Kizo

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
banan575    104

Moglibyści mi podać podać adresy składnic w podkarpackim

 

Jest skladnica maszyn w Jezowem przy trasie Rzeszow - Lublin.

 

Sa ciagniki kombajny i inne.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konteno   
Gość konteno

Witam

Czy są może na forum osoby które zaryzykowały i zakupiły jakiś odremontowany ciągnik w Kalinowicach koło zamościa. (http://krupazamosc.otomoto.pl/)

Czy warto zabulić tyle kasy? Jak z awaryjnością i jakością tego remontowania ? Proszę pisać na pw . Będę wdzięczny za każdą pomoc w podjęciu jakiejś sęsnej decyzji (potrzebny jakiś ciągnik - najlepiej zetor 4x4 na orbitrolu- do (katowania) pługa 3skibowego, kultywatora 2,7m z bronami, prasy kostkującej,koleby 1osiowej itp)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor6011    1

Koledzy a kupował ktoś z was ciągniki z Zelowa głownie fendt i deutz I jakie opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneta10611    0

Potrzebuję pilnie skrzynię biegów do Classa Mercatora 75. Proszę o podanie adresów składnic z używanymi częściami zamiennymi w południowej polsce. Njlepiej w województwie świętokrzyskim lub małopolskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mds212    2131

Czy ktos sie orientuje czy w okolicy Dąbia, Uniejowa, Koła Kłodawy sa jakies skłądnice maszyn z pługami obrotowymi ? :)

Edytowano przez mds212

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dexter00    30

Witam. koledzy chciałbym odświeżyć temat. szukam ciągnika 60-90 KM do opryskiwacza rozsiewacza i na łaki. może być 2WD. cos typu case,mf,renault, john dere, tak do 30tys.szukałem na internecie ale nie wiem czy handlarze wystawiają wszystkie sprzęty.możecie podac jakies duże składnice w całej PL. wielkie dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aerox    0

Kupiłem prasa z Chlebowa i i wiele innych maszyn jestem bardzo zadowolony POLecam www.chleboowo.otomoto.pl

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adrian3005    49

A ja poszukuję massey ferguson 6290 , widział ktoś coś na składnicy jakiegoś handlarza ? Bo na olx i allegro tylko parę jest ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateusz_s    2

WItam, wie ktoś czy na terenie województwa Warmińsko Mazurskiego znajdują się jakieś składnice maszyn używanych gdzie są kosiarki dyskowe używane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz80    1

Jeśli ktoś jest z Kujawsko-Pomorskiego, albo z Wielkopolski, to polecam zajrzeć tutaj http://www.jan-rol.pl

W Jan-Rol mają ciągniki, kombajny, koparkoładowarki, ładowarki teleskopowe, pryczepy, opryskiwacze itd. Może w rozliczeniu zostawić stary sprzęt. Mają siedzibę w Pakości. Na stronie jest obecnie dostępny sprzęt ze zdjęciami i opisem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dreq50    0

Witam

Czy ktoś miał jakies doczyniania z firma Claspol dawniej teraz Klasrol Strzelce Opolskie ???

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz82    3

WItam, wie ktoś czy na terenie województwa Warmińsko Mazurskiego znajdują się jakieś składnice maszyn używanych gdzie są kosiarki dyskowe używane ?

 

W Kiwitach koło Lidzbarka warmińskiego są maszyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alio    116

Ja w ostatnim czasie zjeździłem pół lubelszczyzny ze znajomym za kombajnem zbożowym. Chciał kupić większego Claasa albo JD. Byliśmy naprawde w wielu miejscach i u handlarzy i u rolników, obejrzeliśmy chyba ponad 25 sprzętów w róznym stanie. W końcu trafiliśmy do gościa w miejscowości Iwowe Przy trasie Garwolin - Stoczek łukowski. To co tam zobaczyłem naprawdę mnie zaskoczyło. Gość nie stawia na ilość ale na jakość. Ma dojście gdzieś w niemczech do naprawdę super zadbanych kombajnów. Opowiadał jakoby jego kuzyn pracował w serwisie Claas i załatwiał mu namiary na sensowne kombajny. My zastaliśmy 6 sztuk. Wszystko Claasy w zakresie cenowy, 120-200 tys i wszystkie 6 w super stanie. Zadnego złomu za ścianą, żadnych innych maszyn. Gość jak twierdzi sam nic nie naprawia, co najwyżej drobne lakierowanie. Wszystkie sprzęty cały czas pod dachem. Naprawdę jest czym oko pocieszyć po tym wszystkim co się naoglądałem przed 2 tygodnie. Znajomy oczywiście kupił pięknego Domi 98 z 92 roku ale w stanie zaskakującym rzekłbym rewelacyjnym. Heder 5.10m i co rzadko soptykane w stanie niemal fabrycznym Cena niecałe 130 tys.

