Skocz do zawartości
Rojovsky

IHC 1255XL czy Fendt 612 LSA

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Fendt
Krzysztof81    173

Fendt jest mniejszy i zgrabniejszy, spali trochę mniej paliwa. Oba są bardzo dobre i porównywalne. Case tej serii to ich najlepsze ciągniki jakie wyprodukowali potem jeszcze Magnum a reszta poszła z górki. Jeżeli oba są w takim samym stanie to ja brałbym Case zawsze trochę taniej a prawie to samo. Zależy też do czego Ci potrzebny bo jak pisałem Fend bardziej uniwersalny i powinien mieć wałek WOM 750 obrotów a Case to kawał bydlaka.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Adrian1
      Witam mam pytanie co sądzicie na temat deutz fahr 6130 bo zastanawiam się nad kupnem?
    • Przez damian123141
      Koledzy jaki ciągnik uzywany wybrać o mocy od  90-110 km? 
      Głównie pracował by przy prasie , opryskiwaczu, rozsiewaczu.
    • Przez marekha80
      witam wszystkich!! mam mały dylemat ponieważ podpisałem umowę na zakup nowego ciągnika cena ok 155tyś brutto. mam doświadczenie z zetorem 7245, 9245 98km, to ma być ciągnik głównie do prac cięższych i nie chciałbym by był gorszy od tego 9245 bo mam z nim miłe wspomnienia. i teraz czy forterra 90km czy coś innego. przedział mocy od 80-100km. dziękuje z góry, za porady.
    • Przez kamil5421
      Witam. Wiem że tych tematów było już bardzo dużo, ale mimo to napisze jeszcze jeden. 
        Mam zamiar kupić ciągnik od 130-140 KM ( 6 Cyl.) będzie to główny , pracować będzie głównie w polu ( Pług, agregat itp:
      Ogólnie myślalem nad  Case, DF lub Steyr ale to na razie takie myślenie.

Więc moje pytanie brzmi : " Jakiej marki ciągnik wy polecacie" i mile widziane by było uzasadnienie dlaczego ?

• Przez kat
      Witam!!! Po nowym roku mamy zamiar zmienić główny ciągnik w gospodarstwie (orka, agregat, talerzówka, transport). I tu moje pierwsze pytanie czy opłaca się kupować ciągnik kilku letni taki jak DF Agrotron 120, czy lepej kupić nowy (zetor, same)???
      Jeśli ktoś z was polecał by inną markę to takrze proszę o opinie

Pozdro dla całego AF ;D