Kizo

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
fdt309ci    1
Jak maszyny polskiej produkcji to raczej od rolników, a sprzęt zachodni to od handlarzy, otatnio tylko u jednego(dobry znajomy) od niego pewny sprzęt można kupić. Mówimy mu co, jakie i on przywozi, pokazuje nam i jak sie podoba to bierzemy a jak nie to sprzedaje komuś innemu B) Teraz ma nam siewnik do kuku przywieźć ;)

 

 

Można wiedzieć jakiej firmy kupujecie ten siewnik do kuku B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bodzio1108    181
Można wiedzieć jakiej firmy kupujecie ten siewnik do kuku B)

Firma nie jest ustalona ;) Ma być w dobrym stanie, w miare młody, z podsiewaczem,czterorzędowy i za rozsądne pieniądze. Jak będzie to napewno ty pierwszy go zobaczysz i sie dowiesz jakiej firmy B)


Sprzedam:
Schładzalnik na mleko Alfa-Laval 650l

kontakt na pw lub gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838

autogielda, allegro albo inne stronki handlarzy,

kilka maszyn kupiłem prosto od rolnika a kilka od handlarza


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasek   
Gość tomasek

noo jak uzywana ro od rolnika albo od handlarza ale zazwyczaj to przegladam strony niemieckich składnic maszyn i sobie wycieczke robie albo jesli czas mi nato pozwoli to przy okazji bedac za granica wstepuje od składnicy do składnicy i cos kupie albo chociaz ceny porównam i pociesze oko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

Zazwyczaj od handlarzy, zdarza się też od ludzi.


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fendt930    1

od handlarzy żle sie kupuje bo mają odmalowane odpicowane zaczarowane , znajomi tak kupowali ursusy 1224 i zetory 16245 aż im zazdroscilem , jak patrzalem na mojego ursusa 1224 to niewyglądal on zaciekawie bo byl kupiony od rolnika ale go pomalowałem i miałem taki sam stan jak ich , ale jak ciągniki poszły w pole to mój chodził a ich stały zepsute zawsze coś muwie donich poco wam ten elegancki wygląd a w środku próchno . Teraz chce go sprzedać bo dobrałem ziemni wygląd z wierzchu nie zaciekawy farba odpadła i tyły od błotników trzeba wyklepać i chce kupić Ursusa 1634

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasek   
Gość tomasek
Zazwyczaj od handlarzy, zdarza się też od ludzi.

fajne to napisałes ;) czyli handlarz to nie człowiek??? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imi    9

najczęściej kupujemy od znajomego handlarza ale sporadycznie od rolnika. no i nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laki    0

Zazwyczaj zaczynam od handlarza a kończę na internecie(allegro)


Moje koniki to:
Zetor Proxima Plus 10541

Zetor 7211

Ursus c-330 !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rino    13

A nie orientujecie sie czy w niemczech można dostać takie zetory do remontu z seri np 57.. lub 67.. z przodkiem lub bez, i w jakich cenach tam chodzą.

 

A tak do tematu to kupowałem uzywane od kolegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasek   
Gość tomasek

mozna takie dostac zetorki ale to padlina zazwyczaji według mnie to niema sensu kupic go za 1tys euro i wsadzic 10 tys zł w remont

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qqq    19

głownie to wyjazd za granicę albo znajomy handlarz :P


Jeżeli masz wszystko pod kontrolą to znaczy ,że jedziesz zbyt wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rino    13

Tomasek dzieki za odp, bo mnie akurat taka ,,padlina'' interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griga    1076

Co do zetorów w Niemczech to od razu Ci powiem że nie ma w czym wybierać. Jeśli już to w GB za coś takiego w miarę trzeba dać ok 1200Ł plus transport. Jednak zawsze jest to maszyna do remontu i często bez papierów. Sam kupiłem tam kilka maszyn jednak trzeba pamiętać że remont nigdy nie jest tani. Za remont zetora 5545 który większość elementów jak skrzynia silnik miał idealne dałem ok 5tyś a jeszcze nie wymieniłem tylnych opon i nie zarejestrowałem go. Ogólnie może chcesz kupić oddam za rozsądną kwotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudinho11    208

Byłem dzisiaj z ojcem w Zygrach taka miejscowość koło Pabianic. Pojechaliśmy obejrzeć tego mf 240 i jak koleś mówił są one z usa i składa się je w polsce. Cena podstawowa to 42 tys w zależności o kursu dolara.

 

Opcje dodakowego wyposarzenia:

 

KABINY:

 

Kabina komfortowa, podłoga, zabudowa tylna, dach podnoszony - 4.500 zł

 

Kabina komfortowa, podłoga, zabudowa tylna, OGRZEWANA - 5.500 zł

 

Kabina komfortowa, podłoga, zabudowa tylna, KLIMATYZACJA, OGRZEWANA - 9.500 zł

 

BALAST

 

Obciążniki przednie komplet ( 4 sztuki ) - 500 zł

 

ZACZEPY

 

Zaczep transportowy górny kompletny - 1.200 zł

 

Zaczep górny transportowy suwakowy kpl. - 1.000 zł

 

Zaczep dolny polowy kpl. - 700 zł

 

WSPOMAGANIE

 

Wspomaganie układu kierowniczego kpl. - 2.000 zł

 

INSTALACJA PNEUMATYCZNA

 

Instalacja pneumatyczna kpl. +inst. do pneumatyczna - 2.000 zł

 

UKŁAD HYDRULIKI

 

Układ hydrauliki zewnetrzenej STANDART ( dwa szybkozłącza) - 600 zł

 

Układ hydrauliki zewnetrzej STANDART PLUS (cztery szybkozłącza ) - 1.200 zł

 

Układ hydrauliki zewnetrzej Joystick 2-wu obowowy - 1.800 zł

 

Układ hydrauliki zewnetrzej Joystick 3-y obwodowy - 2.300 zł

 

ŁADOWACZ CZOŁOWY

 

Ładowacz czołowy 2 sekcyjny na 4 siłownki z szybkosrzegiem - 4.500 zł

 

Łyżka do materiałów sypkich 1,4 m - 950 zł

 

Widły do obornika - 950 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet sporo jest dodatków ciekawa jest skrzynia z większą ilością biegów i dołożyć zabudowaną kabinkę z klimatyzacją i wspomaganiem całkiem fajny ciągnik można złożyć ale niestety wyjdzie ponad 50tyś na allegro widziałem niedawno z silnikiem Perkins 3 cylindrowy w Turbo o ile pamiętam to moc wynosiła 60km mechanicznych jak ten ciągnik jest taki wytrzymały jak starsze MF z tej serii produkowane 20lat temu to warto kupić i mieć dobry prosty i niezawodny sprzęt ;).


Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barthez96    3

U mnie we wsi rolnicy kupują maszyny od handlarzy którzy sprowadzają je wcześniej z zagranicy zazwyczaj z Niemiec lub Francji :)


D-358 DT-239 DT-436 IH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lucek13354    0
U mnie we wsi rolnicy kupują maszyny od handlarzy którzy sprowadzają je wcześniej z zagranicy zazwyczaj z Niemiec lub Francji B)

ja natomiast kupuje od handlarzy z polski ale zawsze jadę w kilka miejsc i opserwuję internet

z doswiadczenia wiem ze ten sprzęt najtanszy w ogłoszeniach jest najgorszy i nieliczmy na to ze ktos robi nam prezent oni tez muszą zarobić

Ostatnio kupywałem ciągnik i nawet za trasport policzył na paliwo ale narazie jestem zadowolony bo cos dobrego musi kosztować a jechac do niemiec to się już nie opłaca przy tym kursie euro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DPro1993    0

w mojej wsi są sprzedawane używane maszyny B) ale aby raz od nich kupiłem przyczepę więcej chyba nic ;)


Zetor Nr 1 w Polsce!
Proxima z turem czy bez zawsze piękna jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My to najczęściej kupujemy od innych rolników w Polsce;

 

Za 18tys. dobry można kupić ciągnik z zagranicy???

ZA 18-20tyś można kupić zachodni ciągnik ale z 1980 roku no HI INTERNATIONAL ostatnio oglądałem 70km bez napędu zachowany był nawet dobrze ;).


Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DPro1993    0

Euro jak było po 3 coś zł. to opłacało się z Niemiec sprowadzać lub z USA można było za grosze super ciągnik kupić lub jakąś maszynę a teraz aby drożej wyjdzie ;)


Zetor Nr 1 w Polsce!
Proxima z turem czy bez zawsze piękna jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszka31    31

ja najwyzej po pokazowe od dilerów,bądż po windykacyjne,na remonty starych,wysłużonych maszyn nie mam czasu i się nie opłaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez tmic
      Czy ktoś się już spotkał  z umową dzierżawy gruntu pod instalację wodorową ? Szukam informacji o problemach i opłacalności.
    • Przez Michle18
      Witam mam problem renault 90-34 zauważyłem że wałek od przedniego mostu jest uszkodzony (zjedzony frez) od strony skrzyni jest ok moje pytanie brzmi czy jeśli pominę tuleje która łączy wałek z przednim mostem i zespawam to na stałe czy pochodzi to trochę czy musi być jakiś luz na tej złączce wału? Chce zrobić coś na szybko bo robota w polu się szykuje z góry dziękuję za opinie
    • Przez michalsoft
      Witam,
      w sąsiedztwie mojej działki powstać ma turbina wiatrowa. Dziś był przedstawiciel firmy z zapytaniem o zgodę i propozycja dzierżawy  na to żeby nad moimi działkami kręciło się śmigło z wiatraka , ewentualnie może być na tej działce kawałek fundamentu. Ma być ro wiatrak o mocy około 3MW
      Na jakie zapisy w umowie dzierżawy zwrócić uwagę ? CO jest ważne w tym aspekcie ? 
      Czy macie jakieś doświadczenie z tego typu sprawami ?
      Jaki może być ewentualny czynsz dzierżawny?
    • Gość
      Przez Gość
      Czy ktoś wydzierżawił grunty pod fotowoltaike? Szukam informacji czy to opłacalne, jakie mogą być problemy i czy umowy są faktycznie takie piękne i przejrzyste. W tygodniu było już dwóch przedstawicieli chętnych na dzierżawę ziemi.
    • Przez AgroJacek
      Witam wszystkich miłośników ciężkiego sprzętu rolniczego!
      Zwracam się do Was z dość specyficznym zapytaniem – od dłuższego czasu rozglądam się za ciągnikiem Kirowiec K-700 i chciałbym dowiedzieć się, gdzie najlepiej poszukiwać ofert sprzedaży tego typu maszyny. Może ktoś z Was niedawno przechodził przez proces zakupu i może podzielić się doświadczeniem? Interesują mnie zarówno oferty z drugiej ręki, jak i możliwe źródła, gdzie można znaleźć sprawdzone egzemplarze w dobrym stanie technicznym.
      Szczególnie jestem ciekaw:
      Czy są jakieś strony internetowe, aukcje online lub fora, które specjalizują się w sprzedaży ciągników rolniczych i mogą mieć w swojej ofercie K-700?
      Jakie sklepy lub komisy rolnicze w Polsce mogą posiadać takie ciągniki?
      Czy istnieją grupy na portalach społecznościowych lub aplikacje dedykowane sprzedaży używanego sprzętu rolniczego, które mogłyby być pomocne w moich poszukiwaniach?
      Będę wdzięczny za wszelkie wskazówki i porady, które przybliżą mnie do zakupu tego legendarnego ciągnika.
      Z góry dziękuję i pozdrawiam!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj