Skocz do zawartości
News
Sylwia85698

New Holland 1540 silnik Deutz problem z wymianą oleju w pąpie wtryskowej

Polecane posty

Sylwia85698    0

Witam!  :)  Kupiłam kombajn New Holland 1540 z silnikiem Deutz i mam problem z wymianą oleju w pompie wtryskowej, brak korka wlewu i spustu :D proszę o szybką pomoc :) Pozdrawiam

bykuuuu    2

Może jest centralne smarowanie kanałami i dlatego niema spustu i wlewu

Laval    5

A ten Burek to ma jakąś nazwę?
Jaki masz silnik?

Wiadomość z agroFakt.pl

Laval    5

Centralne smarowanie. Więc nie masz korka do spustu i napełniania.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez k1212
      Witam mam taki problem z prasą Deutz Fahr HD360 że nie opuszcza podbieracza. Można go opuścić tylko ręcznie nie działa ta zapadka, kupiłem tą prasę z rozwaloną zapadką od podnoszenia i opuszczania i prosiłbym o jakieś zdjęcie jak wy macie ustawione te zapadki i sprężyny może być zdjęcie z Sipmy Z224 podobno to jest to samo.
      Z góry dzięki.
    • Przez NakaHead
      Witam  mam pytanie odnośnie ciągnika jakim jest deutz d6206  a pytanie jest następujące są jakieś strony z częściami do tego traktora ? głownie chodzi mi o przekładnie a jeszcze dokładniej o przesówke reduktora  .
      Wrazie braku takiej strony to są morze inne traktory z których by można było przełożyć ?  np inne modele seri d   
      z góry dziękuje za pomoc .
      Deutz D6206  rok 81  szkrzynia 12    4-4-4
    • Przez cichy5540
      Witam kolegów ! Mam Problem z pracą klimatyzacji w Deutz k110 mianowicie: ciągnik ma 11 lat , skończyły sie wiatraczki od nawiewu klimatyzacji (te na tylnej górnej części kabiny), zamówiłem nowe, i przy okazji również osuszacz, w servisie klimatyzacji podłączyli ciągnik pod maszyne , sprawdzili szczelnoś itd wszystko ok. zzadzwoniłem do delera zapytałem o iloś czynnika i oleju  (1600g czynnika + 210 g oleju), klimatyzacja została nabita, ciągnik został odpalony i ....nastąpił problem bo zaczeła się grzac chłodnica i osuszacz , ciśnienie ciśnienie klimatyzacji zaczeło wzrastac na wolnych obrotach do ponad 30 bar, i nawet nie rozłanczało sprężarki a w  kabinie ledwo co chłodziło, Zaczeliśmy sprawdzac z mniejszą ilością czynnika ,czujniki też są sprawne i nic  .... czy ktoś miał taką przypadłoś? 
    • Przez NakaHead
      Witam jak w temacie mam pytanie odnośnie zamienników do skrzyni z traktora jakim jest deutz d6206  dokładnie chodzi mi o "przesówke reduktora " są inne modele z tą samą skrzynią ? dziękuje z pomoc
    • Przez BaszaPasza11
      Witam. Jestem posiadaczem Deutza Agroplusa 100. Mam pytanie do wszystkich, a dokładnie posiadam w nim 4 pary wyjść hydraulicznych kolejno od lewej (żółta, niebieska, zielona i czerwona). Chciałbym się dowiedzieć czy np: na żółtej jest mały przepływ oleju, na niebieskiej większy, na zielonej jeszcze większy, a na czerwonej największy przepływ. Istnieje takie coś czy regulacja jest gdzie indziej? Pytam ponieważ nie posiadam książki do niego, a chciałbym wiedzieć. Pozdrawiam

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.