Skocz do zawartości
marekgg

Massey Ferguson 3645 problemy ze skrzynią

Polecane posty

marekgg    0

Witam  mam problem z ciągnikiem massey ferguson 3645 wyleciał olej przez tłoka z przyczepy ze skrzyni zapaliły się kontrolki na czerwono i nie ma żadnych biegów, ciągnik pali  ale nie jeżdzi  wszystkie podnośniki i wałki działają. Proszę o poradę co zrobić.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez raf21
      hej koledzy co moze byc przyczyna , ze wybija mi 1 bieg podczas np kopania kartofli po pewnym czasie wajcha sie cofa ,aż wyskoczy bieg rok temu było ok. Nic nie było grzebane w skrzynii, a 4 bieg to np jak jade z góry to wybija mi na tej dzwigni co sie zmnienia polowe na szosowe. co moze byc nie tak????? edit Ursus c 360
    • Przez andrewk
      Witam, do sprzedania instrukcja obsługi do traktorów Massey Ferguson 6110 - 6190 w języku polskim. Gratis dla kupującego dorzucam instrukcję napraw do powyższych modeli w formie pdf (ang).

Cena 70zł + wysyłka

Chęć zakupu kierujcie wysyłając mi wiadomość

Pozdro

• Przez 235Ferguson
      Siemanko.
      Jakie macie opinie na temat traktorka Massey Ferguson 5425 ze skrzynią DYNA 4? Traktor z 2009 roku. Czy ta skrzynia często się psuje i jaki jest koszt naprawy? Proszę o odpowiedzi. Przymierzam się do kupna takiego ciągnika i chcę wiedzieć co o nim myślicie.
    • Przez kraku
      Witam mam problem z wałkiem nie chce się wyłączyć ciągle pracuje , elektrozawór jest dobry  co możne być przyczyna . Drugi problem to brak prędkości 540 słychać tylko delikatny szum ze skrzyni tak jakby sie nie mogło sie przełączyć 
    • Przez NICCO
      Witam mam problem ze swoim mf 6150, przestał działać podnośnik w ogóle nie świeci się nic na panelu ehr ani te dwie kontrolki od pozycjonowania ani dioda z ! nie podnosi anie nie opuszcza zarówno z kabiny jak i z błotnika, manualne podnoszenie działa tu przy kole pod spodem, sprawdzałem bezpieczniki zarówno te pod maska jak i w kabinie, są ok. chciałem dodać że i WOM się nie włącza. pomocy ?