yacenty

Rachunki bankowe dla rolników - pogadanka

Polecane posty

yacenty    3883

Chciałbym was zaprosić na pogadankę na temat rachunków bankowych, pokażemy kilka różnych rozwiązań i chcemy usłyszeć wasze opinie.

 

Spotkanie odbędzie się ONLINE, czyli możecie siedzieć w dowolnym miejscu gdzie macie stabilny internet i z nami rozmawiać.

Spotykamy się w niedzielę 23. lipca o godzinie 20.00.

 

Zapraszam osoby, posiadające 50 ha i więcej.

Aktywni uczestnicy pogadanki otrzymają od nas wynagrodzenie w kwocie 100 zł.

 

Zgłoszenia wysyłajcie albo na maila: jacek@agrofoto.pl albo przez prywatną wiadomość.

W zgłoszeniu podajcie wielkość gospodarstwa i rejon z jakiego jesteście.

 

Wybranym osobom przekażę link do pokoju gdzie się spotkamy w niedzielę.

Do zobaczenia


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Czemu akurat limit 50 ha? ci 20-40 hektarowi nie prowadzą rachunków bankowych? jeżeli to wymysł banków, że tylko chcą rozmawiać z ponad 50 hektarowymi rolnikami , to ja już z takim bankiem nie chcę mieć nic do czynienia.    :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

Taka jest pogadanka, kiedyś była pogadanka dla rolników 5-30ha, Teraz jest taka.


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4258

Jaki bank sponsoruje?
Mniejsze gospodarstwa mają za małe obroty na kontach bankowych by i ich przedstawicieli zaprosić do rozmowy, czy zwyczajnie uważacie że nie mają nic do powiedzenia?

Nie żebym się czepiał, bo raz że mam za mało hektarów żeby wziąć udział w rozmowie, a dwa że zajęty jestem, tak wszedłem na ten temat tylko i takie się refleksje nasunęły.
Edit
zanim zebrałem sie napisać to już się odpowiedzi pojawiły.
Edit 2
To jak mam 30,56ha, to na żadną pogadankę się nie łapie. Chyba że będę kłamał. Ale, że kłamstwa się brzydzę, to czuję się wykluczony :(

Edytowano przez daron64

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jaki bank sponsoruje?

Mniejsze gospodarstwa mają za małe obroty na kontach bankowych by i ich przedstawicieli zaprosić do rozmowy, czy zwyczajnie uważacie że nie mają nic do powiedzenia?

 

 

Też chętnie bym się dowiedział który to bank klasyfikuje rolników na lepszych i gorszych, w tym temacie się tego na pewno nie dowiemy, ale być może po tej POGADANCE ktoś puści parę.      :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4258

Nie no jak @yacenty pisze, że dla mniejszych były pogadanki to ok.
Tylko myślę, że to jedynie promocja banku, tym bardziej że jeszcze chajs za to daja. A bank sobie dzieli klientów. Większy klient to większe obroty, przychodzy, ale i potrzeby, więc potencjalnie większy np kredyt, czyli większy zarobek dla banku.
Przynajmniej ja to sobie tak tłumacze, a ile w tym prawdy to już się nie dowiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Necronom12
      Cześć, 
      gdyby ktoś potrzebował pomocy w gospodarstwie, jako fucha w nawałach, lub jakieś inne prace - chętnie pomogę. Obszar - województwo śląskie. Ogarniam jazdę ciągnikami, maszynami itp. 
       
      Pozdrawiam 
    • Przez yacenty
      Witam,
      Szukamy pracownika - redaktora prowadzącego do portalu o tematyce maszyn rolniczych z naciskiem na ciągniki rolnicze.
      Chętnych zapraszam na PW.
    • Przez Ostina
      Ma ktoś z Was doświadczenie w zatrudnianiu osób z Ukrainy do gospodarstwa? Może ktoś poleci agencje pracy z którą współpracował przy zatrudnieniu takiej osoby?
    • Przez yacenty
      Witam serdecznie,
      Chciałbym zaprosić Cię na wywiad - rozmowę online.
      Spotykamy się dziś, czyli w środę 08.11 o godzinie 19:00. Link do spotkania: https://meet.google.com/str-jbjo-vhd?hs=122&authuser=2
      Spotykamy się również jutro - czyli w czwartek 09.11 też o godzinie 19:00, Link do spotkania: https://meet.google.com/kfw-xzfx-nfa?hs=122&authuser=2
      Będziemy rozmawiać o ciągnikach rolniczych i nie tylko?
       
      Spotkanie potrwa 60-75 minut.
      Za aktywny udział w wywiadzie oferujemy wynagrodzenie - 150 zł.

      Ilość miejsc ograniczona.
      Chcesz wziąć udział? Odpisz na tę wiadomość.
      Aby wziąć udział w wydarzeniu nie potrzebujesz kamery, wystarczy komputer / laptop/ smartfon z działającym mikrofonem i słuchawkami.
      Masz pytania? Pisz śmiało!
      Pozdrawiam,
      Jacek
    • Przez yacenty
      Organizujemy rozmowę w gronie kilku osób na temat marek i produktów rolniczych. Za udział w rozmowie płacimy wynagrodzenie 150 zł na rękę (przelew na konto). Czas trwania spotkania około godziny.
      Do wyboru godzina spotkania: pierwsze 15:00, drugie 20:00.
      W spotkaniu może wziąć udział max 6 osób.
      Spotkania odbędą się w czwartek oraz piątek.
      UWAGA - spotkanie piątkowe, pierwsza pora to 15:00, druga pora 19:00.
      Zapraszamy rolników niezależnie od profilu produkcji oraz wielkości gospodarstwa.
      Zapisy: wyślij wiadomość prywatną, lub napisz email: jacek@agrofoto.pl
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj