Skocz do zawartości
Zetix

Układ pneumatyczny zetor

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Zetor
Zetix    1

Cześć!

W moim zetorze 12011 którego mam (Od teraz) do transportu brakuje instalacji pnemuatycznej. Tzn mam sprężarkę i jest ona sprawna, ale brak butli zaworów itp - jakiś przewód z prawej strony zaślepiony też jest. Zegar od pneumatyki stanął na 1atm czyli kiedyś pewnie było :)

Panowie pytanie teraz, dużo zabawy z przywróceniem układu, czy nie zawracać sobie gitary? Zetor ma dobre hamulce, ale przy dwóch przyczepach pszenicy niestety hamowanie to śmierć w oczach

Kaziouk1    1

Roboty dużo nie ma jeśli masz sprawną sprężarek to bym zrobił hamulce dla własnego spokoju a przy okazji przydaje się do pompowania koła w trasie lub do czyszczenia w kabinie.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez michas1934
      witam,potrzebuje dźwignie do układu hamulcowego o nr w katalogu 176,157,161,164

• Przez Vroobel
      Witam!
      Mam problem z zaworem od pneumatyki, mianowicie nie chodzil wcale, rozebralem wyczyscilem i chodzi idealnie dopóki nie nabije pelnej butli bo jak juz regulator upusci powietrze to zawor zaczyna sie zacinac
    • Przez bubel500
      Witam.Nie dawno kupiłęm zetora 8045.Działał tylko 1 chamulec a drugiego nie można odpowietrzyć.Zmieniłem więc wyrównywacz i teraz próbowałem odpowietrzać i poszło 0.5l płynu a chamulców nie ma wcale.Co może być przyczyną.
    • Przez Michaltom23
      Witam, ostatnio zakupiłem Zetora 16245 i chciałbym przerobić układ hamulców jednoobwodowych na dwuobwodowe. Wiem że były takie tematy ale nie ma dokładnej odpowiedzi jak to zrobić. Prosił bym o wykaz części do kupienia i jakiś schemat poglądowy jak to zrobić. Z góry dziękuję.
      Pozdrawiam
    • Przez MarcinZetor8011
      Witam, zetora mam 8011 i od jakiegoś czasu zacinają mi się hamulce, blokują, i nie mogę ruszyć ani do przodu ani do tyłu, co sie dzieje? Jak to naprawić? Proszę o pomoc. : unsure:

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.