Skocz do zawartości
News
Alsonok

Tur landini 8550 Nie podnosi przy ciezaze i sam się opuszcza

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Tur

Tur

Alsonok    0

Witam :) mam problem z turem inter tech przy landini 8550 Ponieważ nie chcę podnosić bel pusty podnosi ale słabo i sam się opuszcza nawet pusty !!! Pompa hydrauliczna jest nowa ma nie cale 2 miesiące jest już 3 pompą poprzednie 2 padły. Co może być przyczyną tego że nie chce unosić ?bardzo proszę o szybką pomoc ponieważ bele czekają na transport a niem ich czym załadować :)

Alsonok    0

Siłowniki i przewody są suche. A da się jakoś sprawdzić rozdzielacz ? I który bo jeden jest przy turze a drugi przy traktorze ? Zauważyłem dziś ze gdy podnosiłem tura podnosił się podnośnik z tyłu

Wiadomość z agroFakt.pl

mko09ijn    0

jesli siłowniki sa dwustronne to moze nieszczelnosc na tłoku i przeciek oleju miedzy komorami siłownika

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez mtzecik82
      Witam
      Czy tur od ursusa 1224 będzie pasował do mtz 82 ? czy dużo będzie przeróbek i czy nie jest za ciężki ten tur na mtz?
    • Przez zetor6211
      Witam,
      Chciałbym się poradzić odnośnie kupno pługa. Mam niedaleko ofertę kupna pługa unia tur 3 skiby tylko ażurowe coś nietypowo.....
      Chciałbym zapytać się o waszą opinie, Dobry będzie ten ażur i jak z częściami do takiego małego pługa. Mam zetora 6211 obecnie pług 3 skiby UG ale stary i krzywy i złąbo zakrywa dlatego chcę coś kupić dobrego aby nawet poplon dobrze zakrywało a nie , że pomiędzy skibami jest ślad zielonego. Z góry dzięki za opinie .

https://www.olx.pl/oferta/plug-unia-tur-azurowy-CID757-IDs56kF.html#e5d6159e30

• Przez andrewk
      Witam, do sprzedania posiadam prawie nowe siłowniki do ładowacza czołowego T25 / C330 / C360 / MF 255.

Używane niecałe 7msc. 100% sprawne.

Specyfikacja techniczna:
      Długość siłownika złożonego 870 mm
      Całkowita długość siłownika po rozłożeniu 1500 mm
      Średnica tłoczyska 40 mm
      Średnica zewnętrzna siłownika 60 mm, mm
      Łożysko fi 25 mm ( otwór na sworzeń), mm
      Skok tłoka 630 mm
      Wyjście na króciec M18 x 1,5 M16 x 1,5( zewnętrzny gwint) mm

Cena 150zł/szt
      Koszt wysyłki 35zł/komplet

Zapraszam do zakupu

• Przez 343
      Witam.Mam problem może ktoś miał taki to może coś podpowie.Mam pługa unia tur 5 vario problem tkwi w tym ,że jak oram słabe ziemie to muszę płytko orać ,żeby martwicy nie wyorywać i w tedy pierwsza skiba nie dorzuca do ostatniej , jak oram lepsze gleby to wsadzam głębiej pługa to normalnie kryje.Cięgło na maksa skręcam w prawo do koła , pługa do maksa nie rozkładam , próbowałem szybciej orać to trochę lepiej rzuca ,ale to jeszcze mało.
    • Przez byczek1999
      Witam
      mam pytanie mam na oku ciągnik ford 6610 i chciałbym poznac jakie są opinie o tym ciagniku 
      Jeszcze jest jedna sprawa otóż ma cos chyba ze sprzeglem poniewaz bierze raptownie przy samym końcu.czy duzo by wyniosla naprawa? I czy ciągnik by sie dobrze sprawowal w pracy z turem ?
      Z gory dziekuje za pomoc i pozdrawiam

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.