Kizo

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi

Polecane posty

czukcz    0

We ktos moze, czy on spelnia wszystkie europejskie normy i czy ewentualnie kwalifikuje sie pod Modernizacje Gospodarstw w ramach Prow, mile widziany adres jakiegos dealera. Z góry dziekuje za wszelkie informacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marek1977    1308

Był ktoś z Was w Grenne w Bydgoszczy,niby market ,ale tylko połowicznie,Jak myślicie przydał by się taki Supermarket z prawdziwego zdarzenia,gdzie można by każdą część i śrubę obejrzeć?.Byłem ostatnio w takim markecie z częściami samochodowymi-piękna sprawa!!!.Co myślicie o takim pomyśle!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

prawdopodobnie taki sklep jest w Olsztynie w Agromie... nie sprawdzałem , ale kolega był i mówił ze sie kupuje tak jak w super markecie... bieżesz wózek i smigasz miedzy regały :rolleyes: może w zime odwiedze , jak trzeba bedzie jakies częsci kupowac


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

a ja tam wolę jak mi przynoszą, i nie trzeba samemu chodzić i szukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pynczor    15

Ale jak jedziesz na zakupy do zawsze więcej kupisz :rolleyes: :P u mnie tez jest taki sklep ale tylko z narzedziami i srubami,pilami i jakby byly czesci to bajka wszystko można ogladnac itp.


mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelJD    17

W Bydgoszczy z tego marketu to tylko wózki do wyjechania pod samochód z jakimiś częściami. Wydaje mi się, że buszowanie po regałach chyba by sie im nie opłaciło, bo czasami niektórym by się coś do rąk mogło "przylepić" :rolleyes:. A z drugiej strony w sklepach rolniczych nie kupuje się na codzień jakis kosmetyków czy innych gadżetów motoryzacyjnych. Personel wie gdzie ma położona dają część i sprawnie można nabyć towar dzięki temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cichy84    28

Bylem w Agromie w Olsztynie super sprawa ale możesz chodzić też ze sprzedawcą doradzi pomoże super wszystko co chciałem to mieli :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    316
Był ktoś z Was w Grenne w Bydgoszczy,niby market ,ale tylko połowicznie,Jak myślicie przydał by się taki Supermarket z prawdziwego zdarzenia,gdzie można by każdą część i śrubę obejrzeć?.Byłem ostatnio w takim markecie z częściami samochodowymi-piękna sprawa!!!.Co myślicie o takim pomyśle!.
Nie byłem ale wiem z doświadczenia że sklepy GRENE są różnie wyposażone np Grene Kętrzyn - dobrze przemyślane, GRENE Bartoszyce średnio.

W Kętrzynie wszystko mogę obejrzeć bez podawania mi z półki tylko idę i oglądam ale ja już trochę u nich kupuję :rolleyes:

 

a ja tam wolę jak mi przynoszą, i nie trzeba samemu chodzić i szukać
Ja tam idę albo z nimi w półki albo sam. Po co oni mają to targać jak szybciej ja dojdę i obejrzę. Jeżeli mówię że biorę to mi to przyniosą a i często pomogą wsadzić do samochodu.

 

Bylem w Agromie w Olsztynie super sprawa ale możesz chodzić też ze sprzedawcą doradzi pomoże super wszystko co chciałem to mieli :P
Tiaaa, jak chciałem kupić w tej agromie opryskiwacz krukowiaka to gadali że nie że tylko pilmet i inne duperele. Jak się PROW kończył to gadka inna już była - coś w stylu że krukowiaka też mają i zawsze mieli itp. Jedynie mogę p. Grzegorza Sz. polecić bo naprawdę rzeczowy człowiek nie dość że wie co mówi to jak powie to się tego trzyma. Poza tym pod Olsztyn podlega jeszcze AGROMA Kętrzyn i Korsze, o ile ta ostatnia jest fajna bo ładnie zrobili ostatnio sklep to odział w Korszach powinien być zliwkidowany bo panowie, średnio uprzejmi i pracują jakby wielką łachę robili że ruszą d*pę z krzesła aby pokazać coś klientowi a poziom doradztwa zerowy (ostatnio pytałem o kranik do bloku silnika do C330M a sprzedawca się mnie pyta czy to ten sam co w C360, no myślałem że gościa wyśmieję bo ja wiem konkretnie co chcę a on nie wie co ma). Ogólnie z chwaleniem AGROMY-Olsztyn (Sznajder) i jej oddziałów byłbym ostrożny, jak będą trzymać tych trepów rodem z PRLu to ja tam kupować nie będę.

pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Wole iśc sam bo znając teraz jakich ludzie zatrudniają to powiesz o co chodzi ao n stwierdzi nie mam patrzysz widzisz że dany obket porządania leży wołasz a on zdziwiony że to o to chodzi :rolleyes: Wole sam przynajmniej znajde co chce i ceny będą bo unas w agromie nie ma cen jak kupiłem filtry do t25 do hydrauiliki takie małep ierdólki myślałem że to może kosztować groszea tu 60 zł :P


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pooch    61

ja zdecydowanie jestem zwolennikiem zakupów przez internet i ze sklepów stacjonarnych korzystam w ostateczności


W rolnictwie siła!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3047

wez spisz sobie pare cen z internetu,jedz do duzego sklepu i porownaj taki sam produkt i zobaczysz czy bedziesz takim zwolennikiem internetu-ostatnio kupowalem szybe ceny w internecie 360[chyba oryginal]-340-160-130-65-najtansza +40 zl dostawa,w sklepie az 60 zl.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marek1977    1308

Zeby nic się nie lepiło do łap ,to wystarczy postawić bramkę z wykrywaczem metali i żadna nakrętka się nie wysmyknie?.Szkoda że mam daleko do Olsztyna chętnie bym odwiedził ten sklep!!!.Też kupuje w sieci ,ale nie części, czy to ciągnikowe,czy to samochodowe muszę przymierzyć i obejrzeć ,miałem złe doświadczenia z kupowaniem części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pooch    61

jacus, ale ja tak robie właśnie z zakupami przez internet, że ceny porównuje i w moim wypadku wychodzi z kalkulacją na plus B)

 

więc po prostu nie umiesz znaleźć dobrych ofert :D


W rolnictwie siła!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Niekoniecznie a może w twojej okolicy mają większe marże.

Ja to zależnie gdzie ceny lepsze.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3047

pooch ja wujka google znam rownie dobrze jak okoliczne sklepy-po prostu w promieniu 5 km sa dwie duze firmy i temu ceny sa promocyjne,zebys nie trafil na kolejke to trzeba miec szczescie,choc u nas kazdy kto chce to ma internet a firmy kurierskie kraza co dzien.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bodzioszajs    11

W Agroma Olsztyn latasz sobie między regałami i ładujesz do wózka :rolleyes:

U mnie w mieście też jest oddział z Olsztyna tylko że wszystko Ci podają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stasiek84    2

Olsztyn ma kilka oddziałów, jeszcze dwa lata wstecz trudno było coś w nich załatwić bo pracownicy jakoś nie mieli motywacji a teraz wszystko sprawnie się załatwia i ceny mają normalne konkurencyjne dla Stagrolu Dobre Miasto. Dwa takie sklepy w pobliżu powodują ze internet nie jest głównym źródłem zaopatrzenia, liczy się również czas dostępu do części.

W Stagrolu można wejść miedzy półki i wybrać co trzeba, ale i tak lepiej zlecić to sprzedawcy bo wie gdzie co leży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateusz1995    3

No fajny by był taki market. czasem mówisz co chcesz kupić a sprzedawca nie wie o co ci chodzi a tak to sobie bierzesz to co ci jest potrzebne i do kasy... :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Do zakupów przez internet też nic nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxModzelxx    0

Siemka potrzebuję pomocy szukam komisów używanych maszyn rolniczych w województwie podlaskim a przede wszystkim w okolicach Łomży i Zambrowa pomóżcie...

:D

A i dzięki wszystkim za te wpisy do tej pory o podlaskim trochę mało ale dobre i to ;D

Edytowano przez xxModzelxx

:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rogerr33    0

Witam mam takie pytanie slyszalem ze w zachodniopomorskim sa tansze maszyny rolnicze?? intersuja mnie URSUS c330 c360 t25 tak za 6tys

moze ktos mi napisac jakie sa gazety z ogloszeniami w zachodniopomorskim z maszynami rolniczym?? ja jestem z lubelskiego wiec jak znalazlbym w internecie i wyszukal interesujace ogl. i obczail pomoze ktos??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlo694    39

Cześć. Chciałbym się dowiedzieć czy znacie jakieś komisy w woj. mazowieckim z maszynami rolniczymi a w szczególności z ciągnikami. Najlepiej gdyby znajdowały się tam różne marki np. John deere, massey ferguson, Fendt, Zetor itp. Byle było można coś z tego wybrać i kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SpaceJockey    13

Witam ja jestem z zachodniopomorskiego i jak szukałem ursusa to kupowałem gazetę "Kontakt" jest dostępna w także wersja internetowa tej gazety ale niestety trzeba wysłać smsa aby mieć do niej dostęp, pamiętam kiedyś była dostępna zupełnie za darmo ale wraz ze wzrostem popularności internetu wprowadzili opłaty. Podaje link do tej Gazety http://www.kontakt-st.pl/przeczytajgazete.html może się przyda pozdro.


Public Enemy #1
Kocham Schranz i H4RdT3chN0
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dariusz86
      Cześć,
      Stoję przed małym dylematem w kwestii doboru haków sprzęgających. Chcę zamontować coś takiego do ciągnika o mocy 70KM. Nie wykonuje on nie wiadomo jak ciężkich prac ale jednak hak to wygoda o czym już się przekonałem nie raz. I teraz biję się z myślami, czy inwestować prawie 500zł za sztukę, za oryginał CBM'a, kat 2S, czy może pójść w coś tańszego i wziąć waryńskiego. Generalnie waryński chyba robi nie najgorsze te części ale nie wiem jak jest z hakami. Szukam opinii i ciężko cokolwiek znaleźć. CBM to wiadomo, marka sama w sobie. Ale różnica w cenie dość znaczna bo na 2 sztukach około 400zł. Bardzo bym Was prosił o pomoc w dokonaniu wyboru. Może są na forum osoby które mają haki waryńskiego już jakiś czas i z perspektywy tego czasu, są w stanie wydać jakąś opinię. O opinię CBM'a nie pytam bo wiadomo że to górna półka. 
    • Gość
      Przez Gość
      Czy ktoś wydzierżawił grunty pod fotowoltaike? Szukam informacji czy to opłacalne, jakie mogą być problemy i czy umowy są faktycznie takie piękne i przejrzyste. W tygodniu było już dwóch przedstawicieli chętnych na dzierżawę ziemi.
    • Przez tmic
      Czy ktoś się już spotkał  z umową dzierżawy gruntu pod instalację wodorową ? Szukam informacji o problemach i opłacalności.
    • Przez Michle18
      Witam mam problem renault 90-34 zauważyłem że wałek od przedniego mostu jest uszkodzony (zjedzony frez) od strony skrzyni jest ok moje pytanie brzmi czy jeśli pominę tuleje która łączy wałek z przednim mostem i zespawam to na stałe czy pochodzi to trochę czy musi być jakiś luz na tej złączce wału? Chce zrobić coś na szybko bo robota w polu się szykuje z góry dziękuję za opinie
    • Przez michalsoft
      Witam,
      w sąsiedztwie mojej działki powstać ma turbina wiatrowa. Dziś był przedstawiciel firmy z zapytaniem o zgodę i propozycja dzierżawy  na to żeby nad moimi działkami kręciło się śmigło z wiatraka , ewentualnie może być na tej działce kawałek fundamentu. Ma być ro wiatrak o mocy około 3MW
      Na jakie zapisy w umowie dzierżawy zwrócić uwagę ? CO jest ważne w tym aspekcie ? 
      Czy macie jakieś doświadczenie z tego typu sprawami ?
      Jaki może być ewentualny czynsz dzierżawny?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj