Zaloguj się, aby obserwować  
DaWcAn

Rok Produkcji Ursus 3512 Ważne !!!!!!

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
DaWcAn    0
;) Witam... Chciałbym się dowiedzieć do kiedy produkowanee Ciągniki Ursus 3512 i 2812 KSM w tej kwadratowej budzieee... Nie te Agroo tylko te w kwadratowej budzie.. Proszę Pomóżcie

DaWcAn    0

Wiem..... Ale mi chodziło o to do kiedy były produkowane te ciągnikiii na tym pierwszym zdjęciu z tą budą... to mnie interesuje

Wiadomość z agroFakt.pl

Kormoran    1

Z tego co mi wiadomo to ursus 3512 agro to jest ten w kwadratowej budzie i produkowany jest do dzis ;)

DaWcAn    0

No takkk... ale mi chodziłooo nie o Agroo.... Ludzie pomyślcieeee troche... Pomóżcie.... CHodzi mi o Ursusa 3512 ze starą budą nie Ursus Agro tylko KSM

emtecc    22

jeśli Ci to pomoże to mam U3512 z kabiną komfortową z 1992 roku.

Myślę, że tą kabinę mogli montować od początku produkcji U3512 (np na życzenie klienta) ponieważ MF-y 255 również wychodziły z taką kabiną

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez miles3147
      Witam. Posiadam Ursusa 4514 ze starą kabiną (1996) w którym alternator jest razem ze sprężarką. Czy jest taka możliwość i jeśli jest, to czy ktoś próbował to przerobić tak jest jest w nowym typie, żeby sam alternator był po lewej stronie a sprężarką tak jak jest i można by ją było odłączyć? Pozdrawiam.
    • Przez Bartek3512
      Witam. Chciałbym pomalować maskę błotniki i kabinę w 3512. Opiszę ktoś krok po kroku jak to dobrze zrobić. Czy zdzierac stary lakier do gołej blachy czy tylko zmatowic. Jaki podkład i jaki lakier. Proszę o instrukcję 
    • Przez wojt
      piszcie wszystko na jego temat,wady i zalety,jak sobie radzi w polu,jego spalanie(chodzi mi tez o porównanie spalania z c330)
      jak jest z częsciami,czy są ogólnie dostępne,piszcie jak coś wiecie o tym ciągniku,chodzi mi tez o ogólne porównanie z 330.
    • Przez rolnikgospodarny95
      Witam posiadam od nie dawna ursusa  5314 rok 2005 chodzi mi o regulację sprzęgła grze się je reguluje bo ciągnik w balotnicy jak nacisnę na sprzęgło to wałek staje i odrazu balotnica jak chce przełączyć bieg  proszę poradzcie mi coś czy to jest jeden stopień na sprzęgle ? czy wystarczy je wyregulować i bedzie dobrze
    • Przez zbycho77
      Wie ktoś jak jak  to naprawić . Pożyczyłem ciągnik i zakleszczyły im się biegi  "janusze " próbowały tak odblokować że zaklepali gwint w obudowie skrzyni i nie można wkręcić korka . Ma ktoś jakiś pomysł jak to zrobić  , ciągnik ursus 2812 .
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj