Skocz do zawartości
Arturo1610

Wał przekaźnika mocy szerokokątny. Pomocy ! Pilne!

Polecane posty

Arturo1610    1
Napisano (edytowany)

Witam.

Mam problem z wałem przekaźnika mocy szerokokątnym do prasy. A mianowicie wał ma duze luzy na tym łbie podwójnie łamanym tam na tym tależu. I moje pytanie jest takie, czy wie ktoś z was gdzie mogłbym dokupić sama ta podwójnie lamaną końcówke ? nie chce wałego wałka ponieważ sprzegło przeciązeniowe oraz rure mam dobra tylko tu sa luzy. Słyszałem ze niektórzy to rozcinaja i wstawiaja nowy ten tależyk ale to tylko pomaga na krótka mete. Dlatego chciałbym kupić to całe nowe w jakiejś rozsadnej cenie. Moze ktos z was ma cos takigo albo ma namiary na jakis sklep czy kogoś kto mogłby takie cos sprowadzić i sprzedac ? Bardzo proszę o pomoc bo jak widadomo żniwa tuż tuż a nie chce zeby mi sie cos przez ten  wałek rozleciało. Z góry dziękuje. Do tematu dołączam zdjęcia wału z przyblizonymi wymiarami. Proszę o pomoc :)

post-29780-0-19473700-1501253339_thumb.jpg

post-29780-0-24222900-1501253463_thumb.jpg

post-29780-0-19366300-1501253496_thumb.jpg

post-29780-0-39704300-1501253539_thumb.jpg

post-29780-0-71589600-1501253564_thumb.jpg

post-29780-0-53288200-1501253662_thumb.jpg

Edytowano przez Arturo1610

BUSTED    57

to chyba jest bondioli&pawesi to się do nich odezwij

Krzysztof81    170

Szukaj jakiejś używki w dobrym stanie na OLX. Wyjdzie najtaniej i najlepiej. Regenerację guzik dają. Kup cały wałek najlepiej firmy na W :)

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez Kicu
      Witam was ponownie otóż mam taką sprawę do was byliśmy w sklepie pytać sie o rozdzielacz do pompy hydraulicznej w c-330 ten kolo siedzenie nie na błotniku. Okazało sie że sa 2 typy owej części czyli po regeneracji i nowy cena po regeneracji 300 zł a nowego 489 zł. I mam do was pytanie czy jest sens brania używanego ale po regeneracji czy nowego nie wiem jak jest z tymi po regeneracji ale słyszałem że długo nie pociągnie. Miał z was ktoś taki problem ?
    • Przez krystiano35
      Witam.Mam ciągnik ursus 3512 od pewnego czasu zaczą dymić dużo więcej wtryskiwacze ustawłem na 190 bar tak jak zaleca instrukcja,luz zaworowy ustawiłem 0,3 też zgodnie z instrukcją i ciągnik dalej dużo kopci wydaje mi się że przestawiła się pompa wtryskowa chciałbym zmniejszyć mu dawkę paliwa ale dokładnie niewiem gdzie i o ile tą dawkę paliwa zmniejszyć. Pomóżcie Prosze

Ortografia. @quercus
    • Przez Mechamaniak
      Witam! Czy posiada ktoś z warmińsko-mazurskiego, lub województw sąsiednich felgi kompletne z gwiazdami do zetora UR1 (podobny do c-360) na sprzedaż. Czekam na odp.
    • Przez Arturo1610
      Witam. Sam posiadam sipme z-590 i jak wiadomo nie jest ona doskonała pod każdym względem, dlatego założyłem ten temat aby właściciele tych pras mogli podzielić sie z innymi jakimiś ciekawymi ulepszeniami tej prasy, poprawiającymi jej wydajność oraz efektywność i co najważniejsze, rozwiązaniami które sprawiaja ze praca ta prasą staje sie przyjemniejsza Dlatego jak masz jakiś ciekawy pomysł jak ulepszyc, poprawić ta prasę podziel się nim Gdzieś słyszałem o dorabianiu dystansu pod oś aby prasą wyżęj stała przez co podbieracz opuszcza sie niżej i zmniejsza się ta przestrzeń miedzy rotorem a podbieraczem przez która prasa lubi się czasem przypchać ;p jakie macie jeszcze pomysły na tą prase ;p proszę dzielmy się informacjami ;p z góry dzięki