Skocz do zawartości
kamilzielinski

Farmtrac 555DT opinie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Ursusc385    551

Po co Ci taki mały ciągnik ? Kup używanego Zetora 5245 który niczym mu nie odbiega, a pokusił bym się o stwierdzenie, że ma nawet lepszą kabinę, za połowę tej ceny i części w każdym sklepie. A ten farmtrac jakościowo nie będzie lepszy od zetora.

Wiadomość z agroFakt.pl

TYM_503    25

ja mam glebozyzarkę to dawał rade na l2 bo się uczę dopiero jest w mojej galeri Mariusz_836 zobacz

Rolnik66n    0

Do truskawek farmtrac się nie nadaje ma zbyt nisko most i zaczep rolniczy.Poza tym musisz skracać wałek WOM ponieważ nie pasuje do większości maszyn.Ciągniki są w miarę lecz po gwarancji jest problem z częściami zamiennymi.

chorzel221    98

@Rolnik66n konto założone tylko po to żeby napisać kłamstwa i głupoty ;) Z częściami nie ma żadnego problemu a z tym wałkiem to zarzuciłeś jak łysy grzywą o kant kuli xD

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez cyprian1219
      Witam!
      Dzisiaj na stronie farmtraca znalazłem model farmtrac heritage 6075 dt wyglądający jak stary ford. Znalazłem też strone z danymi technicznymi owego modelu, czy wiecie co to ma właściwie być, czy to sprzedają już i cokolwiek innego o tym ciągniku?
    • Przez Ursusc385
      Wszystko na temat ciagnikow rodziny "Farmtrac"
    • Przez jaculek13
      Witam.Panowie czy ktoś miał problem z blokującymi się hamulcami w farmtracu 555
    • Przez wojtal82
      witam wszystkich użytkowników farmtraca lub ewentualnie mechaników tych ciągników.
      mam problem z modelem 690 ma ok 3 lata i ok 300mth.
      dochodzą niepokojące odgłosy skrzypienia ze skrzyni biegów i nie wiem jak to "ugryźć"
      podobno wyszła jakaś trefna seria któregoś łożyska na jakimś wałku w skrzyni...
      może ktoś miał taki problem albo naprawiał coś podobnego to proszę o podpowiedź...
      dodam jeszcze że to skrzypienie pojawia się podczas jazdy i do przodu i do tyłu..

• Przez redbull
      mam taki "mały" problem z podnośnikiem w moim Farmtarc 675 , a mianowicie z pewnego powodu musiałem wymienić tuleje oraz tłoczysko podnośnika (awaria nie z mojej winy) po wymianie wszystko było dobrze aż do pewnego czasu  podnośnik znaczy ramiona podnośnika unoszą się tylko do połowy , wydaje mi sie że jest zapowietrzony bo ręcznie mogę je podnieść do końca, a jak na nie naciskam gdy  dźwignia jest ustawiona na podnoszenie to się uginają trochę pod obciążeniem tak jakby były na "poduszce"  powietrznej. a i teraz zauważyłem że podnośnik nie reaguję na tą drugą dźwignię od podnoszenie siłową. Co z tym zrobić czy znowu rozbierać czy da się to jakoś odpowietrzyć?