Kto szuka sprzętu w tym zakresie cenowym to gościa naprawdę polecam. Po nas został jeszcze piękny Lexion za 190 tys, dwa 88 i 98 standard 98 rok za cos nieco poniżej 200 tys. 


Witold zdjął lekkim płaszczem jorurt z

 drzewka...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2185

 Podlaskie Janówka koło Augustowa ,dużo wszystkiego,Dręstwo obok Bargłowa na trasie Augustów Grajewo,sporo wszystkiego,a już najwiecej ładowaczy i siewników do zboża w promieniu 130 km,normalnie z 30 szt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dreq50    0

Ja w ostatnim czasie zjeździłem pół lubelszczyzny ze znajomym za kombajnem zbożowym. Chciał kupić większego Claasa albo JD. Byliśmy naprawde w wielu miejscach i u handlarzy i u rolników, obejrzeliśmy chyba ponad 25 sprzętów w róznym stanie. W końcu trafiliśmy do gościa w miejscowości Iwowe Przy trasie Garwolin - Stoczek łukowski. To co tam zobaczyłem naprawdę mnie zaskoczyło. Gość nie stawia na ilość ale na jakość. Ma dojście gdzieś w niemczech do naprawdę super zadbanych kombajnów. Opowiadał jakoby jego kuzyn pracował w serwisie Claas i załatwiał mu namiary na sensowne kombajny. My zastaliśmy 6 sztuk. Wszystko Claasy w zakresie cenowy, 120-200 tys i wszystkie 6 w super stanie. Zadnego złomu za ścianą, żadnych innych maszyn. Gość jak twierdzi sam nic nie naprawia, co najwyżej drobne lakierowanie. Wszystkie sprzęty cały czas pod dachem. Naprawdę jest czym oko pocieszyć po tym wszystkim co się naoglądałem przed 2 tygodnie. Znajomy oczywiście kupił pięknego Domi 98 z 92 roku ale w stanie zaskakującym rzekłbym rewelacyjnym. Heder 5.10m i co rzadko soptykane w stanie niemal fabrycznym Cena niecałe 130 tys.

Kto szuka sprzętu w tym zakresie cenowym to gościa naprawdę polecam. Po nas został jeszcze piękny Lexion za 190 tys, dwa 88 i 98 standard 98 rok za cos nieco poniżej 200 tys. 

 

To kolego jak Ty mowisz ze on ma zadbane maszyny i wszystkie z niemiec to jestes w błędzie.Byłem u niego fakt wszytko stoi pod dachem, ale wszytkie kombajny są z francji to raz, dwa wszytkie mają duuużo cofnięte zegary, trzy co do zadbania to chyba nie widziałes zadbanego sprzętu bo u niego akurat to szału brak nie powiem nie jest to bardzo zniszczony sprzęt ale nie zadbany.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alio    116

Nie wiem kiedy byłeś u tego gościa bo ja w sobotę i piszę to co widziałem. Jutro też jedziemy do niego odebrać kupioną 98-tkę. Ja porównałem to co widziałem u innych handlarzy i rolników a jak pisałem obejrzałem sporo. Jeśli twierdzisz że u niego stoi złom to przejedź się po innych składach i zobacz co tam miewają albo daj namiary gdzie stoją lepsze. Za 2-3 lata myślę zmieniać swój 86 na coś nowszego, większego to mi się taki namiar przyda. 


Co do kręcenia liczników to się nie wypowiadam bo w tym temacie ciężko coś komuś zarzucać i udowodnić. 


Witold zdjął lekkim płaszczem jorurt z

 drzewka...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesiek77    1

A co sądzicie o tym handlarzu z Łęcznowoli co handluje tylko zetorami i ursusami. Dobre w miarę ma te ciągniki i warto kupić od niego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
knoro93    215

