Skocz do zawartości
KrzychuMTZ

MTZ 82 pomocy,chcę się pozbyć regulatora siłowego(5 otworów) spod siedzenia

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Siedzenia
KrzychuMTZ    0

Witam

Mam problem z regulatorem siłowym pod siedzeniem mtz 82 regulator na 5 otworów (ten z tym cyklem mieszanym coś takiego.

Bez owijania w bawełnę,mam już dość tego regulatora 2 razy uszczelniany i dalej leje, moje pytanie brzmi czy da się go wywalić,a jeśli tak to jak to potem połączyć wszystko  żeby wszystko działało.

Z góry dziękuję wszystkim z pomoc.

Landfarmer    3542

Pozbądź się obu regulatorów daj rozdzielacz z sekcją pływającą i już. Co do połączenia to z pompy zasilanie na zasilanie rozdzielacza powrót z rozdzielacza do zbiornika i gotowe, pozostaje jeszcze temat cienkiego przewodu do powrotu który wychodzi z rozdzielacza jego też wepnij w powrót

KrzychuMTZ    0

Ja chcę się pozbyć tylko tego  regulatora spod siedzenia :D ten pod kierownicą rozdzielacz chce zostawić :D

Wiadomość z agroFakt.pl

mani51    57

A pod kierownicą masz tylko rozdzielacz czy jeszcze wzmacniacz hydrauliczny? Wystaje z tapicerki takie czarne pokrętło? Jeśli masz to tego też musisz się tego pozbyć.

Wywalasz regulator spod siedzenia i wszystkie rurki co są podłączone do niego czyli te co idą do przodu pod kierownicę oraz do siłownika.

Ze skrajnych otworów po lewej stronie rozdzielacza (są tam podłączone dwie rurki idące do regulatora które wyrzucisz) dajesz węże do siłownika. Gdzieś na wężu z dolnego otworu załóż zawór dławiący zwrotny regulowany tak jak na zdjęciu w mojej galerii co Ci podesłałem w innym temacie. Nie musi to być w tym samym miejscu bo np znajomy ma wstawiony pod siedzeniem. 

Po odkręceniu rurki od pompy do regulatora musisz zaślepić otwór przy trójniku.

Po odkręceniu powrotu z regulatora też musisz przerobić powrót z rozdzielacza dołączając tam tą cienką rurkę wychodzącą z prawej strony rozdzielacza. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się