Skocz do zawartości
News
Arturo1610

Wał przekaźnika mocy szerokokątny. Pomocy ! Pilne!

Polecane posty

Arturo1610    1

Witam.

Mam problem z wałem przekaźnika mocy szerokokątnym do prasy. A mianowicie wał ma duze luzy na tym łbie podwójnie łamanym tam na tym tależu. I moje pytanie jest takie, czy wie ktoś z was gdzie mogłbym dokupić sama ta podwójnie lamaną końcówke ? nie chce wałego wałka ponieważ sprzegło przeciązeniowe oraz rure mam dobra tylko tu sa luzy. Słyszałem ze niektórzy to rozcinaja i wstawiaja nowy ten tależyk ale to tylko pomaga na krótka mete. Dlatego chciałbym kupić to całe nowe w jakiejś rozsadnej cenie. Moze ktos z was ma cos takigo albo ma namiary na jakis sklep czy kogoś kto mogłby takie cos sprowadzić i sprzedac ? Bardzo proszę o pomoc bo jak widadomo żniwa tuż tuż a nie chce zeby mi sie cos przez ten  wałek rozleciało. Z góry dziękuje. Do tematu dołączam zdjęcia wału z przyblizonymi wymiarami. Proszę o pomoc :)

post-29780-0-19473700-1501253339_thumb.jpg

post-29780-0-24222900-1501253463_thumb.jpg

post-29780-0-19366300-1501253496_thumb.jpg

post-29780-0-39704300-1501253539_thumb.jpg

post-29780-0-71589600-1501253564_thumb.jpg

post-29780-0-53288200-1501253662_thumb.jpg

Edytowano przez Arturo1610

Krzysztof81    175

Szukaj jakiejś używki w dobrym stanie na OLX. Wyjdzie najtaniej i najlepiej. Regenerację guzik dają. Kup cały wałek najlepiej firmy na W :)

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez roqwor5
      Witam. Kupiłem niedawno prasę Sipma Z 279/1. Mam problem ponieważ nie wiem jak założyć siatkę. Szukałem czegoś na internecie niestety nie znalazłem. Może ktoś opisze jak powinno to wyglądać lub najlepiej zrobił zdj już z założoną siatką. 
      Druga sprawa to dobór siatki. Jak odpowiednio dobrać wielkość siatki do tej prasy? Jakich producentów siatki unikać, a kogo polecacie? 
      Dzięki z góry za odzew ;] 
    • Przez pauliosss
      Witam wszystkich. Zakupił kolega ciągnik international 824 ma problem z reduktor wyskakuje.. Poszukuję do wyżej wymienionego ciągnika katalogu skrzyni biegów katalog ewentualnie schemat skrzyni biegów co gdzie jak jaki tryb.. Posiada ktoś może taki katalog lub schemat? Pozdrawiam
    • Przez pauliosss
      Witam wszystkich. Zakupił kolega ciągnik international 824 ma problem z reduktor wyskakuje.. Poszukuję do wyżej wymienionego ciągnika katalogu skrzyni biegów katalog ewentualnie schemat skrzyni biegów co gdzie jak jaki tryb.. Posiada ktoś może taki katalog lub schemat? Pozdrawiam
    • Przez Arturo1610
      Witam. Potrzebuje nowe koła zębate od napędu podbieracza do przyczepy zbierajacej mengele law 360. Może ktoś posiada coś takiego do sprzedania albo ma jakieś namiary na sklep z takimi cześciami ? Proszę o pomoc i z góry dziękuję. Do tematu dodaje zdj trybów ktore zostały uszkodzone

• Przez adrianochmański2
      witam jestem posiadaczem używanej ładowarki manitou 634 z 2006 r .Gdy  podczas jazdy chciałem więc wcisnąłem przycisk  i prubowałem zmienić bieg   usłyszałem zgrzyt stwierdziłem że coś jest nie tak wyłączyłem rewers a gdy chciałem znowu zmienić bieg zgrzytu już nie było stwierdziłem że pewnie przełącznik siadł więc go wyjąłem i sprawdziłem i był w pełni sprawny dodam też że podobny guzik mam na dżojstiku i on też nie działa  nie wiem w czym rzecz czy jakis przekaźnik padł  czy bezpiecznik się przepalił . Potrzebuję pomocy w zlokalizowaniu tej usterki .

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.