Pora odświeżyć trochę temat. Zwracam sie głównie od osób z podlasia. Panowie prosiłbym o namiary jakichs szrotów bądź sprzedawców maszyn używanych na podlasiu. Chcę kupić stół do rzepaku. Mam niewiele ha rocznie tego rzepaku do skoszenia coś koło 10 a wiec nie potrzebuje jakiegoś dobrego stołu za 15 tysięcy. Mam do dyspozycji albo stół z niższej półki nowy w okolicy 6 tysięcy albo jakiś używany. Chciałbym się rozejrzeć po szrotach które są na podlasiu a więc prosiłbym jeśli ktoś ma jakies namiary o pomoc.
Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warchest    253

witam odswierzam temat otoz szukam opini na temat handlarza co sprowadza ciagniki w gomunicach woj łodzkie bardzo prosze o opinie osoby co od niego kupily ciagnik itd . lub szukam jakiejs porzadnej skladnicy ciagnikow w woj mazowieckim i okolice gdzie moglbym kupic dobry ciagnik o mocy ok 120 koni za ok 50 tys glownie zetor i ursus bo zachodnich obawiam sie kosztow remontow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyzek    13

NIE POLECAM sprzedawcy: 

"Brack Maszyny Rolnicze Leszek Ruciński".

Kobylany-Kozy 21

NIP: 8212338392

 

 

Zakupiony traktor okazał się odnowiony tylko do sprzedaży.

Miał być stan igła i gwarancja na 12 miesięcy, ale niestety sprzedawca minął się z prawdą w wielu kwestiach.

Obecnie kontakt się urwał.

 

Zakupiony został traktor z ładowaczem MX T10, który miał być z 2015r, a okazało sie, że tabliczka została podmieniona i w rzeczywistości jest on z 2006r.

Ładowacz oczywiście oklejony nowymi naklejkami aby nie wzbudzać podejrzeń. Dodatkowo zregenerowane sworznie jak poniżej:

 

58687882365517085722.jpg

64753995690040597952.jpg

Edytowano przez zyzek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Optimus    71

Co powiecie o skladnicy w  sokolach na Podlasiu jaki stan maszyn i uczciwość  handlarza warto tam zajrzeć sporo pras ciągników itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez tmic
      Czy ktoś się już spotkał  z umową dzierżawy gruntu pod instalację wodorową ? Szukam informacji o problemach i opłacalności.
    • Przez Michle18
      Witam mam problem renault 90-34 zauważyłem że wałek od przedniego mostu jest uszkodzony (zjedzony frez) od strony skrzyni jest ok moje pytanie brzmi czy jeśli pominę tuleje która łączy wałek z przednim mostem i zespawam to na stałe czy pochodzi to trochę czy musi być jakiś luz na tej złączce wału? Chce zrobić coś na szybko bo robota w polu się szykuje z góry dziękuję za opinie
    • Przez michalsoft
      Witam,
      w sąsiedztwie mojej działki powstać ma turbina wiatrowa. Dziś był przedstawiciel firmy z zapytaniem o zgodę i propozycja dzierżawy  na to żeby nad moimi działkami kręciło się śmigło z wiatraka , ewentualnie może być na tej działce kawałek fundamentu. Ma być ro wiatrak o mocy około 3MW
      Na jakie zapisy w umowie dzierżawy zwrócić uwagę ? CO jest ważne w tym aspekcie ? 
      Czy macie jakieś doświadczenie z tego typu sprawami ?
      Jaki może być ewentualny czynsz dzierżawny?
    • Gość
      Przez Gość
      Czy ktoś wydzierżawił grunty pod fotowoltaike? Szukam informacji czy to opłacalne, jakie mogą być problemy i czy umowy są faktycznie takie piękne i przejrzyste. W tygodniu było już dwóch przedstawicieli chętnych na dzierżawę ziemi.
    • Przez AgroJacek
      Witam wszystkich miłośników ciężkiego sprzętu rolniczego!
      Zwracam się do Was z dość specyficznym zapytaniem – od dłuższego czasu rozglądam się za ciągnikiem Kirowiec K-700 i chciałbym dowiedzieć się, gdzie najlepiej poszukiwać ofert sprzedaży tego typu maszyny. Może ktoś z Was niedawno przechodził przez proces zakupu i może podzielić się doświadczeniem? Interesują mnie zarówno oferty z drugiej ręki, jak i możliwe źródła, gdzie można znaleźć sprawdzone egzemplarze w dobrym stanie technicznym.
      Szczególnie jestem ciekaw:
      Czy są jakieś strony internetowe, aukcje online lub fora, które specjalizują się w sprzedaży ciągników rolniczych i mogą mieć w swojej ofercie K-700?
      Jakie sklepy lub komisy rolnicze w Polsce mogą posiadać takie ciągniki?
      Czy istnieją grupy na portalach społecznościowych lub aplikacje dedykowane sprzedaży używanego sprzętu rolniczego, które mogłyby być pomocne w moich poszukiwaniach?
      Będę wdzięczny za wszelkie wskazówki i porady, które przybliżą mnie do zakupu tego legendarnego ciągnika.
      Z góry dziękuję i pozdrawiam!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj