tmic

Wzrasta poziom oleju w T-25

Polecane posty

tmic    0

Mam problem ze wzrostem poziomu oleju w T-25,  wzrasta on w ilości ok. 1l na 2Mth.

Wtryski wydają się być dobre bo gdyby lały to pewnie by kopcił.

Stawiam więc na pompę wtryskową i stąd moje pytanie.

Czy wystarczy wymienić simeringi w pompie czy trzeba jednak wymienić sekcję lub jeszcze coś innego ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zefir    75

Czy w nich przez pompke zasilającą nie przepływa olej ? bo może ona jest przyczyną ? tak jak u mnie kiedyś w fendzie paliwo leciało do oleju i wystarczyła wymiana jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tmic    0

Czy w nich przez pompke zasilającą nie przepływa olej ? bo może ona jest przyczyną ? tak jak u mnie kiedyś w fendzie paliwo leciało do oleju i wystarczyła wymiana jej

 

W sumie to nie wiem, jak to sprawdzić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tmic    0

Rozebrałem dzisiaj pompkę zasilającą wygląda, że wszystko jest w porządku.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz2020    0

Albo ci puszcza sekcja w pompie i ropa leci do silnika poprzez napęd pompy albo ropa leci górą poprzez układ tłok - pierścienie - cylinder.Obstawiam pompe...Nieraz gdy pompa jest szczelna a puszcza sekcja to nadmiar ropy z olejem wywala przez korek wlewowy oleju do pompy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tmic    0

Albo ci puszcza sekcja w pompie i ropa leci do silnika poprzez napęd pompy albo ropa leci górą poprzez układ tłok - pierścienie - cylinder.Obstawiam pompe...Nieraz gdy pompa jest szczelna a puszcza sekcja to nadmiar ropy z olejem wywala przez korek wlewowy oleju do pompy. 

Też stawiam na sekcję w pompie , gdyby lały wtryski myślę, że by kopcił.

 

Jeszcze jedno jak to jest z tym sekcjami bo jeden gość twierdzi, że są z kątem  wtrysku 120 i 90 stopni.

W sprzedaży jak pytam mają tylko jeden rodzaj, są rzeczywiście 2 rodzaje, po czym poznać jaką mam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Nightdevil
      Witam 
       MF3070

      Zwiększa mi się stan oleju w silniku... pompka zasilająca zmieniona , świeca płomieniowa także 
      czy kolejny krok wyjęcie pompy i regeneracja (dosyć droga)  czy jakieś jeszcze opcje są ? 
      po dniu pracy olej na miarce zwiększył sie od minimum do 1cm ponad MAX, ciagnik nie dymi , nie odczułem zmiany siły .
    • Przez longer89
      Witam, mam taki problem z Same Explorer Classic 95 że przybywa mi oleju w misce olejowej. Przyczyną jest dostająca się tam ropa. Gdzie szukać przecieku? Silnik po odpaleniu bardzo kopci na biało. Silnik 1000.4WT
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj