Kizo

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi

Polecane posty

Kizo    7

Piszcie w jakiej miejscowości, może być województwo ile mają sprzętu w jakim stanie i jak oceniacie ich ceny.

 

Agrotechnik Tafiły plac z maszynami Stawiski woj.podlaskie.

Duży wybór ciągników sieczkarni do kukurydzy pras mało kombajnów zbożowych.

Sprzęt różny wiekowo raczej w dobrym stanie lecz ceny nie najniższe bynajmniej wedłóg mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek86    0

jezewo stare woj podlaskie duzy wybor zetorow troche belarek i kilka sieczkarni do kukurydzy stan ciagnikow mocno dobite ale cenowo nie odbiegaja od innych osobiscie nie polecam


nie ma brzybkich dziewczyn,czasami tylko jest za malo alkoholu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtas    75

zbuczyn i okolice koło siedlec sprzęt w różnym stanie i ceny wmiare przystępne można trafić niezłe statki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorak    2

woj. dolnośląskie - miejscowość Raciborowice Górne gość handluje głównie ciągnikami ale ma tez inny sprzet rolniczy. Na placu zawsze stoi ok 80 do 100 ciągników. Od wyboru do koloru. roczne i starsze DF, MF NH i wiele innych - ogólnie jest w czym wybierać.

http://www.szydlowski.com.pl/new_page_4.htm ale lipną stronkę mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

Brzoza woj. Kuj-Pom. jednym słowem RUPIECIARNIA a ceny to chyba spisują z katalogów nowuch maszyn i odejmują Vat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tom31    11

WITAM!CZY MOZE WIECIE GDZIE JEST JAKIES SKLADOWISKO PO PGR-OWKICH MASZYN CHODZI MI O BIZONY CIAGNIKI URSUS ITP.CHCE KUPIC BIZONA Z056 NA SZEROKIM OGUMIENIU DO 10 TYS DO REMONTU POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emuel    1

miejscowość koło Bochni woj. małopolskie dokładny adres na stronie

www.rolnicze.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Gdzies na trasie miedzy grajewem a augustowem(podlaskie) ale dokładnie co jest i w jakich cenach to nie wiem bo tylko przejazdem widziałem... ale przynajmniej zaiteresowany wie gdzie szukać jak coś... 2. Trasa nr.19 za bialymstokiem jakieś 10km, w stronę bielska podlaskiego wioska się nazywa kucharówka... ale szczerze to radze bardzo szerokim łukiem ten szrot omijać.... po pierwsze maszyny w stanie opłakanym... po drugie jeśli coś juz jest w miare, to ceny chyba wzięte z kosmosu.... po trzecie właściciel takie kity wciska o tym sprzecie ze masakra.... wiem z autopsji bo kupilem tam kombajn fahr M900 (tu akurat cena byla w miare tylko maszyna troche pracy wymagała a jak juz wszystko bylo niby git po kilku godzinach pracy padł silnik a remont tani nie jest :().... pierwsza i ostatnia wizyta na tym szrocie brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Ciekawe jest tylko po co w Tafiłach jest aż tylu mechaników ?Kiedyś naliczyłem 12-a dzisiaj rozmawiałem z człowiekiem który tam pracował (ma swoją wyrobioną opinię na temat tam sprzedawanych maszyn)-zresztą teraz oni (Dzięgiele) mają plac za Stawiskami zaraz przy 61

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coolman111    56

W woj. kujawsko-pomorskim to znam następujące miejscowości co zajmują się handlem:

 

 

Brzoza koło Bydgoszczy- duży wybór; maszyny stare i wyeksploatowane, a te lepsze w szalonej cenie; za to jest duży wybór przechodzonych części; firma dorabia tez na zamówienie róznego rodzaju wałki i inne rzeczy (połowa ceny co nowy w sklepie).

 

Sławsk Wielki (na trasie do Strzelna)- handel ciągnikami, kombajnami, prasami do słomy, sprzętem do uprawy gleby; wybór średni (jeśli chodzi o kombajny to mały); sprzedaż urzywanych części zamiennych.

 

Sławęcinek koło Inowrocławia- firma niedawno powstała i mają bardzo mały wybór maszyn, jeden claas donimator i kilka ciągników (renault, ford, massey), mają też kilka maszyn do uprawy.

 

Czołowo gm. Radziejów- w tej małej miejscowości jest przydomowa sprzedaż maszyn do uprawy i siewu (agregaty, pługi, kultywatory, siewniki i rozsiewacze). Sprzętu bardzo mało, ale jest możliwość sprowadzenia konkretnej maszyny; firma nie zajmuje się sprzedażą ciągników i kombajnów.

 

Brodnica koło Torunia- duża firma; handlują wszystkim, kombajnami, ciągnikami, sprzętem do uprawy i wiele innych; minusem są wygórowane ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

do kuj-pom mogę dopisać jeszcze

sniarzewo-niedaleko zakrzewa-koleś ma dość dużo sprzętu,trafia sę wszystko.

tupadły-inowrocław-nieraz stoją jakieś pługi

dziemionna-niedaleko nowej wsi wielkiej-tutaj przeważnie maszyny do zielonek,czasami nawet duży wybór

dolne wymiary( taka miejscowoś ;) -niedaleko chełmna-maszyny do zielonek,sieczkarnie,pługi

trasa żnin-wągrowiec-podrodze są chyba ze 4 komisy i to dość duże,mają wszystko


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek    0
Siemka tomek, tak mieszkam w kujawsko-pomorskim :).

 

A Ty z Łankowic, czyli niedaleko Kcyni mieszkasz?

dokładnie tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silver95    1

@coolman111

a tak brdziej dokladnie to z ktorej strony kruszwicy blizej masz do inowrolalwia czy radziejowa


Moje filmiki
www.youtube.com/user/manieks119

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silver95    1

bo ja mieszkam okol Dobrego czisz takom miejscowosc a tak dokladniej bys mogl powiedziec gdzie mieszkasz


Moje filmiki
www.youtube.com/user/manieks119

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez tmic
      Czy ktoś się już spotkał  z umową dzierżawy gruntu pod instalację wodorową ? Szukam informacji o problemach i opłacalności.
    • Przez Michle18
      Witam mam problem renault 90-34 zauważyłem że wałek od przedniego mostu jest uszkodzony (zjedzony frez) od strony skrzyni jest ok moje pytanie brzmi czy jeśli pominę tuleje która łączy wałek z przednim mostem i zespawam to na stałe czy pochodzi to trochę czy musi być jakiś luz na tej złączce wału? Chce zrobić coś na szybko bo robota w polu się szykuje z góry dziękuję za opinie
    • Przez michalsoft
      Witam,
      w sąsiedztwie mojej działki powstać ma turbina wiatrowa. Dziś był przedstawiciel firmy z zapytaniem o zgodę i propozycja dzierżawy  na to żeby nad moimi działkami kręciło się śmigło z wiatraka , ewentualnie może być na tej działce kawałek fundamentu. Ma być ro wiatrak o mocy około 3MW
      Na jakie zapisy w umowie dzierżawy zwrócić uwagę ? CO jest ważne w tym aspekcie ? 
      Czy macie jakieś doświadczenie z tego typu sprawami ?
      Jaki może być ewentualny czynsz dzierżawny?
    • Gość
      Przez Gość
      Czy ktoś wydzierżawił grunty pod fotowoltaike? Szukam informacji czy to opłacalne, jakie mogą być problemy i czy umowy są faktycznie takie piękne i przejrzyste. W tygodniu było już dwóch przedstawicieli chętnych na dzierżawę ziemi.
    • Przez AgroJacek
      Witam wszystkich miłośników ciężkiego sprzętu rolniczego!
      Zwracam się do Was z dość specyficznym zapytaniem – od dłuższego czasu rozglądam się za ciągnikiem Kirowiec K-700 i chciałbym dowiedzieć się, gdzie najlepiej poszukiwać ofert sprzedaży tego typu maszyny. Może ktoś z Was niedawno przechodził przez proces zakupu i może podzielić się doświadczeniem? Interesują mnie zarówno oferty z drugiej ręki, jak i możliwe źródła, gdzie można znaleźć sprawdzone egzemplarze w dobrym stanie technicznym.
      Szczególnie jestem ciekaw:
      Czy są jakieś strony internetowe, aukcje online lub fora, które specjalizują się w sprzedaży ciągników rolniczych i mogą mieć w swojej ofercie K-700?
      Jakie sklepy lub komisy rolnicze w Polsce mogą posiadać takie ciągniki?
      Czy istnieją grupy na portalach społecznościowych lub aplikacje dedykowane sprzedaży używanego sprzętu rolniczego, które mogłyby być pomocne w moich poszukiwaniach?
      Będę wdzięczny za wszelkie wskazówki i porady, które przybliżą mnie do zakupu tego legendarnego ciągnika.
      Z góry dziękuję i pozdrawiam!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj