Kizo

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi

Polecane posty

mlody3320    6

ja jak kupowalem 4 lata temu kombajn zbozowy to jezdzilem do niemiec i tam kupilem od rolnika...mozna powiedziec ze na polu dobilismy targu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TumeK    11

z Niemiec .. ale naszczescie tylko 2 maszyny uzywane...


Pseudo rolnik...http://img60.imageshack.us/my.php?image=puchar056zu3.jpg 64 miliony zeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody3320    6

Dlaczego tylko na szczescie??wydaje mi sie ze jak masz cos kupowac uzywanego to lepiej z pierwszej reki niz u nas u handlarzy, ktorzy sprowadzaja zlomy za grosze, podpicowuja i oglaszaja do sprzedazy nieraz za cene o 200% albo i wecej wyzsza od tej co dali... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczewko    33

Ja takze jak kupuje to prosto z niemiec lub danii,transport zawsze mozna załatwic albo samemu przywiesc.W ten sposób kupiłem juz agregat aktywny Lely przywiozłem na przyczepce,pług Krone Mustang pług Overum,rozsiewacz Amazone ,rozrzutnik Bergman drewniany chyba 30 letni ale stan idealny przystosowany do zwozenia sieczki,moze pracowac jako przyczepa, taki uniwersalny no i nie gnije:).Ciagnik i kombajn z Danii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Ja tam kupuję od rolników najlepiej jesli są oni pierwszymi właścicielami bo wiedzą co się z nią działo, albo nowe.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arturos21    6

wiecie moze jakiejs komisy z przyczepami ???? pilnie popszukuje najlepiej w woj sasiednich z łódzkim za odp wielkie dzieki pozdro dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Jeśli chodzi o łódzkie sporawo sprzętu znajduje się w okolicach Radomska.... W Kamieńsku z tego co oglądałem gość sprowadza głównie zetory ale wszystko wymalowane wypicowane no i ceny kosmos http://allegro.pl/17064_maszyny_rolnicze.h...w=Poka%C5%BC.... Kolejny handlarz jest po lewej stronie w stronę Sulejowa... Miał tam pare ciągniczków i pras.... Nie które nawet ładne miał ale ceny sporawe http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=1471244 .... Zaraz za nim przed jakimś zajazdem też po lewej stronie gościu miał sporawo ciągniczków i nawet w niezłym stanie było no i z ceną można było się dogadać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arturos21    6

aj esli chodzi o przyczepy nie wiesz czegoś nie koniecznie w łódzkim moze byc dolnoslaskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GrzechKulik    0

Ludzie nie kupujcie w Zbuczynie na Północnej, tam nawalone na wszystkich sprzetach jest szpachli i farby. Niby ładnie wygląda, ale w środku ruina. Z resztą w Zbuczynie tylko Pan Izdebski jest uczciwy i dobre sprzety sprowadza. Ja kupiłem MTZ i chodzi jak zegarek. Często do niego jeżdże jak coś ma niezłego. W Wąsach pod Zbuczynem, ma niezłe kombajny czasami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13
Ludzie nie kupujcie w Zbuczynie na Północnej, tam nawalone na wszystkich sprzetach jest szpachli i farby. Niby ładnie wygląda, ale w środku ruina. Z resztą w Zbuczynie tylko Pan Izdebski jest uczciwy i dobre sprzety sprowadza. Ja kupiłem MTZ i chodzi jak zegarek. Często do niego jeżdże jak coś ma niezłego. W Wąsach pod Zbuczynem, ma niezłe kombajny czasami.

Bardzo śmiałe oskarżenia...

 

Na północnej kupiłem prase rolującą w dobrej cenie, popatrz sobie w galerii jaka "ruina". Sprzęt jest w oryginale, chodzi malinowo, wymieniłem jedynie dwa łańcuchy. Z innym sprzedawcą w Zbuczynie też mam dobre doświadczenia, także nie wiem po czym wnosisz że wszyscy są nieuczciwi?

