Skocz do zawartości
PHURUMAK

tabela ustawień Deutz Fahr 4080 HTS

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Fahr
PHURUMAK    1

Witam Tak jak w temacie poszukuje tabeli ustawień do kombajnu Deutz fahr 4080 HTS Topliner. Z góry dziękuję za informację. Kupiłem niedawno kombajn a nie mam instrukcji obsługi :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez KrzysztofZmysowski
      Witam,

Mam zamiar kupić kombajn Deutz fahr c6205 ts. Ciężko znaleźć jakieś opinie na temat tego modelu w internecie.
      Czy ktoś z was posiada taki model? Czy polecił bo go oraz co warto dokupić w opcji ?
    • Przez ktomek154
      Witam, czy ktoś jest w posiadaniu instrukcji i/lub katalogu do toplinera 4075 H ?
    • Przez geniek28
      Witam.
      Poszukuje instrukcji obsługi,katalogu do kombajnu Deutz-Fahr M1600 lub innego o podobnej budowie np M1630(no tak zbytnio nie orientuje się) ... Czy gdzieś mogę taki katalog kupić czy nawet pobrać ? Za odpowiedzi dziękuje .
    • Przez mysza103
      Witam . kupiłem ostatnio deutz fahr 35.80 , sterowanie z joystika i okazuje sie że  dwa przyciski nie działają, 1 od przyspieszacza , 2 od motowideł (to znaczy działają , kombajn przyspiesza i wszystko , tylko te guziki nie odbijają ) Mam pytanie czy da sie coś zrobić , czy trzeba wymienić te przyciski ( jeżeli wymienić to gdzie kupić i czy wogóle sie kupi ) jeszcze drugie pytanie .Jak ustawić go do młócenia pszenicy , rzepaku . chodzi mi o klepisko (na który ząbek na wejściu a na który na wyjściu) również z sitami który ząbek sita dolne a który górne .Może to są banalne pytanie , lecz jest to mój pierwszy kombajn.  Z góry dziękuje 

• Przez mateuszgmail
      Witam. Czy ktoś z użytkowników posiada lub użytkuje ładowarkę teleskopowa Deutz-Fahr? Mam zamiar kupić używaną 30.6 i proszę o opinię na ich temat oraz na co trzeba zwrócić uwagę przy zakupie.