Skocz do zawartości
News
OskarKasprzak

Bizon zo56 nie pokazuje temperatury wody

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Bizon

Wiadomość z agroFakt.pl

corrado    255

Chyba normalne że czujnik abo zegar żadna filozofia. Wymień czujnik i się okaże.

„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

corrado    255

Da się o ile umiesz posługiwać się miernikiem oraz znasz rezystancje dla czujnika.

corrado    255

Przy okazji uszkodzi zegar, tylko pogratulować takich rad.

lotnik993    12

czujnik doknij do obudowy na masę konkretnie jak na wskazowce pokaże 120`C to znaczy czujnik do wymiany a jak nic znaczy ze zegar

mikon71    6

Możesz rozebrać zespół zegarów i szmyrgnąć w pokrzywy można zakupić pojedyncze wskaźniki ale kto to rozbierze i złoży

Edytowano przez mikon71

Sean    676

Do starego typu zegara nie założy niczego z nowego typu, tak samo z czujnikami. Jedyne wyjście to inny zegarek do temperatury oleju i wody, bądź wymiana zegara zespolonego, na nowy typ, czujników i czujnika ciśnienia oleju, a to już tanie nie jest.

Czasami człowiek sądzi że ujrzał już dno ludzkiej głupoty,     :) 

ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się,

że ta studnia jednak nie ma dna.      ;) 

STEPHEN KING

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez chudy100
      Witam !!!
      Jak już w opisie napisałem jest to temat dla ludzi którzy mają instrukcje obsługi, katalogi części,

schematy poszczególnych części i ma ochotę je udostępnić innym.

Wiem, że niektóre egzemplarze są bardzo trudno dostępne więc liczymy na was szczęśliwi posiadacze
    • Przez Kazik1221
      BIZON DYNAMIC- jest to kombajn godny polecenia ale części do nie go nie  można kupić w Płocku tak samo jak do Recorda, ponieważ tam są produkowane New Hollandy. 
      Skrzynię, zwolnica, młocarnia, odrzutnik, wytrząsacze i hydraulika są takie same jak w Record niebieskim na długiej szyi.
    • Przez gucik131
      Witam.
      Zakupiłem ostatnio Rekorda, leciwy (1984r) ma dużo wymienionych części, między innymi nowe wytrząsacze, ale od  z056 i tu moje pytanie  czy kupić nowe od rekorda i wymienić, czy zostawić. Rekord obecnie nie ma sieczkarni, ale muszę ją założyć i wydaje mi się że będzie problem bo ma dużo krócej koniec wytrząsaczy 
    • Przez Cukier_mistrzu
      Witam . Poszukuje do kupna Bizona Rekorda na podzespołach New Hollanda . Rozważe wszystkie propozycje
      Czekam i mam nadzieje że coś wpadnie
      Kontakt na priv.

• Przez bel920
      zastanawiam się nad kupnem giganta i moje pytanie jak się sprawują i jak z częściami do nich woj kujawsko pomorskie