Skocz do zawartości
News
Alsonok

Tur landini 8550 Nie podnosi przy ciezaze i sam się opuszcza

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Alsonok    0

Witam :) mam problem z turem inter tech przy landini 8550 Ponieważ nie chcę podnosić bel pusty podnosi ale słabo i sam się opuszcza nawet pusty !!! Pompa hydrauliczna jest nowa ma nie cale 2 miesiące jest już 3 pompą poprzednie 2 padły. Co może być przyczyną tego że nie chce unosić ?bardzo proszę o szybką pomoc ponieważ bele czekają na transport a niem ich czym załadować :)

Alsonok    0

Siłowniki i przewody są suche. A da się jakoś sprawdzić rozdzielacz ? I który bo jeden jest przy turze a drugi przy traktorze ? Zauważyłem dziś ze gdy podnosiłem tura podnosił się podnośnik z tyłu

Wiadomość z agroFakt.pl

mko09ijn    0

jesli siłowniki sa dwustronne to moze nieszczelnosc na tłoku i przeciek oleju miedzy komorami siłownika

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez versus
      jak mozna wzmocnic podnosnik w 60-ce????
    • Przez bartek99718
      Witam wszystkich . W ubiegłym tygodniu zakupiliśmy do gospodarstwa MF 3080 E bez tura. Mamy zamiar dokupić , więc tak jak w temacie szukam informacji jakie ładowacze pasują na ten ciągnik. Myślimy tu o czymś używanym. Z góry dzięki za pomoc .
    • Przez przemeks
      Witam, 
      posiadam traktor Deutz Fahr Agrofarm 420 z założonym turem, został on przeciążony i strzeliły 3 węże i od tej pory tur się zacina. Wymieniłem węże oraz elektrozawór ale nie poskutkowało. 
    • Przez Kamilukowiak
      Witam jestem posiadaczem ursusa 4514 i planuje kupić do niego tura. Mam w nim jedną pompę do hydrauliki i zastanawiam się  czy da on sobie radę przy oborniku lub w balotach z sianokiszonki. Czy będzie trzeba dokładać drugą  pompę ?
    • Przez Patryk3600
      Witam i proszę o poradę. Wiosną mam zamiar kupić ładowacz czołowy 3 sekcyjny i mam wybur, lepiej go kupić do Ursusa c360 czy massey fergusona 255? Będzie on robił prace takie jak: ładunek/rozładunek okrągłych bel słomy (120x120cm), ładunek obornika na rozrzutnik, i kilka prac z szuflą takich jak przewiezienie drzewa i piasku. Podajcie proszę plusy i minusy. Z góry dziękuję