Skocz do zawartości
Kizo

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi

Polecane posty

Pawel250    1

W Rętkach koło Zbuczyna mają ciągniki w surowym jak tylko przyjadą na plac i czekają w kolejce na warsztat. W Tchórzewie też są niektóre ciągniki w surowym stanie ale wymagające naprawy .

danielhaker    803

W Tchórzewie choć mam 5km to nigdy u tego handlarza nie byłem. A ętkach to przy trasie czy we wsi?

O, przypomniałem sobie że w Wąsach są Zetory. Ode mnie po prostej 1km. ;)

Wiadomość z agroFakt.pl

Pawel250    1

W Rętkach to u tego co czarną BMW jeżdzi .Ten co ma plac z maszynami przy trasie do Siedlec .

W tchórzewie byłem raz ale sprzętu mają tam mało(Tylko 8 ciągników).

Jeszcze w Modrzewie nigdy nie byłem. To co widziałem na zdjęciach z allegro to facet ma nawet ładne sprzęty i podobno nie malowane ;)

Leito27    1

Witam

jestem nowy

mam pytanie co do komisu w Janowie woj. podlaskie , chce kupić ursusa c-385 lub 912 z turem oraz belarke do 5 lat , i słyszałem że tam mają coś i ceny jeszcze po bożemu

jak ktoś ma jakiegoś dobrego handlarza ciągnikami w woj. podlaskim to proszę o pisanie

pozdrawiam

izydor6280    464

Szukam Renault 110-54 lub 120-54 mile widziana w kabinie TZ, w okolicach Lublina, może ktoś się orientuje czy gdzieś coś sensownego stoi??

danielhaker    803

Nie widziałem u niego części do samochodów więc pewnie o innym mówisz .

http://moto.allegro.pl/ciagnik-fendt-farmer-311-lsa-i1534804846.html -przykładowy ciągnik z jego aukcji

To jeden z nich. Tamten drugi z Modrzewia to: http://moto.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=11132136 Teraz trochę mniej ściąga ciągników. Ma ich może z 5. Ten, o którym mówisz ma ich więcej. Głownie widzę Fendt'y, Zetorów kilka, Pojedyncze DF'y, JD

Edytowano przez danielhaker

armi95    0

A koło Przasnysza gdzie dokładniej są handlarze. Byłem tylko w Bartołdach. Sprzęt drogi i wymalowany. Same Ursusy i Zetory.

Tadzio70    0

Szukam handlarzy u których można kupić dobre ciągniki :) Interesują mnie z województwa lubelskiego bądź okolic.

Byłem już u handlarza w Ryżkach i nie polecam go bo nawet nie chciały odpalić maszyny :)

Pawel250    1

Szukam handlarzy u których można kupić dobre ciągniki :) Interesują mnie z województwa lubelskiego bądź okolic.

Byłem już u handlarza w Ryżkach i nie polecam go bo nawet nie chciały odpalić maszyny :)

Polecam wybrać się w okolice Zbuczyna(województwo mazowieckie) , niektórzy nazywają okolice Zbuczyna zagłębiem używanych maszyn rolniczych :D

Rolnik122    0

Ja także polecam pojechac do Zbuczyna byłem tam po opryskiwacz chociaz jestem z lubelskiego jest to niedaleko

Grabcio    23

O właśnie miałem napisać o składzie w Gutanowie ale zapomniałem jak się nazywa owa miejscowość. :lol: Właśnie u tego faceta mój wujek kupił ciągnik sprowadzony z Francji.

ziomal89    0

ja osobiście odradzam kalinowice koło zamościa i jatutów za gravitem tam się płaci za farbe sporo moich znajomych nadziało się na mine

Massey1993    15

Zbuczyn Pogonów Łęcznowola Wólka Konopna Dziewule to tak koło siebie jest wiec coś wybierzesz i na marne nie pojedziesz

Grabcio    23

A i jeszcze koleśie z Pliskowa sprowadzają Zetory ze Słowacji ale nie są to za dobre ciągniki bo większość chodziła w PGR-ach.

Tanco96    10

po mojemu to się opłaca mój sąsiad na takim handlu to się nawet nieźle dorobił a handluje głównie zetorami oraz innymi maszynami rolniczymi

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się