Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez zyzek
      Czy warto kupić pługi tego typu z 1990r? Dobrze się nimi orze, czy to gra nie warta świeczki?
      Jest to wersja ciężka, czy lekka? Ile mogą ważyć?

• Przez mieszko12k
      Witam. Chciałbym kupić pług obrotowy do Renault 103-14 4cyl 90km. Posiadam ziemię klasy 3. Jaką szerokość lemieszy, ile sztuk korpusów? O co chodzi z obrotem na dwa węże? Żeby odorać od miedzy potrzebna jest zmienna szerokość? Proszę o dobre rady oraz o pomoc w wyjaśnieniu co musi mieć pług żeby później nie żałować.
    • Przez yacenty
      Hejka,
      wczoraj zakładałem nowe lemiesze do Ibisa i tak sie zastanawiam ile mozna na takich lemieszach zaorac.
      Prosze podzielcie sie informacja jakimi lemieszami ile orzecie.

Interesuje mnie wynik typu - lemiesz i ilosc ha zaoranych tym konkretnym jednym lemieszem.
      U mnie w starym plug było mniej wiecej tak

Lemiesz Worona - szerokosc 35cm, zaorałem około 12-13ha (4skibowy pług na komplecie zrobil okolo 50ha)

Pozdrawiam i czekam na wasze doświadczenia.
      YacentY
    • Przez Zibo123123
      Witam! Chciałbym prosić o dobrą radę.
    • Przez Ares1x
      Witam posiada ktoś z was pług agromasz po3 z dokręconym 4 korpusem? 
      Zastanawiamy się nad dokupieniem 4 korpusu ale boimy się, że nie będzie się dało go przewrócić przez brak kostki pamięci. 
      Posiada ktoś taki pług 3+1 bez kostki pamięci? 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.