Skocz do zawartości
IzaLP

Silnik perkins

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
IzaLP    0

Witam, czy ktoś wie jaki numer ma silnik kombajnu Claas matador standard? Albo jaki dokładnie to model, bo wiemy tylko że perkins 4-cylindrowy, i gdzie w tym grechocie znaleźć tabliczkę znamionowa?

YeLoN3    0

Tabliczki nie ma raczej w tych starych silnikach. Pewnie gdzies przy pompie paliwa odlew. Chyba ze z tabliczki pompki zasilajacej ktos dojdzie jaki silnik

ovi    40

popularnym silnikiem w c
najczęście w małych kombajnach montowano perkinsa a4.236

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez TwojaBabcia
      Witam
      Stuki pojawiają sie przy wolnej jezdzie na małych obrotach, po nie równym terenie, albo trakcje gaszenia silnika.
      Jak kupiłem 4 lata temu stuki były sporadyczne i nie tak głośne ale teraz jest to ewidentnie coraz częściejsze i głosniejszę.
      przy sprzegłe tam gdzie sa dwie kalemitki do smarowania , jak sie złapie za to kółko i przy próbie przekręcaniu w prawo i lewo są i słychać własnie te uderzenia, oczywiście mniejszym stopioniu nie tak jak  przy pracy silnika czy zatrzymywania czy jezdzie po nierownym terenie. 
      Jakiej szukać przyczyny i jak to naprawić .

• Przez jepan84
      Witam, proszę o informację jakie powinny być bagnety (pojedyncze czy podwójne) i jaki rodzaj kosy a raczej nożyków (górno czy dolno nacinane). Pytam gdyż dzisiaj zamierzałem kupić nową kose dolno nacinana a koleś ze sklepu powiedział że jeśli są bagnety podwójne bez zamontowanej stalki to kosa powinna być górno nacinana. Teraz już sam nie wiem który bagnet do której kosy jest odpowiedni. 
    • Przez Dudus_
      Witam
      Posiadam kombajn Claas dominator 58, podczas zmiany biegów, zmniejsza się prędkość. Co to może świadczyć, jak to naprawić.
    • Przez romex23
      Witam . Czy posiada ktoś kombajn claasa z hedrem który ma kosę tz. pływającą , nie wiem jak to się dokładnie nazywa. 
    • Przez frank
      witam gdzie mozna kupic stół do rzepaku do hedera 3,90 claas

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.