Skocz do zawartości
DamianAgriculture

Opinie o Prasoowijarce NewHolland BR560A Combi

Polecane posty

Witam mam zamiar kupić prasę NewHolland BR560 Combi i chciałbym wiedzieć jak się sprawuje, jak z awariami, belki ładne i czy zbite, jak z cięciem czy rotor się nie zapycha i czy ciągnik 125 km da radę ? 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez marioc14
      Witam

Może ktoś z użytkowników posiada taką prasę i mógłby powiedzieć jakie jest zapotrzebowanie mocy dla tej prasy??
    • Przez maly1992
      witam zastanawiam się nad zakupem używanej prasoowijarki, pracowałaby na ok 15-20 ha łąk. Jak na prasoowijarke to troche mały areał ale połowe z tych łąk mam ok 15 km od domu i jak pojedziemy z ojcem to on grabi a ja kręce a pożniej do północy trzeba to owijać na dzień zrobi się jakieś 3 max 4 ha a wiadomo pogoda jest nie pewna a prasoowijarką odpadła by sprawa nocnego owijania. Moje pytanie jest take czy 82 kuce dały by rade współpracować z taką prasoowijarką bez noży np. krone 125 combi, lub New hollandem 548 combi. co sądzicie np o tej http://tablica.pl/oferta/prasa-prasoowijarka-new-holland-548-combi-krone-1250-combi-noze-siatka-ID39N5n.html#baea22295f ?
      pozdrawiam wszystkich

• Przez padelec
      Mam pytanie do osób, które brały prasoowijarki na MGR bądź starały się o dofinansowanie, lecz z powodu np. małego areału odmówiono im przyznania wsparcia. Otóż czy ktoś się orientuje jaki jest minimalny areał żeby prasoowijarka przeszła? Nie znalazłem wytycznych na tą maszynę, więc czym oni się kierują przy rozstrzyganiu czy przyznać czy nie? Piszcie swoje doświadczenia z tym związane, będę wdzięczny
    • Przez arion650
      Witam.Mam zamiar zakupić Prasoowijarkę Unia Master choć jeszcze nic o niej nie wiem i szukam informacji.Czy ktoś z was ma albo miał taką prasę jej cena jest bardzo atrakcyjna lecz może lepiej dołożyć i kupić jakąś zachodnią prasoowijarkę.Chciałbym usłyszeć wasze opinie na temat tej maszyny 

• Przez Tommekpol
      Mam do zaoferowania dla Państwa prasoowijarkę renomowanej firmy Mchale.
      Firma McHale jest rozpoznawana na całym świecie jako lider producentów owijarek oraz pras, czego przykładem jest flagowy już produkt: prasoowijarka McHale Fusion 3.
      Rok produkcji: 2013
      Prasa wykonała 11 000 bel
      Maszyna uszkodzona.
      Więcej informacji udzielimy telefonicznie. Zapraszamy do kontaktu
      Cena:  153 000 zł netto
      tel. 606 648 578
            606 648 577