Skocz do zawartości
elCapricorn

Co to za malina? Dzika? - nie owocuje.

Polecane posty

Zefir    13

A z jakiego rejonu jesteś ? u mojej babci na podlasiu mają maliny truskawki aronie porzeczke i itp. , i drzewka owocowe to nic nie mają w tym roku pare tylko czereśni mieli i też niewiedzą dlaczego 

pedro2    341

Mróz, ja czereśni nawet jednej nie widziałem, orzech włoski jeden przy budynku przetrwał drugi na środku sadu goły. Wiśni zero borówka o dziwo coś ma,malin kilka jest, a w lesie jagód też praktycznie nie ma po 2 na krzaczku co krok

Wiadomość z agroFakt.pl

gwozd    101

Te na zdjęciu wyglądają na jednoroczne pędy maliny owocującej na pędach dwuletnich. W następnym roku powinny owocować.

U mnie pomimo przymrozków i niesprzyjającej pogody wiosennej nie mam powodów do narzekania. Jedynie czereśnia rivan tj taka wczesna majowa miała mało owoców. Dzikie czereśnie mają mase owoców, szpaki, grzywacze mają obfitość pokarmu. Truskawki pomimo tego że pierwsze kwiaty miały czarne to wydały świetny plon. Porzeczki czarne i czerwone miały dużo owoców. Maliny też ładnie zregenerowały się po przymrozkach

elCapricorn    0

Takich kilka krzaków trafiło mi się w rzędzie i zastanawiałem się - zostawić czy  usunąć. Jednak postanowiłem, że zostawię i zobaczę czy w następnym roku będą owocować. Ot, jako malutka ciekawostka.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się