Skocz do zawartości
News
[[Template forums/front/topics/topic is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]
  • Podobna zawartość

• Przez ar-tur
      Potrzebuję instrukcji obsługi do lexiona 440 z komputerem IMO w języku polskim. Dodatkowo potrzebowałbym również instrukcji napraw/katalogu części.. 
    • Przez dacjan123
      Witam mam pytanie czy ktoś mial taki problem z lexionem ze po odpaleniu zaraz kombajn gasł i wysfietla sie kimunikat ze zadziałał zespół ostrzegawczy silnika i wysfietla ikone ze jest maly poziom oleju w hydrostacie a olej jest zaczelo sie pierwsze raz za jakis czas tak dziac ze mi zgasł ale odpalilem i dalej kosilem a teraz juz jest tak ze odpali i odrazu gaśnie
    • Przez Arek1111
      Witam. Mam problem z kombajnem Claas Lexion 430. Mianowicie nie mogę wejść w zakładkę wydajności( pole E22) na panelu CEBIS. Po prostu klikam OK na tą zakładkę i nic się nie dzieje. Wszystkie inne zakładki działają prawidłowo.
      Pozdrawiam
    • Przez Novo181818
      mam pytanie odnośnie waszych ustawień kombajnu oraz prędkości kossenia w danej roślinie. interesuje mnie rzepak, psznica, jęczmień. wiadomo troszkę w tą lub drugą stronę sobie poprawie pod swoje pola, ale chodzi mi żeby mieć jakieś wyjściowe. te z książki mają się ni jak i wygląda to tak że trzeba ustawiać od zera. w jęczmieniu 8-9t kosze od 4.5-5 km/h zakładam ten post z myślą że mogę jeszcze poprawić wydajność tego kombajnu
    • Przez Niewidoczny96
      Witam. Potrzebuje instrukcji obsługi komputera i dane do ustawienia sit, klepiska itp. rozumiem że są już takie tematy ale odpowiedzi są dosyć stare. Oczywiście wszystko dotyczy claas lexion 420

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.