Skocz do zawartości
Rolnikz95

Claas corsar pytania dotyczace obslugi

Polecane posty

Rolnikz95    0

Witam,

mam pytanie odnosnie obslugi kombajnu. 

Do czego służy gałka nr 1? jak wlaczam mlocarnie to musze ja odciagnac jak najdalej do siebie w celu wylaczenia czy moze zostac tak jak jest? (ona chyba nie dziala bo jest zacieta linka)

02103189161890916683.png

Pytanie nr. 2 na jakich obrotach mam kosic zeby wszystko bylo ok? 

90012984208896830874.jpg

koziolek318    0

Witajcie. Od miesiąca jestem właścicielem corsara z silnikiem deutz. podpowiedzcie czy kosić zawsze na 1-ce i na max obrotach. Jak ustawić klepisko, sita i wiatr do facelii? kontakt koziolek318@wp.pl 

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Theprzemo205
      Witam! Posiadam kombajn claas cosmos z silnikiem cztero cylindrowym perkinsa. Do tej pory wszystko było ok. Z tlumnika zaczął lecieć bialawo niebieski dym jakby coś sie palilo. Po zgaszeniu musiałem poczekać trochę by go odpalic. Po odpaleniu silnik ładnie zaczol chodzić. Nic nie dymił ani nic aż po około 15 minutach znów zaczol schodzić z obrotów i dymić. Gdzie szukać przyczyny?
    • Przez 12145
      Witam potrzebuje porady osoby która powiedziała by mi jak wyjąć ślimak z hederu w Claasie mercatorze 75
    • Przez chuck00
      Orientuje się ktoś z Was jak w miarę sprawnie zamontować gniotownik w 695SL? Trzeba zdemontować przednie lewe koło i z tej lewej strony próbować czy jakoś inaczej?
    • Przez corrado
      Na prośbę kolegi podsyłam ogłoszenie gdyby ktoś był zainteresowany.

https://www.olx.pl/oferta/prasa-rolujaca-claas-rollant-44-CID757-IDvfFLm.html
    • Przez jarczes
      Witam. Mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak włączyć ostrzenie noży w sieczkarni claas jaguar(682,690). Wiem jak uruchomić bęben w drugą stronę. Problem w tym że nie wiem co dalej.... 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.