Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Maikel1987    2

Witajcie , kupię MF 255 , najlepiej nie picowanego do sprzedaży , odpicowac to mogę sobie sam jak będę chciał . Sporo ich jest ale tu na forum będzie pewniejszy sprzęt . Jeśli ktoś ma na sprzedaż Lub wie kto ma takowego to proszę o info .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maikel1987    2

Myślę że wiek nie jest taki ważny ale myślę że po 87 roku . Jak ktoś jest zwolennikiem zakupu świeżej farby na maszynach rolniczych to już nie moja sprawa . Ja do nich nie należę , to ma działać i być widać cz coś tam się dzieje a nie blask farby na silniku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turok    76

Jakie województwa cie interesują i do jakiej ceny szukasz ?

Bo wujek bedzie miał na sprzedasz MF 255 z 1989roku ( jak się nie mylę ). Jesteśmy z województwa Opolskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KULAWA_KOZA    156

wiem o 2812 ,

949mth od nowości , ciagnik w Jeleniogórskim.Igła.

Dziadek chce 27.000, ale jak nowy.

Za 25.000 pójdzie.


Witajcie , kupię MF 255 , najlepiej nie picowanego do sprzedaży , odpicowac to mogę sobie sam jak będę chciał . Sporo ich jest ale tu na forum będzie pewniejszy sprzęt . Jeśli ktoś ma na sprzedaż Lub wie kto ma takowego to proszę o info .

 

https://www.olx.pl/oferta/traktor-ciagnik-massey-ferguson-255-mf-255-CID757-IDmckM0.html#c5eafd3df2

 

tu masz bliżej.Ale 1800 to on raczej nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maikel1987    2

Na co zwrócić uwagę przy oględzinach takiego MF 255 ? Mam w okolicy jutro do obejrzenia ,tylko z nimi nie miałem styczności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KULAWA_KOZA    156

To jak nie miałeś styczności to się nie wybieraj, bo kupisz haszkla , daj linka do ogloszenia tego MF255, opatrzymy sprawe..

Patrz czy pierwsze opony. poznasz po DOT czyli powinno pisać na oponie rok, czy oryginalne siedzenie, czy silnik nie rozbierany, po pedałach jak wytarte..........itd itp.

Ogólnie jak cos takiego pojawia się na ogłoszeniach to taki ciagnik znika w 10 min po emisji .Handlarze połykają takie coś jak świeże bułeczki.

 

Edytowano przez KULAWA_KOZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Arasowsky
      Witam,
      sprzedam mocowanie tura do ciągnika MF 255 - solidna rama.
      Cena 650 zł
      Możliwość transportu. Kontakt wyłącznie telefoniczny: 576.704.089



    • Przez F3rdek
      Witam. Od dłuższego czasu rozglądam się za turem do mojego Ferdka. Mój fundusz to około 6tyś zł. Prosił bym o polecenie mi jakiegoś  godnego modelu (najlepiej linki).
      2 sprawa to pytanie nurtujące mnie od dłuższego czasu, mianowicie czy krokodyl do obornika nadaje się także do bel siana i słomy. Zależy mi na turze 3-sekcyjnym do którego będę mógł takowy założyć. Pozdrawiam.
    • Przez blackfish
      Jak się nazywa ten gumowy wąż fachowo, co go oznaczyłem na załączonym obrazku? żebym wiedział czego szukać,,, to jest wąż od układu chłodzenia tak?

    • Przez noris2000
      Witam! Mam nie lada problem po kilku latach od zamontowania ładowacza w mf 255, do tej pory wszystko było ok raptem pojawił się problem ładowacz nie chce opuszczać, a im większe obciążenie tym gorzej. Poprostu się zacina i stoi w miejscu. Siłowniki od pierwszej sekcji są jednostronnego działania, wszystko podłączone przez rozdzielacz pod siedzeniem i spływ bezpośrednio do skrzyni.  Pozostałe sekcje działają idealnie, rozdzielacz zwykły 3-sekcyjny. Pomoże ktoś? Może potrzebna jakaś regulacja. Z góry dziękuję za pomoc.
    • Przez dzikitadzik94
      Witam wziąłem się za remont mojego mf 255. Okazało się że stary oryginalny rozdzielacz nigdy nie był używany (zapiekł się), więc postanowiłem go wymienić na trójdrożny. Oglądałem trochę zdjęć podłączenia i każdy inaczej podłącza przewody hydrauliczne do zaworu rozdzielacza głównego 
      Moje pytanie jest takie czy pozycja zaznaczona 1 to wyście płyny, a 2 to wejście i czy tak mogę podłączyć. Dodam że mam taki sam rozdzielacz 3 drożny zamontowany już w tym samym miejscu. Drugą stronę zaworu rozdzielacza głównego zostawiam na tura

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj