Skocz do zawartości
News
ene

JD 5615v Jak siędostać do tarcz sprzęgła WOM?

Polecane posty

ene    1

Jak w temacie. Sprzęgło slizgało sie na 1000 a teraz także na 540. Czy w tym sadowniczym modelu też odchyla się kabinę ? Moż ktoś poratuje schematami itp co mogło by mi pomóc?

ene    1

NIe
Jest włączany dźwignią która steruje  hydraulicznym rozdzielaczem który powoduje zaciągniecie siłownika - nawet jest na nim możliwość podciągnięcia którą ktoś wykorzystał do końca - w Holandii zapewne. Teraz muszę to rozebrać i uzdrowić.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Piters182
      Witam, mam zapytanie odnośnie świateł LED, w ciągnikach John deere, mam w planach zakup ciągnika JD, który będzie głównie pracował w opryskiwaczu, więc praca większości w nocy jak każdy wie. Więc pytanie czy warto dopłacać do tych świateł LED, dopłaty są różne zależy od dilera, ale tak mniej więcej dopłata jest 5-7 tyś zł. 
    • Przez Marko07092010
      Witam. Mam problem z moim JD 7820 2004 r skrzynia PQ. Mianowicie podczaj nie dawnej jazdy wyskoczyl bład o tytule wysoka temperatura oleju hydralicznego. w nie dawnym czasie byl wymieniony orbitrol. jak wyszledlem z traktora to bylo czuc takim przegrzanym olejejm. traktor pochodzil chwile na wolnych obrotach i jakos docjechalem na domu. co moze byc przyczyna  takiego pledu??? ktorys z zaworowo mogl sie zaciac??? druga sprawa to ze podczas jazdy do prozud lub do tylu wyskakuja biegi... na zimym oleju jest okaje ale po 30 minutach jazdy sam wyskauje i rewres do tlu lub do porzud i w kierunku wymaganym jazdy i jedzie dalej ale ten blad  sie nasiala coraz czesciej.... pprosze o szybka pomoc....
    • Przez patryk1213
      Witam, mam problem w moim john deere 6220 premium, pomiędzy 1500 a 2000tyś obrotów zaczyna przerywać i strzelać, zapala się kontrolka od świec, filtry są wymienione, zbiornik też czyściłem. Nie mam już pojęcia co może być tego przyczyną, z góry dziękuje za odpowiedź. 
    • Przez marcin554343
      Witam, niedawno kupiłem john deera 6400 i potrzebuje pomocy ponieważ jutro musze wykręci śwece żarową i niewiem dokładnie gdzie sie znajduje 

• Przez ludwik1977
      Czy ktoś może coś więcej powiedzieć na temat tych kombajnów bo zastanawiam się nad kupnem tylko nie wiem czy nowy czy używany i jakie kredytowanie daje John Deere ???