Skocz do zawartości
Aga_Foto

Cena dzierżawy(?)

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
cena
Aga_Foto    15

Witam, jaką byście zaproponowali cenę za dzierżawę 2 ha, klasa ziemi 4 ?
Województwo śląskie -jeśli to istotne.
Pozdrawiam wszystkich gorąco! :-)

bolid20    35

doplaty dla tego co uprawia. a podatek i symboliczne 50zl mozna dac. Inaczej nie widze oplacalnosci.

Wiadomość z agroFakt.pl

Tomek55    8

@lukasz0920 aha a samemu dopłacać akurat dopłata dla właściciela a on podatek i tyle

pimper21    50

doplata dla wlasciciela i 1,1,5 tys dla wlasciciela podatek wlasciciel ;) tak jest u nas 50 km dalej prawie za darmo oddawaja wiec takie pytanie na forum malo miarodajne, najlepiej zapytac dzierzawce ile da i sie dogadac :)

Aga_Foto    15

Dzięki chłopaki za odpowiedzi :-)

Gosciu506 - założyłam taki temat bo taką miałam ochotę, jesli ci cos nie odpowiada to wyjdź stąd i nie pluj jadem.

Malutki    41

Witam, jaką byście zaproponowali cenę za dzierżawę 2 ha, klasa ziemi 4 ?

Województwo śląskie -jeśli to istotne.

Pozdrawiam wszystkich gorąco! :-)

U mnie sprawa wygląda tak.

Idę do gminy do referatu od ziemi i podatków i tam miła pani wylicza mi czynsz dzierżawny dla konkretnej działki.

Potem wiem ile proponować jak komuś nie wystarczy zwrot za podatek.

Jako przykład mogę podać dzierżawę 1,5 ha 3 i 4 klasy gdzie płacę 302 zł plus podatek a dopłata i zwrot akcyzowy dla mnie. 

janczar810    247

Dzięki chłopaki za odpowiedzi :-)

Gosciu506 - założyłam taki temat bo taką miałam ochotę, jesli ci cos nie odpowiada to wyjdź stąd i nie pluj jadem.

Jesli ktos komuś zwróci uwage to zaraz inteligentne teksty o pluciu jadem itd. Żenada

Płn. Wlkp. Różne opcje doplata wlasciciela plon dzierżawcy. Pół na pół doplaty a plon dzierzawcy. Albo jak ja mam prawie wszystko na zasadzie 3oo'4oozl ha podatek a doplata moja i papier na 1olat.

Robic bo robic to żaden interes.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez dudas83

A za sam rozrzutnik bez ładowacza ile bierzesz?

• Przez rolnik098098
      Witam interesuje mnie ile kosztują (chodzi mi o robociznę) usługi w  naprawie ciągników zachodnich skrzynia silnik elektronika itp, ceny częsci mozna znaleść a tego jakoś nie bardzo. Moze ktoś miał z tym styczność to opisze jak to u "niego " wyglądało. Był bym wdzięczny za odpowiedzi:) a moze rozwinie się ciekawy temat
    • Przez Roberto89
      Cześć, 
      zastanawiam się ile zapłacę za wagę zbiornikową 1000l. Znalazłem jedno miejsce, gdzie sprzedają takie wagi tu , ale nie ma cennika. Wiecie ile mniej więcej zapłacę? 
      Z góry dzięki za pomoc!
    • Przez Magda_86
      Napiszcie ile u Was w regionie płacicie za poszczególne usługi weterynaryjne, m.in. za poród u krowy, usługę inseminacyjną, płukanki, odklejanie łożyska i itp. Możecie każdy rodzaj usługi wpisać i ich cenę.
    • Przez Sebastian_cz
      Witam wszystkich, jeśli temat w złym miejscu to przepraszam ale rzadko jestem tu na forum.
      Chciałbym się dowiedzieć jakie mogę oczekiwać wynagrodzenie za pracę na stanowisku "kierownik produkcji zwierzęcej". Zajmuję się głownie bydłem mlecznym i w tym mam największe doświadczenie. Aktualnie mam pracę jednak dostałem nową propozycję i chciałem się dowiedzieć jaką płacę mogę wymagać przy ewentualnej rozmowie z pracodawcą. Z góry dziękuję za odpowiedź.