Skocz do zawartości
News
cccepik

Agrotron 90 99r-Dziwne dźwięki po zmianie przednich opon

Polecane posty

cccepik    5

Witam znajomy ma DF Agrotron 90 z 1999roku problem następuje po zmianie profilu przednich opon z 85 na 70 dodam że tylne opony nie były zmieniane i mają 420/85/38. podobo coś tłucze i szarpie podczas włączania przodu. pytanie moje jest następujące czy da się w tym modelu przestawić stałą kół???

BUSTED    58

No wiadomo że jak zmienił profil to opony zrobiły się niższe i się nie zgrywa z tyłem

Wiadomość z agroFakt.pl

cccepik    5

W agrofarmie jest takie coś i zmienia się właśnie tę stałą kół jak zmienia się opony na inne

to jest zależne od skrzyni jak nie ma konfiguracji to jest tabelka ogumienia

niezależny serwis grupy same deutz fahr ;naprawa elektroniki diagnostyka i kalibracje urządzeniami oryginalnymi naprawa silników, skrzyń biegów TTV ZF
TEL 509500422

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez MafiaDG
      Witam wczoraj pojechałem talerzować i jak wracałem to opona prawa tylna wystrzeliła i mam pytanie jakie opony teraz nowe oby dwie kupić żeby z przednimi stomilami się zgrywały ?? 
    • Przez Marcin007
      witam
      posiadam deutz fahr agrotron 135 mk3. Mój problem polega na tym że w wycieraczce tylnej cały czas jest prąd i gdybym jej nie rozłączył cały czas by chodziła. Wtyki, kostki bezpieczniki sprawdzone. Moim drugim problemem są przednie reflektory a mianowicie nie działają , po wyjęciu przełącznika stwierdziłem że nie dochodzi do niego prąd . Może spotkał się ktoś z was z takim problemem lub wie o co chodzi ? Czego to może być wina ?

Pozdrawiam
    • Przez makos2
      Witam posiadam problem związany z ciągnikiem Deutz Fahr Agroton 150. Mianowicie co jakiś czas wyskakuje mi błąd EB który uniemożliwia mi dalszą jazdę ciągnikiem, muszę go zgasić a następnie odpalić aby móc znów jechać. Z tego co wiem błąd EB dotyczy czujnika położenia sprzęgła. Zakupiłem nowy czujnik oraz go zamontowałem lecz błąd nie ustał. Sprawdziłem okablowanie i wszystko jest w porządku - przynajmniej tak mi się zdaję . A więc moje pytanie jest takie, w czym może być problem ? Za wszelką pomoc serdecznie dziękuje.

• Przez marioc14
      Witam

Od jakiegoś czasu mam problem z hałasem w przednim moście jest to tak jakby trzeszczenie skrzypienie przy skrecaniu przy jeździe na wprost i przy wyłączonym napedzie tego problemu nie ma. Dodam jeszcze że wygląda to tak jakby oba koła ciagnely jednocześnie olej wymieniłem na fusch 80w90. Mo ze ktoś spotkał się z podobnym problemem ?
      Pozdrawiam
    • Przez Tomson5120
      Cześć! Mam problem, ponieważ nie wiem jakie założyć opony na przód. Tylne opony to wymiary 16.9 r38 . W tej chwili ciągnik na przodzie posiada opony o wymiarach 14.9 r 24. W tych oponach przód  ciągnika jest lekko do góry i nie stoi równo ( dodam że przednie opony są prawie łyse). Ciągnik był nie dawno kupiony. Może powinny być 13.6 r 24 ? Doradcie mi jakie opony wybrać na przód. Rok ciągnika to 1989 r. 
      Pomożecie? Z góry dzięki za odpowiedź

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.