Skocz do zawartości
szopen

kontrolka ciśnienia w skrzyni

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
szopen    28

Jaka może być przyczyna zapalania się kontrolki ciśnienia oleju w skrzyni w 6610?

Najpierw zapalała się po kilku godzinach pracy ale wystarczyło zgasić ciągnik na 5-10 sekund i problem znikał. Po wymianie filtrów hydrauliki (donaldsona jak zawsze) problem zniknął na 30 mth  i znowu zaczęła się zapalać kontrolka ale po zgaszeniu i zapaleniu ciągnika gasła. Dzisiaj na drodze zapaliła się i nie chciała zgasnąć, po pół godziny postoju  i zapaleniu zgasła ale po 30s zapaliła się znowu. Jaka może być przyczyna? Pompa jaka i gdzie (hydraulika pracuje bez zarzutów), a może raczej czujnik czy może coś innego?

Sadek    478

Trzeba by było zacząć czy ciśnienie faktycznie spada czy są to tylko fanaberie czujnika itp., a ciśnienie jest OK.

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

Wiadomość z agroFakt.pl

szopen    28

Czujnik znaleziony manometr zamiast niego wstawiony. Wyszło od 12 atm na wolnych obrotach do 14 atm na 1700 obr.

Wie ktoś jakie ciśnienie powinno być w skrzyni manualnej w 6610?

mikad    227

Jak u mnie mierzyli serwisanci to mówili że nie powinno być mniej niż 12.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez jarx08
      witam,
      Wczoraj w JD zmienił mi się dźwięk przy włączeniu zapłonu zawsze krótki pojedynczy i tyle. Teraz jest długi i dwa krótkie mam wrażenie, ze to oznacza jakiś błąd lub problem. W ciągniku nic się nie dzieje (niby) żadna kontrolka nie miga.

Jak sie usuwa błedy w JD?

Proszę o odp
      Pozdrawiam
    • Przez michalnh
      Witam,
      Mam problem z moim John Dereem 6210 mianowice niekiedy podczas jazdy ciągnik sam zwiększa sobie obroty, obroty falują w górę samoczynnie czy ktoś z was miał taki problem i mógłby podpowiedzieć co było przyczyną?

Z góry dzięki, pozdro 
    • Przez Ares1x
      Witam, mam pytanie do użytkowników JD 6510. Jak oceniacie ciągniki? Jak z awaryjnością? Ogólnie czy polecacie  te ciągniki?
      Na co warto uważać przy zakupie i co sprawdzić? 

skrzynia biegów power QUAD
    • Przez zygzak
      Witam priblem jest taki ze wogóle ni kręci rozrusznikiem,przez zwarcie rozrusznika odplli ale nie chce załączyć rewersu,pomoże ktoś czego i gdzie szukać
    • Przez thebestacc
      Cześć. Dzisiaj mi na 100% padła pompka zasilająca z granitu którą wymieniałem równy rok temu. Słyszałem ze te pompki z granitu są właśnie takie ale gdzieś wyczytałem że pasuje od jakiegoś samochodu, Wie ktoś od jakiego auta to pasuje?  Oryginał pochodzi dłużej bo różne są opinie?