Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
arion650    1

Witam.Zastanawiam się nad zakupem nowej ładowarki jcb 531-70 z silnikiem 75km prosiłbym o napisaniu opini użytkowników tej ładowarki z nowymi silnikami jcb444 i czy lepiej wybrać silnik 109km czy 75km, jak ze spalaniem w tych ładowarkach.

 

Z góry dziękuje za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vhalior2    66

ogolnie ladowarki duzo pala ale robotę zrobia , bierz ten wiekszy silnik bo 75 to malo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

wybrac 109km i dopłacić za joystick. bo te dzwignie w nich to paranoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vhalior2    66

a to joy nie jest już w standardzie ?akurat do dzwigni idzie sie przyzyczawic ale wiadomo joystic to wieksza wygoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kamil29015
      Witam interesuje mnie ładowarka caterpillar th62 z 2003 roku zadzwoniłem do Pana który ja sprzedaje a on powiedział że jest problem z poruszaniem się do przodu raz się porusza a raz nie , do tyłu porusza się normalnie i chciałbym się dowiedzieć co to by mogło być ccos poważnego czy z grubszej rury  
      Dzieki
    • Przez luki1987
      Witam. Ma ktoś z was ładowarkę case 1845? Maszyna ładnie śmiga zwrotna oszczędna w spalaniu. Problem mam że silnikiem. Słabo odpala. Ciśnienie oleju ok, oleju też nie ubywa, wtryski ok. Nie dymi podczas pracy choć jak się zagrzeje to z odmy idzie dym. Myślę nad zdjęciem głowicy. Co myślicie?
    • Przez kr7ys
      Witam, posiadam ładowarkę Clark michigane prawdopodobnie model 75a. Czy ktoś posiada taki sprzęt potrzebna mi pomoc przy elektryce. 
    • Przez matijas67
      Witam 
      Jak w temacie, ładowarka nie jedziemy szybko
      Przed remontem silnika jeździła szybko ale po remoncie silnik miał bardzo ciężko odpalic ( wina była źle ustawiony zapłon i słaby akumulator) 
      Szukaliśmy przyczyny i pewien mechanik poradził żeby dolać do oleju hydrauliki i jezdnych napędów( bo to jeden olej) dolać ropy.
      Od tego czasu ładowarka dużo wolniej jeździ i trzeba gazowac...
      Nie wiem czy to możliwe że jakieś tam w pompie tryby się ukrecily i przez to może..? Bo kiedyś odkrecilem pompę od silnika i od razu silnik odpalił, i zgasilem, podpiolem pompę i pale A w pompie słychać rupotanie...
      Może wtedy coś się stało?
      miał ktoś coś podobnego z jazda? 
      Proszę o jakieś wskazówki, porady 
      Z góry dziękuję 😊
    • Przez PONAR
      Witam 
      Zamierzam kupić nie dużą ładowarkę teleskopową było już na forum dużo w temacie . Ale mam problem z wyborem potrzebuje ciągnąć przyczepę ok 8 ton i szukam ładowarki która ma największą prędkość maksymalną ładowarka będzie pokonywać duże odległości a nie chciał bym aby silnik cały czas chodził na pełnych obrotach.nie wszyscy Producenci   podają maksymalnej prędkości więc proszę o opinie jakie prędkości osiągają wasze ładowarki lub która przy pełnej prędkości nie ma maksymalnych obrotów silnika( prędkość ograniczona elektronicznie)
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj