Skocz do zawartości
grzesiekxy

Kverneland 6250,6350-Opinie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
grzesiekxy    17

Witam można jakieś opinie na temat tych pras .Zapotrzebowanie na moc ,awaryjność, praca w słomie i sianokiszonce .

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez ViconRf130
      Witam posiadam prasę Vicon Rf130. Wczoraj przy belowaniu wyskoczył mi błąd E-01 i nie da rady owinąć beli siatką jak i sznurkiem . Na sterowniku po tym błędzie nie pokazuje mi komend . Może ktoś wie jaka może być tego przyczyna ? Z góry dziękuje za pomoc
    • Przez kubaursus3p
      witam. orientuje się ktoś jakie są długości pasów w tej prasie?
    • Przez Brother
      Witam mam problem wymieniłem pasy tylne w prasie rv126L ,i są one troszkę grubsze od tych co były, kiedy zamknę klapę to mam wrażenie że przednie pasy hamują te z tyłu i moje pytanie czy jest jakaś możliwość odsunięcia od siebie tych rolek ?

• Przez peewee1984
      Witam.
      Ostatnio przy prasowaniu sianokiszonki sterownik w mojej prasie odmówił współpracy. Na wyświetlaczu pojawia się obrazek uszkodzonego kabla i nie działają żadne przyciski. Jedynie ten przełącznik od owijania siatką działa, co pozwoliło mi zmęczyć te 20 balotów prasując na wyczucie. Sprawdziłem że do tej centralki w prasie dochodzi napięcie, kabel przemierzyłem miernikiem i żadna żyła nie jest przerwana ani nie ma zwarcia z jakąś inna. Bezpiecznik w centralce też dobry. O co tu chodzi?
    • Przez kuba18l
      Witam mam problem z prasa kuhn 2135 otórz chodzi o to że silownik liniowy mi nie zrzuca noża by uciął siatke tak wygląda jakby nie miał siły i gdy chce nacisnąć reset to raz zadziała raz nie po odpieciu silownika nacisnołem by owoijal to wyszedł całkowicie i teraz nie wiem bardzo jak to zrobić a nie chce mostkowac kabli by nie spalić czegoś proszę o pomoc ponieważ sianokiszonke muszę prasować)

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.