 

O żadnym Izdebskim nie słyszałem (choć możliwe że byłem kiedyś na placu) i nikt mi nigdy go nie polecał, także widocznie nie wyróżnia sie jakoś specjalnie spośród innych handlarzy. U niektórych moge wypożyczyć sprzęt na próbe, dostaje roczną gwarancje na remontowane elementy, pełen serwis, części... Izdebski też zapewnia takie rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Województwo mazowieckie:

Bartołdy k. Przasnysza Same Ursusy i Zetory sprowadzane z Finlandii -ok30szt.

Przasnysz Sprzęty od pługów poprzez kultywatory, ciągniki kombajny -dużo

Surowe www.maszynyrolnicze.agro.pl/component/option,com_josdirectory/Itemid,5/

Cyk Ciągniki, beczkowozy, kombajny

Muszyniec www.agro-masz.pl/index.php?action=show_art&art_id=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

nie wiem gdzie sa produkowane, moze w brazylii, a moze wlasnie w anglii, bo te "normalne" ciagniki typu 6400 sa produkowane w francji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wsk125ccm    11

Ferdek, ten 240 to oryginał MF, a nie polska spaprana podróbka na licencji... Dziś w Siedlcach na wystawie stał obok belarusa, myślałem że to jakaś używka i nie zwracałem specjalnie na niego uwagi, ale braciszek zauważył, że ma wspomaganie - duży plus dla niego... Cena też przystępna, więc jeśli dziś miałbym wybierać miedzy nim, a używanym 3512 to bez wahania wziąłbym tego MFa i dokupił mu porządną kabinkę - cóż więcej potrzeba :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo21    29

Te ciągniki z koło Lublina w Elizówce to sa blisko mnie i nawet wiem gdzie to jest ale ze takie cos sprzedaja to nie wiedziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dariusz86
      Cześć,
      Stoję przed małym dylematem w kwestii doboru haków sprzęgających. Chcę zamontować coś takiego do ciągnika o mocy 70KM. Nie wykonuje on nie wiadomo jak ciężkich prac ale jednak hak to wygoda o czym już się przekonałem nie raz. I teraz biję się z myślami, czy inwestować prawie 500zł za sztukę, za oryginał CBM'a, kat 2S, czy może pójść w coś tańszego i wziąć waryńskiego. Generalnie waryński chyba robi nie najgorsze te części ale nie wiem jak jest z hakami. Szukam opinii i ciężko cokolwiek znaleźć. CBM to wiadomo, marka sama w sobie. Ale różnica w cenie dość znaczna bo na 2 sztukach około 400zł. Bardzo bym Was prosił o pomoc w dokonaniu wyboru. Może są na forum osoby które mają haki waryńskiego już jakiś czas i z perspektywy tego czasu, są w stanie wydać jakąś opinię. O opinię CBM'a nie pytam bo wiadomo że to górna półka. 
    • Gość
      Przez Gość
      Czy ktoś wydzierżawił grunty pod fotowoltaike? Szukam informacji czy to opłacalne, jakie mogą być problemy i czy umowy są faktycznie takie piękne i przejrzyste. W tygodniu było już dwóch przedstawicieli chętnych na dzierżawę ziemi.
    • Przez tmic
      Czy ktoś się już spotkał  z umową dzierżawy gruntu pod instalację wodorową ? Szukam informacji o problemach i opłacalności.
    • Przez Michle18
      Witam mam problem renault 90-34 zauważyłem że wałek od przedniego mostu jest uszkodzony (zjedzony frez) od strony skrzyni jest ok moje pytanie brzmi czy jeśli pominę tuleje która łączy wałek z przednim mostem i zespawam to na stałe czy pochodzi to trochę czy musi być jakiś luz na tej złączce wału? Chce zrobić coś na szybko bo robota w polu się szykuje z góry dziękuję za opinie
    • Przez michalsoft
      Witam,
      w sąsiedztwie mojej działki powstać ma turbina wiatrowa. Dziś był przedstawiciel firmy z zapytaniem o zgodę i propozycja dzierżawy  na to żeby nad moimi działkami kręciło się śmigło z wiatraka , ewentualnie może być na tej działce kawałek fundamentu. Ma być ro wiatrak o mocy około 3MW
      Na jakie zapisy w umowie dzierżawy zwrócić uwagę ? CO jest ważne w tym aspekcie ? 
      Czy macie jakieś doświadczenie z tego typu sprawami ?
      Jaki może być ewentualny czynsz dzierżawny?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj