Skocz do zawartości
norgeg75

Przełącznik kierunkowskazów

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
norgeg75    0

Witam.

Posiadam Zetor 5711C.

Naprawiam elektrykę. Przyszedł czas na kierunkowskazy. Mam ciekawy przełącznik kierunkowskazów. Podobny do tego z rysunku 

wpx_cea3a8524437a1312c08b2108f9db5b0.jpg

Czy ktoś wie jak go podłączyć?

Może wie ktoś jak są opisane wyprowadzenia.

Pozdrawiam Grzegorz

Edytowano przez norgeg75

Wiadomość z agroFakt.pl

norgeg75    0

Zadzwoniłem do sklepu i tam podali mi jak rozmieszczone są nazwy na poszczególnych końcówkach.

Teraz wszystko jasne.

Zostało podłączyć i sprawdzić.

Mares    5

Zadzwoniłem do sklepu i tam podali mi jak rozmieszczone są nazwy na poszczególnych końcówkach.

Teraz wszystko jasne.

Zostało podłączyć i sprawdzić.

Wystarczy wziąć miernik i sprawdzić przejścia na poszczególnych pozycjach.

norgeg75    0

Pozostała już tylko jedna rzecz do naprawy w elektryce. Jest to przerywacz kierunkowskazów. Pozostało mi podłączyć 2 wyprowadzenia do przełącznika pokazanego na zdjęciu poniższym

wpx_cea3a8524437a1312c08b2108f9db5b0.jpg

wyprowadzenia bez podłączenia to 1 oraz A.

Wg. schematu na masce traktora są to wyprowadzenia A i B.

Przerywacz posiada 3 wyprowadzenia oznaczone jako X, L i P.

Po połączeniu plusa z X w przerywaczu i wyprowadzeń P z A i L z B(1) w przełączniku nie ma żadnej reakcji. Czy może coś źle połączyłem?

Jak prawidłowo powinno się podłączyć ?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez michal7913
      Witam
      W moim Zetorze posiadam nieoryginalne ciegła dolne, ba nie są one nawet takie same. 
      Czy mógł by mi ktoś podać wymiar, podrzucić zdjęcie jak to powinno wyglądać ?

Z góry dziękuje i pozdrawiam Michał
    • Przez kubaursus3p
      Czy opony 18.4/34 będą się zgrywać z przodem. przód 12.4/24 tył aktualnie 16.9/34
    • Przez Ciastko
      Witam otóż zastanawiałem się czym różnią się modele Zetorów 5211 robionymi na eksport i tymi krajowymi. Nie mam na myśli różnice w wyposażeniu czy wspomaganiu bo tyle wiem. Chodzi mi o jakieś większe udogodnienia związane z mechaniką (silnik, skrzynia biegów).
      P.S. Czy w ciągnikach eksportowych była różnica mocy? Jeśli taki temat istnieje to ja go nie znalazłem.
      Z góry dzięki za odpowiedzi.
    • Przez Jarek22B
      Witam
      Ostatnio trochę remontowałem swojego 5245 głównie nowe uszczelniacze i drobne rzeczy. Niestety po remoncie coś mi zgrzyta i i czuję drżenie/wibracje z lewej strony podłogi (jak dźwignia od przedniego napędu). Te zgrzytnięcia są co pewien czas - mam wrażenie że jak ciągnik jedzie pod górkę (nawet ta małą) - ale mogę się mylić bo boję się więcej jeździć.
      Miał ktoś coś podobnego? Jakieś wskazówki?
      Dodam że ściągałem dekiel ze skrzyni i wymieniłem bezpieczniki oraz rozbierałem przystawkę od przedniego aby wymienić uszczelniacze. Niby wszystko złożone prawidłowo ale jakiś problem jest. Nie wykluczam tez usterki bo Zetorkowi stuknęła 30-tka.

• Przez Pawel64
      Witam, mam problem z zetorem 7245, ponieważ kręci a nie chce odpalić , proszę o podpowiedzi.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.