Skocz do zawartości
News
jacumi

Case MX 110 - problem z kontrolkami/wyświetlaczem

Polecane posty

jacumi    0

Witam,

Dziś podczas talerzowania zapaliły się wszystkie kontrolki w moim Case MX100 (2000r).

Ojciec jeździł i powiedział że wszystko się popodświetlało (akumulator, ciśnienia oleju, kontrolka od ręcznego itp itd)

Pierwsza myśl była że mało oleju w silniku, poziom był minimum. Uzupełniono do 2/3 max. I nie pomogło.

Jak wróciłem do domu (traktor stał 2-3 godziny) to sytuacja jest taka sytuacja jak na zdjęciu (traktor zgaszony, czyli ostygł).

Kontrolki już się nie świecą wszystkie tylko te właściwe, traktor zapala (test tylko na chwile).

ktoś przerabiał coś takiego ??

pozdrawiam

Jacek

post-26599-0-86687600-1501622679_thumb.jpg

Edytowano przez jacumi

MF 255 + CASE MX110  + Claas Dominator 96
... wsi spokojna, wsi wesoła ... :)

Lukas85    14

Wykręć licznik i sprawdż poszczególne wiazki przewodów. Miałem raz podobna sytuacje tylko że kontrolki były wygaszona ale na wyswietlaczu były smieci. okazało sie ze cos nie łaczyło. Przeczysciłem styki i jest ok

Przypomniałem że przed zakupem oglądałem jeden egzemplarz  w ktorym własnie było cos podobnego. Przestraszyłem sie troche ze ktos grzebał cos przy liczniku np probujac odkrecic przebieg. Sprzedajacy uparcie twierdził ze stało sie to po odłaczeniu akumulatora. Nie było mozliwosci sprawdzenia czy to cos nie łączy ale byc moze było tak samo 

Ursus C-330, New Holland TD90D, Case MX120, Claas Dominator 96, quad Honda Rubicon 500

jacumi    0

hej.

Problem rozwiązany.

Winą był przełamany kabel (czerwony) w komorze silnika - jeden z miliona ;)

Jak by ktoś potrzebował dobrego elektryka/elektornika w okolicach Zamościa to prosze pisać na priv.

pozdrawiam

Jacek

MF 255 + CASE MX110  + Claas Dominator 96
... wsi spokojna, wsi wesoła ... :)

Wiadomość z agroFakt.pl

Lukas85    14

Dzis mialem identyczny problem z MX120 u kolegi. Licznik wyświetlał jakieś smieci a dodatkowo podświetlały sie kontrolki. W tym przypadku winnym okazał sie przewód tzw Clean Ground - biało brązowy przewód z okrągłego złacza w grodzi kabiny ktory powinien byz podlaczony bezposrednio do klemy masowej. Końcówka była urwana. Po przykreceniu wszystko wróciło do normy

Ursus C-330, New Holland TD90D, Case MX120, Claas Dominator 96, quad Honda Rubicon 500

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez ZbigniewK
      Witam.
      Od niedawna jestem posiadaczem Case 1420. W tym roku będą to moje pierwsze żniwa z tym kombajnem i w związku z tym mam do was kilka pytań. Mianowicie, wyjechałem nim pierwszy raz w pole aby sprawdzić jak maszyna działa i zaobserwowałem kilka problemów, z którymi nie mogę sobie poradzić.
      -> Kombajn tnie słomę, (sieczkarnia jest schowana, nie chcę, żeby była pocięta). Zauważyłem, że jest pocięta bardzo drobno już na rotorze. 
      -> Słabo czyści zborze, w zbiorniku jest pełno kłosów
      Bardzo proszę was o pomoc, jakieś rady co zrobić, ewentualnie, jeśli moglibyście przyjechać i pokazać co i jak, lub zaprosić mnie do siebie aby wyjaśnić jak wszystko dobrze ustawić. 
    • Przez Emil9
      Witam 
      Kto teraz serwisuje CASE w Lubelskim 
    • Przez zulus
      Jak w temacie nowy czy stary mam belarusa 920 to wiem co to ciągnik ze wschodu ,case troche znam smam obawy jeden nowy ale awaryjny a drugi też ma wady i zalety poradzcie co zrobić z góry dziękuje
    • Przez jelonek6620
      John deere 2266 . Podczas koszenia  zawiesza się wyświetlacz obrotów silnika ,młocarni i wiatru.wyświetlacz nie reaguje na zaden przycisk,Po zgaszeniu silnika i ponownym włączeniu zapłonu wyświetlacz nic nie wskazuje i wszystkie parametry się kasują  . Po wprowadzeniu od nowa wszystkich parametrów i odpaleniu wszystko dziła  przez około godzine (różnie czasami dłużej) i problem powraca. Miał ktoś taki przypadek , lub ktoś wie co może być przyczyną. Proszę o pomoc bo żniwa  w trakcie 
    • Przez Oleksy
      Blokuje mi prawe kolo w case 5140 przy szybszej jezdzie. Trzeba czesto naciskac hamulec zeby nie blokowalo bo inaczej pedal robi se sztywny I staje kolo. Mam tez case 5120 . Brak hamulcy. Jesli dluzej sie wciskalo hamulec to z czasem sie znalazly I trzymaly ok dzien. Zmienilem.zestaw naprawczy pompki - hamulce byly tydzien I na tym sie skonczylo. Olej w zbiorniczku jest I doplywa, do skrzyni tex jest przelew. Macie sugestie?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.