Skocz do zawartości
AgroTuning

Problem z czujnikiem poziomu ziarna Mega 208.

Polecane posty

AgroTuning    5

Kombajn Mega 208, 1997 r. Ostatnio pojawił się dziwny problem. Kiedy ziarno dobija do 70% i widzi to czujnik, zapala się kontrolka informacyjna w kabinie i w tym samym czasie zapalają się czerwone kontrolki stop, zaczyna piszczeć sygnał ostrzegawczy. Po wysypaniu zawartości zbiornika trzeba zgasić i odpalić kombajn i wszystko wraca do normy. Zastanawiam się czy to wina czujnika? Czy może jakieś zwarcie? Po za tym nic się nie dzieje, na początku ja się to działo oglądaliśmy kombajn z każdej strony.

cris10    12

Na konsoli w górnym prawym rogu powinieneś mieć taki przycisk który się wciska i już przestaje piszczeć
Czarny i okrągły , jak nie wiesz to zaraz Ci mogę zdjęcie zrobić

Marecki2922    11

Kombajn Mega 208, 1997 r. Ostatnio pojawił się dziwny problem. Kiedy ziarno dobija do 70% i widzi to czujnik, zapala się kontrolka informacyjna w kabinie i w tym samym czasie zapalają się czerwone kontrolki stop, zaczyna piszczeć sygnał ostrzegawczy. Po wysypaniu zawartości zbiornika trzeba zgasić i odpalić kombajn i wszystko wraca do normy. Zastanawiam się czy to wina czujnika? Czy może jakieś zwarcie? Po za tym nic się nie dzieje, na początku ja się to działo oglądaliśmy kombajn z każdej strony.

Kolego mam taki sam problem  zapalają się kontrolki od podajnika zboża do zbiornika i od podajnika w hederze , czy już może znalazłeś przyczynę byłbym wdzięczny za podpowiedź ?

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się