Skocz do zawartości

Polecane posty

Mam pytanie czy ciągnik Tym t503 nadaje się do orki pługiem 3 skibowym zagonowym. Bo mam takiego do kupna i nie wiem czy da radę??
50 km +przedni napęd

Wiadomość z agroFakt.pl

TYM_503    27

Mariusz_836 ma
ja go mam choć orze 2 ale po rame powinien dać radę
za ile go możesz kupić

TYM_503    27

bedzęsz im wolno tylko po drogach jeździł bo bedzie trzesło
zobacz moją galerie Mariusz_836
delikatny ciągnik rolniczy,

Uziu92    1834

U mnie w mieście mają taki w komunalnym gdzie ojciec pracował, c360 to z każdej strony odjeżdża, na plus spalanie, i jak masz ciężkie gleby to 3 korpus będziesz odkręcal, za lekkie to jest

Mocy, wrażeń i emocji dostarczają: Ursus C-330, Ursus  C-360, Massey Ferguson 6475, Claas Dominator 96

Uziu92    1834

Siedlce

Mocy, wrażeń i emocji dostarczają: Ursus C-330, Ursus  C-360, Massey Ferguson 6475, Claas Dominator 96

Uziu92    1834

wlasnie z łukowa byl brany z megi, podobno serwis to tez lipa, sporo rzeczy w nim padło i nawet serwis nie miał czesci zamiennych.

brutus44    5

mam t503 i on nie nadaje się do pługa 3 skibowego. Do tego nadawałby się t603 bo ma masywniejszy tuz i jest troszkę cięzszy. Moim zdaniem ciągnik do narzędzi po c330. Z nimi leciutko pracuje. Moim zdaniem ciągniczek świetny,cichutki i ekonomiczny. Moim zdaniem ciągniki tyma szczególnie te większe sa niedoceniane a szkoda

TYM_503    27

udziu masz racje bo w mega brałem to sie z ojca smieli ze mu nie potrzebny
brutys t603 jest terz wygodniejszy masz racje w 100% sam bym go wolał
503 to u mnie 2 ciąga i sprzet od t25 i tylko jedną przyczepę

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez jabu
      Witam, chciałem się dowiedzieć jak podłączyć 2 pompy hydrauliczne o wydajności 40 l każda pod rozdzielacz o przepływie 80 l.
      Czy wystarczy sam trójnik czy potrzeba jakieś zawory?
    • Przez Webson_
      Witam. Posiada ktoś na gospodarstwie ciągnik serii MB-trac? Chodzi mi tu o przedni tuz do niego, jak wykonać?
    • Przez ferdek3085
      witam, podczas orki podnosnik przestal podnosic. Na panelu podczas pracy zaczely migac kontrolki gora-dol podczas podnoszenia pluga i pali sie kontrolka stop. Z panelu w kabinie nie opuszcza ani nie podnosi, na blotnikach rowniez. Dzialaja jedynie te mechaniczne przyciski znajdujace sie kolo silownika z prawej strony, wciskajac je bez problemu podnosi i opuszcza.. co sie dzieje ?
    • Przez kaczor937
      Witam

Tak jak w temacie mam problem z podnośnikiem EHR w moim Fiacie F140, , mianowicie wyświetla błąd 20, powoli podnosi ramiona bo aż 8 sekund i po ustawieniu potencjonometru na 99 mimo podniesionych ramion dalej ładuje ciśnienie, Jak ktoś wie jak skaliborwać podnośnik prosze o POMOC !!
    • Przez Wojtek
      chciał bym sie dowiedziec troche na temat t150k a dokładniej jak sobie radzi na ciezkich i górzystych polach, czy silnik łatwo traci obroty i sie szybko dusi pod górki i czy jest awaryjny

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.