Skocz do zawartości
News
lukasz4kk6

URSUS C360 3P 1988 rok zarejestrowany(Olkusz,małopolskie)

Polecane posty

lukasz4kk6    0

Sprzedam ciągnik rolniczy Ursus C360 3P z 1988 roku. Ciągnik 100% sprawny, do jazdy. Założone nowe blachy. Zarejestrowany, ubezpieczony, aktualny przegląd. 

Więcej informacji udzielę telefonicznie - 534 884 641

Cena 17500 do negocjacji.

Więcej zdjęć w ogłoszeniu - https://sprzedajemy.pl/ursus-c360-3p-1988-rok-zarejestrowany-olkusz-e30984-nr53321443

post-216262-0-16689000-1500550935_thumb.jpg

post-216262-0-28369000-1500550964_thumb.jpg

post-216262-0-00936600-1500550991_thumb.jpg

post-216262-0-92919600-1500551009_thumb.jpg

KULAWA_KOZA    94

za 17000 to kupi już ładny oryginał na ładnych papuciach , a nie takie coś jak twój :) 15 jak ci kto da to daj w niedziele na ofiare z 100zł :)

Sean    991

Ani 15000 niewarty, a gdzie kabina do tego. 

Czasami człowiek sądzi że ujrzał już dno ludzkiej głupoty,     :) 

ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się,

że ta studnia jednak nie ma dna.      ;) 

STEPHEN KING

zetorki12    4226

Nie przesadzajcie .Jak w miarę ładnie chodzi i sprawny , to 17 weźmie . Parę miesięcy temu trochę jeździłem ze znajomym za takim , to ciężko znaleźć za 15 . Cenią się trochę 3p .

ZETOR TEAM

Rolnik1973    2238

Koguta uczep do tłumika, nim rano wstaniesz już klijent pod drzwiami z walizką kasy. Nie wiesz jak działa mania koguta.
To nie są jaja.

Sean    991

Być może @Rolnik i działa mania koguta, ale na kury.    :P  

Czasami człowiek sądzi że ujrzał już dno ludzkiej głupoty,     :) 

ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się,

że ta studnia jednak nie ma dna.      ;) 

STEPHEN KING

KULAWA_KOZA    94

3P znależ nie wyrobionego graniczy z cudem , a jeszcze oryginał to już cud.......ja swojego sprzedawałem 1.5tyg i poszedł za 19000.Potem żałowałem bo wziął bym więcej, bo goście dzwonili jeszcze potem z tydzień.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez miles3147
      Witam. Słyszałem kiedyś, że można zwiększyć udźwig w 4514 poprzez założenie cylindra i tłoka od 5714. Robił tak ktoś? Wyjdzie taniej, bo żeby zwiększyć siłownikami wspomagającymi udźwig o tonę, to trzeba wydać 2 tyś zł.
    • Przez Kondzio55
      Witam. Wlasnie zrobiliśmy remont sprzęgła ponieważ łożysko poszlo sie.. Wymienilismy cale tuleje, oby dwie tarcze i 3 lopatki. Oke zlozylismy, wysprzeglik odpowietrzony a biegi nie chca wejść. Nacisniemy sprzeglo a biegi zgrzytaja tak jak wgl by sprzęgła nie bylo. Gdzie szukac przyczyny bo 3 raz rozjezdzac sie nie chce zbytnio. Tarcze oczywiscie dłuższym do silnika, lopatki wyregulowane.
    • Przez baoo
      Witam... czy ktoś posiada lub wie kto może mieć podłogę ursusa 1014 itp. Bo mi trochę pogniła i szykuję sie wymiana. Chodzi mi o sam środek. Na dołączonym zdjęciu pod nr 1.

• Przez rolnik10_11
      Witam, kupię Zetora 5245, 6211, 6245, 7211, 7245, 7711, 7745 kupię jeden z tych modeli, od rolnika, cena jaka mnie interesuje to do 33tysiecy.  Najlepiej jakby ciągnik znajdował się w województwie śląskim bądź ościennych (Czechy i Słowacja też) Proszę o oferty

• Przez TylkoOkragly
      Witam mam taki problem a mianowicie pociągłem za bardzo dzwignia od wałka i teraz nie moge wrzucić wałka sciagłem dekiel od skrzyni biegów i jak ta listwe przestawić żeby było dobrze bo jest tak zblokowana że nie moge jej wogole ruszyć

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.