Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mrursus360    32

Zaciekawił mnie temat dlaczego niektóre modele np.: New Holland Bizon TC59 miał w nazwie dwie firmy "Bizon" i "New Holland". Domyślam się o co chodzi, ale chciałbym wiedzieć dla pewności i zaspokojenia moich myśli.

Z góry dzięki za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez AdrianoURSUS
      witam forumowiczów mam pytanie na co zwrócić uwagę kupując czerwonego bizona rekorda z058 bo mam do kupienia w okazyjnej cenie do roboty jest silnik obstawiam pierscienie tłokowe albo turbo sprężarkę tak też mówi właściciel kombajn będzie pracował na 2 ha plus usługi czyli jakieś 10 ha może kombajn chce głównie w celach kolekcjonerskich proszę o rady na co zwrócić uwagę głównie chodzi mi o elementy ruchome typu wialnia młockarnia znam się bardziej na mechanice niż na kombajnach dlatego pytam proszę o liczne odpowiedzi bo w tym tygodniu się po niego wybieram
    • Przez rolnikokos
      Witam, chciałbym poznać opinie użytkowników tych pras. Jakie są jej zalety i wady? Na co zwrócić uwagę przy kupnie takiej prasy? Miałaby docelowo chodzić w zestawie z new Hollandem T4 85km czy ciągnik da sobie z nią radę? Będzie prasować słomę, siano i sianokiszonkę. Dzięki mile za wszystkie odpowiedzi. pozdrawiam
    • Przez szymek
      Sprzedam kombajn zbożowy bizon ZO56 z 1995r z sieczkarnia oraz wózkiem na heder.kombajn 20 lat w naszym posiadaniu znamy go na wylot.Garazowany ,po każdym sezonie nie myty. Silnik 5 lat temu robiony w Andrychowie nie pobiera grama oleju nie grzeje sie. Pracował na 30hektarowym gospodarstwie. Więcej informacji udzielę przez tel:519863005.Jeśli nie odbieram poproszę o SMS oddzwonię. Cena 19.000zł

    • Przez MfKrystian
      Witam mam maly problem z Prasą New Holland 548 mianowicie bele po sprasowaniu są miekkie w środku ręka bez problemu wejdzie  i chciałbym zwiekszyć ścisłość beli poprostu żeby były lepiej zbite wiecie może gdzie to wyregulować prasę mam od niedawna 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj