Skocz do zawartości
News
Kubax3371

Wymiana klocków hamulcowych renault 90-34tx

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Kubax3371    0

Witam!

Mam pytanie czy wie ktoś jak wymienia się klocki hamulcowe w renault 90-34tx.

czy trzeba spuszczac olej czy obędzie się bez tego.

Jak ktoś miał styczność z tym to proszę o napisanie ;)

izydor6280    594

skoro chcesz wymieniać klocki to musisz mieć suche hamulce, a w tym przypadku olej nie ma nic do tego, wystarczy że zwalisz dekielki z obudowy i wyciągniesz klocki, najlepiej przy takiej wymianie sprawdzić stan gumek i tłoczków w zaciskach oraz pokusić się o wymianę płynu na świeży

Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

AleksanderXY    42

Odkręcasz obudowę hamulca i demontujesz klocki hamulcowe.

Płyn wymienia się wg zaleceń producenta płynu hamulcowego.

Być Polakiem to powód do dumy.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Piotrswider
      Witam,czy ktoś mi powie ile jest przekaznikow od świateł ,czy wszystkie znajdują się pod deską rozdzielczą,jakie zamieniki najlepiej zastosować ?
    • Przez Marcinwidwa
      Witam,
      Kupiłem Renault Ares RX-550, posiada on sterownik podnośnika tylnego TCE-10.
      Jest z nim problem, otóż w żaden sposób nie można zmienić siły (prędkości) opuszczania, np przy podpięciu płógów do podnośnika z dużą siłą uderzają one w ziemię w położeniu opuszczania.
      Podnoszenie jest płynne i bezproblemowe.
      Postępowanie zgodnie z instrukcją obsługi niestety się nie sprawdza, po prostu nie można wejść w tryb zmiany prędkości opuszczania.
    • Przez DEMONxXx
      Witam mam renault 155.54 ze skrzynią 24/8 rok 95  ma  3 półbiegi.
      Potrzebuje info na temat wyspy zaworowej.
      Dwa duże elektrozawory proporcjonalne są chyba od sprzęgieł reszta od półbiegow i przedniego napędu tylko nie wiem który jest który.
       Wie ktoś za co odpowiada każdy elektrozawór na wyspie? 
      Ktoś gdzieś pisał z jeden jest od blokady ale to raczej nie prawda bo blokada jest mechaniczna
    • Przez Daaniel766
      Witam. Zawiesił mi się wskaźnik paliwa z dolnego zbiornika. Od czego zacząć?
    • Przez lukus
      Witam mam taki problem że z rozdzielacza podnośnika z dzwigienki ciekł olej, tak wiec wyciągnąłem rozdzielacz i wysłałem do firmy która sie tym zajmuje. Kiedy go dostałem od razu go wsadzilem i wszystko działa i nie cieknie. jest tylko jedna wada i nie wiem jak to usunąc bo kiedy dodaje sie prawie na maxa gazu to ramiona sie same unoszą aż do samej góry, ale wystarczy ze ktoś stanie na nich i nie mają siły sie unieść. Tak sie zrobiło po regeneracji rozdzielacza. Zadzwoniłem do tej firmy a oni powiedzieli że odpływ jest zatkany. Później go wyciągnełem wszystko posprawdzałem i wszystko było w porządku. Więc rozebrałem rozdzilacz bo myślałem ze co się tam stało ale wszystko było ok. W tym momencie nie wiem co mam robić a bardzo mnie to denerwuje i dodam jeszcze że po regeneracji wyje jeszcze pompa hydrauliczna