Skocz do zawartości
News
Lukas85

Jak ustawić EHR - praca z różnymi maszynami

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Lukas85    14

Koledzy mam pytanie odnośnie ustawienia EHR przy pracy z różnymi maszynami? Chodzi mi konkretnie o ciagnika case MX 120. W jakim połozeniu zawieszac narzedzia (fasolka czy stałe otwory)? Jak ustawic pokretło od regulacji siłowej/pozycyjnej zeby praca była optymalna? Chodzi mi o współprace z agregatem podorywkowym, przedsiewnym i pługiem

Ursus C-330, New Holland TD90D, Case MX120, Claas Dominator 96, quad Honda Rubicon 500

DTaras    265

dżizas... otwór pod£użny - maszyny bez przenoszenia obciążenia na ciągnik. Orka z kołem. Otwory stałe to odwrotność czyli orka bez koła.
Agregat przedsiewny ma kółka z przodu? Jak ma to na podłużny a gdy nie to głębokość pracy to kwestia ustawienia wałków i pokręteł na EHR. Agregat podorywkowy powinieneś sobie sam wykoncypować..

Lukas85    14

Agregaty ktore mam nie posiadaja kółek podporowych. W jakies pozycji najlepiej ustawic podnosnik tj regulacja pozycyjna/siłowa/ mieszana? Jak ustawiacie regulacje u siebie?

Ursus C-330, New Holland TD90D, Case MX120, Claas Dominator 96, quad Honda Rubicon 500

Wiadomość z agroFakt.pl

JD1052    87

Różnie pracowałem różnymi ciągnikami i chyba najlepiej robi sie na mieszanej, na pozycyjnej źle bo nic nie kopiuje terenu-to typowe do rozsiewacza np który cały czas wisi na podnośniku na stałe,  na siłowej znów podnośnik za bardzo pracuje.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Eryk122
      Witam,
      Zakupiłem traktor Case 1056xl z Holandi który nie był nigdy rejestrowany ,aby go zarejstrować w PL musi przejść szczegółowy przegłąd tzw "zerowy" 
      Niestety diagnosta nie potrafi znaleść numeru seryjnego nabitego na traktorze i bardzo się o to czepia.
    • Przez jaco512
      Pochodzę z woj. mazowieckiego i niedawno kupiłem w/w Case'a. Interesują mnie wszelkie informacje o nim: czy ktoś takiego posiada, ile spala, z jakim sprzętem pracuje,jak z dostępnością części, czy ma jakieś wady?
    • Przez Rolnik221
      Witam, co mogło być przyczyną zginięcia 3 półbiegu w case mx 150?
    • Przez karas1234
      Witam. Ostatnio robiłem orkę CASE 585xl i nagle mi się zatrzymał.Nie może sam siebie uciągnąć. Jeżeli ktoś coś wie co to może być to proszę pisać.
    • Przez Emil9
      Witam 
      Kto teraz serwisuje CASE w Lubelskim 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.