Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Artu82
      Witajcie. Kolega poszukuje Famarola  szerokosci 3 metry w bdb stanie najlepiej ze znacznikami hydraulicznymi oraz sciezkami elektrycznymi bądź pneumatycznymi.
      Obszar poszukiwan świętokrzyskie i sąsiednie województwa.Cena adekwatna do stanu
      Prosze podawać oferty w tym wątku 
    • Przez pixel44
      Witam. Niedawno kupiłem siewnik LELY Sematan Nodet Gougis 300 i mój problem polega na tym że nie wiem jaką ilość wysiewu ustawić dla poszczególnych zbóż. Nie ma żadnej tabeli z wysiewem ani nic podobnego. 
      Jeżeli ktoś miał styczność z takim siewnikiem lub posiada jakieś tabele, zdjecia tabel lub cokolwiek według czego mógłbym ustawić siewnik to proszę o pomoc. 
      Za wszelkie rady z góry dziekuje. 
    • Przez tony22
      Kto coś pomógł by, tabela wysiewu dla siewnika amazone D7 specjal typ 30 ogumienie 5.00-16, lub jak przeprowadzić prawidłowo próbę kręconą. Pzdrawiam
    • Przez Radek21412
      Cześć. Niedawno kupiłem używany rozsiewacz Amazone ZA-M i do tego odzielnie używany komputer Amatron 3. Po podpięciu wszystkiego komputer pokazuje siew na 24 m a ja mam, ścieżki na 18 metrów. Chcę ustawić siewnik na sianie 18 metrów i tu pytanie jak to zrobić, bo instrukcja obslugi nic nie podaje a w opcjach komputera nigdzie nic takiego nie ma. Jedyną opcją wydaje mi się reset ustawień, ale trochę się tego obawiam. Zapisałem wszystkie dane jakie trzeba tj. parametry wagi, ustawienia zasów, liczbę impulsów, ale najpierw chciałbym zapytać się czy jest może jakiś inny sposób. Oprogramowanie dla siewnika pokazuje, że są 4 języki. Ale nigdzie nie ma opcji do ich zmiany i tu drugie pytanie. Czy reset ustawień móglby sprawić, że wyskoczą takie opcje jak wybór szerokości siania czy zmiana języka?
    • Przez Adico1110
      Witam 
      Ma ktoś może tabele wysiewu do siewnika Roger XR Special??