC 5.80 z 2015 roku. Miał ktoś może taki problem? Kombajn kręci, ale w ogóle nie chce załapać. Wcześniej chodził normalnie bez żadnych problemów.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Kamil1025
      Witam macie jakieś opinie dotyczące tego kombajnu? Może jest jakiś użytkownik? Mam zamiar zmienić Bizona rekorda na taki sprzęt właśnie i jestem ciekaw jak sprawują się te kombajny. Z góry dzięki za odp. 
    • Przez Michalq66
      Posiadacze i operatorzy CX6080/90 mam pytanie.. jak macie ustawione wiatry/sita na rzepak ? 
    • Przez michal_xs
      Panowie , nawalil mi czujnik paliwa w kombajnie a nowy oryginalny w grenne 500zl , macie gdzieś dostep do innych tańszych czujników? Inne polskie od np ursusow nie pasują
    • Przez marko73
      Witam w kombajnie New Holland TC 5050 kilka razy dziennie mam problem z włączeniem wysypywania zboża . Muszę maszynę kilka razy kompletnie  wyłączyć , czasami chwilę odczekać i potem znowu włącza mi się funkcja wysypu zboża . Ramię/lejek spustowy  mam rozkładany hydraulicznie siłownikiem i to zawsze działa poprawnie .  Proszę o pomoc  gdzie szukać przyczyny usterki  bo w  dni kiedy jest ładna pogoda staje się to strasznie irytujące  gdyż  ciągu dnia traci człowiek czas i jest zupełnie bezradny . Może miał już ktoś z Państwa podobną usterkę ? Proszę o poradę . 
    • Przez lukasz345
      Piszcie co wiecie o tym sprzęcie.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.