Skocz do zawartości
Alsonok

Tur landini 8550 Nie podnosi przy ciezaze i sam się opuszcza

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Alsonok    0

Witam :) mam problem z turem inter tech przy landini 8550 Ponieważ nie chcę podnosić bel pusty podnosi ale słabo i sam się opuszcza nawet pusty !!! Pompa hydrauliczna jest nowa ma nie cale 2 miesiące jest już 3 pompą poprzednie 2 padły. Co może być przyczyną tego że nie chce unosić ?bardzo proszę o szybką pomoc ponieważ bele czekają na transport a niem ich czym załadować :)

Franek3333    24

rozdzielacz pan sprawdzał? być może to on nie trzyma oleju ? a siłowniki i przewody suche są?

Alsonok    0

Siłowniki i przewody są suche. A da się jakoś sprawdzić rozdzielacz ? I który bo jeden jest przy turze a drugi przy traktorze ? Zauważyłem dziś ze gdy podnosiłem tura podnosił się podnośnik z tyłu

Wiadomość z agroFakt.pl

mko09ijn    0

jesli siłowniki sa dwustronne to moze nieszczelnosc na tłoku i przeciek oleju miedzy komorami siłownika

Alsonok    0

Który zawór? I przez nie szczelności by nie chciał podnosić ?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez versus
      jak mozna wzmocnic podnosnik w 60-ce????
    • Przez grzywacz12
      Witam! 
      Przy wożeniu siana znajomemu, operator zahaczył o nadproże drzwi, przedłużenie siłownika poziomującego  wygięte, obawiam sie że nie do wyprostowania. I teraz tu rodzi sie moje pytanie, czy taką szkodę można zgłosić do ubezpieczalni i koszty naprawy pokryć z AC?
    • Przez dudi834
      Witam zwracam się o użytkowników Massey Ferguson posiadających tury w serii 300 lub podobnych z wałem od przedniego napędu z boku i czterema śrubami pod skrzynią do mocowania adaptacji, ponieważ mam adaptacje mailleux  od innego masseya i muszę ją przerobić do 375 i potrzebowałbym zdjęć mocowania środkowego i tylnego do mostu ewentualnie opis.Pomogło by mi to w montażu i uniknąłbym może jakiś pomyłek zdjęcia mogą być obojętnie z jakiego tura byle z podobnej serii masseya.
      Taką podobną adaptacje posiadam jak w linku;
      https://www.olx.pl/oferta/tur-mocowania-mailleux-massey-ferguson-254-CID757-IDhOcE3.html#faeb3f28ea
      Prosiłbym o pomoc bo czas montować.

• Przez tilek
      Mierze się z kupnem ładowacza czołowego do zetora 7245. Oglądam różne warianty używane i nowe. Ostatnio natrafiłem na ładowacze z firmy wol-met dużo ogłoszeń mają na olx cena 9500zł brutto. poziomowanie, sterowanie joystick, udźwig 1600kg, euro ramka. Nie chce inwestować w stary ciągnik dużych pieniędzy więc szukam optymalnego rozwiązania. Ma może ktoś ładowacz tej firmy?
    • Przez perlik89
      Witam. Szukam uniwersalnego ciagnika 70-80 konnego z turem do sumy max 30tys zł. Ciagnik nie bedzie robił w polu znaczy bedzie ale sie nawet rozgrzac nie zdazy:) (mam4ha) ma pracowac przy lawecie ze słoma załadunek+dojazd ok15km, przy scielarce dla drobiu, wypychaniu obornika z kurnika oraz przy lekkich pracach gospodarczych. Duzym problemem w wyborze jest wysokosc, wjazd na hale mam 260cm co niestety zaweza krag poszukiwan. Szukam od ponad 2tyg i szczerze powiedziawszy prócz jeden renówki i jednego mf-a nie bardzo pasowało. Nastepna sprawa jest to, ze nie mam rozeznania w ciagnikach takze prosiłbym i jakas pomoc, pzdr Paweł