Skocz do zawartości

Polecane posty

S-Piotr    49

A tak spytam przy czym masz ten silnik bo (to stary silnik skody na łożyskach ).

Wszystko należy robić w sposób tak prosty, jak to tylko możliwe,i ani trochę prościej.
.......... [Albert Einstein]

S-Piotr    49

A tak spytam przy czym masz ten silnik bo (to stary silnik skody na łożyskach ).

Wszystko należy robić w sposób tak prosty, jak to tylko możliwe,i ani trochę prościej.
.......... [Albert Einstein]

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez norek49
      Mam problem... Podczas śrutowania zboża czasem samoczynnie wyłącza się silnik... Posiadam zabezpieczenie w razie przeciążenia ale z wyłączaniem jest rożnie, czasem wyłączy się po 20 min, a czasem potrafi chodzić godzinę i się nie wyłączy... Jakie mogą być przyczyny takiej 'usterki'?
    • Przez stempos1980
      Koledzy potrzebuje dobrać do pompy  silnik elektryczny jedno fazowy ewentualnie 3 fazowy silnik wolno obrotowy  do 500 obr max.jest silników multum ale ciężko coś znaleźć z takimi obrotami
    • Przez Bolsick
      Witam mam pytanie odnosnie silnika elektrycznego 3 fazowego od bąka . Na rozruchu tylko buczy jak przełącze na "2 bieg" czyli prace to sie kreci wolno i po jakis 20 sekundach gasnie. I teraz pytanie co z nim jest czyżby spalony? Ale spalony chyba wogle by nie krecil;/ Proszę o jakieś sugestie;)

Ostrzeżenie pkt. 1.5. Temat poprawiłem.
    • Przez Adrian3210
      Witam. Mam problem z chłodnią do mleka. Problem wygląda następująco. Agregat nie załącza się za pierwszym razem. Słychać pykanie, aż za 4 czy za 5 pyknięciem załączy się. Chłodnia to Alima Bis 400l
    • Przez rolnikus21
      Witam.
      Chce założyć nową instalcję w paszarni. Problem polega na tym że nie wiem jakim wykonac to kablem. Paszarnia jest oddalona o jakieś 70m więc ze względu na koszty mam zamiar zrobić to przewodem aluminiowym 35mm2. Ale teraz nie wiem czy ma być to przewód cztero czy pięciożyłowy ?