arturooo

Sprzedam agregat uprawowo-siewny

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
arturooo    126

Witam, sprzedam agregat ze zdjęcia 3m waga 1015 kg, bardzo masywny zdjęcie tego nie oddaje, profile ścianka 6mm zresztą waga mówi sama za siebie. Zespoły łozyskowe marki FAG znawcy wiedzą co to za marka. Regulacja na łożyskach oporowych, 21 zębów prostych. Agregat jest nowy wykonywany tak jak dla siebie. W razie jakichkolwiek pytań chętnie udzielę info pod nr tel jak i tutaj na forum.

Zapraszam do kontaktu

Cena 9800zł do uzgodnienia

tel 510690026

post-60008-0-39582800-1500149221_thumb.jpg

post-60008-0-19004500-1500149245_thumb.jpg

post-60008-0-17439200-1500149271_thumb.jpg

post-60008-0-73884300-1500149295_thumb.jpg

post-60008-0-49964500-1500149322_thumb.jpg

post-60008-0-11128400-1500149350_thumb.jpg

post-60008-0-53837700-1500149381_thumb.jpg

Edytowano przez arturooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arturooo    126

Jak nie znajdzie się chętny to zostaje dla siebie więc musi być solidny :). Chcę przetestować czy byłby popyt na takie agregaty i nie tylko żeby być może otworzyć działalność, a na razie nie mam możliwości wystawienia faktury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arturooo    126

Rozstaw belek pazurów jest większy niż np w Unii a rozstaw zębów standardowy 21 zębów na 3m, Na życzenie zębów można założyć mniej. A jak ktoś ma dużo resztek proponuje jednak agregat talerzowy albo porządny pług, przy dobrze zaoranym polu nie ma żadnego problemu z jakimkolwiek zapychaniem się czegokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28757

Chcesz się bawić w produkcję garażową maszyn to pomyśl czy nie lepiej robić wersje lekkie, do mniejszych ciągników. Duży ciągnik to najczęściej u bogatszego rolnika, na większej powierzchni a taki nie będzie eksperymentowal z wynalazkiem z garażu, tylko kupi od firmy, z gwarancja i serwisem, nie zaryzykuje rozerwania maszyny na środku pola w nawale prac. A mały rolnik co ma c360 czy MTZ chętnie kupi agregat uprawowo-siewny, lekki,przystosowany do mniejszych ciągników, oczywiście za odpowiednio rozsądne pieniądze, których za wiele nie ma, więc będzie zadowolony z zaoszczedzonej gotowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arturooo    126

Coś w tym jest na razie rozmyślam w roznych kierunkach. Ja akurat potrzebowałem takiego agregatu do swojego gospodarstwa. Lekkie tzn też pewnie 2.5 m i 2.7 i lżejsze konstrukcyjnie masz na myśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28757

Dokładnie, ten wymiar co podałeś, dwa rzadki graczek i wal, coś lekkiego, krótkiego, taniego. Takie moje zdanie, jeśli lepic coś w garazu to właśnie dla tych małych, co liczą się z każdym groszem, nie ma co patrzeć na tych dużych, bo oni kupią firmowe, choćby dla gwarancji, możliwości odliczenia VAT, sprawdzonej konstrukcji, czy nawet dlatego żeby sąsiad widział ze mnie stać na firmowe, zachodnie najlepiej, a nie w stodole lepione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianus2222    119

Nie wiem czy nie zostane skrytykowany ale czy przednich wałkow nie lepiej zrobic na elestomerach?
sam juz zmienilem komplet lozysk a przyczyna? predkosc zaledwie 9km/h kamień ukryty pod ziemia wielkosci wiadra 10l i po kilku przejazdach skrzypienie i wymiana. A gdyby bylo takie zabezpieczenie to walki by sie poddaly i wrocily na miejsce...Z tego co widzialem tylko vaderstad cos podobnego wprowadzil przed brona talerzowa... po za tym mam świadomość tez ze dlugosc takiego zestawu moglaby sie o jakies 20-30cm wydluzyc


sprzedam rozsiewacz amazone 800l 1600zł. Talerzówke famarol 1,8m siewnik poznaniak 2,7m tanio! pisać na priv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arturooo    126

Zgadzam się ale nie ze wszystkim, firmowe konstrukcje nie zawsze są sprawdzone przynajmniej te polskie. Weźmy pękające agromasze, rwiące się wały strunowe czy odginająca się belka że skrobakami. Narzekań w sieci nie brakuje mimo ze są to firmowe sprzęty To są często wady taśmowej produkcji na tzw sztukę. Nie mówię tu o wszystkich producentach żeby nie było. Ale fakt jest taki że są znani mają logo, faktura vat, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4255

Tylko w razie jakiegoś problemu jest gwarancją. A jak w Twoim coś nie wytrzyma, to będziesz leciał 300km żeby coś pospawać?
Wyglada bardzo solidnie Twój, ale firma daje swego rodzaju pewność i spokój, że w razie czego jest ta gwarancja, a u Ciebie co jest? Słowo, że solidnie zrobiłeś? Moim zdaniem, jak nie masz wyrobionej opinii to większy sprzęt to kiepski pomysł, bo kupi najwyżej ktoś, kto Cię zna i wie że robisz solidnie.
Swoją drogą na ile wycenilbys taki agregat, tylko 2.5m?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28757

koło mnie jest chłopak który lepi takie różności w garażu, krokodyle do tura, małe agregaty uprawowo-siewne, przyczepki wywrotki jednoosiowe, platformy sadownicze

jeśli masz chęć, czas i wiedzę żeby spawać to może warto zastanowić się nad taką właśnie drogą, nie ograniczać się tylko do agregatów, których w swojej okolicy możesz sprzedać powiedzmy kilkanaście, może kilkadziesiąt

a takich różnych różności zawsze można zrobić i sprzedać więcej, nie każdy potrzebuje agregatu, ale może potrzebować przyczepy, czy też osprzętu do tura

a jak będziesz robił dobrze, to fama się rozejdzie na początku po bliskiej okolicy, a potem co raz dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

niezda egzaminu resztki będą się zapychac wszystko za gęsto zrobione

 

To jak ty uprawiasz ze ci się będzie zapychać?? Ja mam jeszcze gęściej bo rzędy są bliżej siebie i się nie zapycha a siałem nawet bezorkową.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arturooo    126

@daron64 taki sam tylko że 2.5m 9000zł

@bratrolnika osprzęt do tura też byłby chwytak do tura dwusiłownikowy siłowniki z tyłu schowane w ramkę ale nie wyceniony bo wziąłem go do siebie. A w razie co to na zamówienie na samym początku byłoby robione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28757

Ja wolałbym zainwestować parę złotych i zrobić coś i dopiero sprzedawać, po jednej sztuce. klient jak może dotknąć, ocenić konstrukcje, spawy czy malowanie to kupi, bo wie co kupuje. Jak ktoś się dowie ze musi dać zaliczkę za coś czego nie widzi, czego nawet jeszcze nie ma, to kto się na to zdecyduje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Arturo ja robie takie lekkie agregaty 2,7 3 m dobrzesię sprzedają

Edytowano przez Tomasz78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Większość z okolicy do100 km ale zdarzająsię wyjątki w ciemno niktnie kupi a duża odległosc klienta zniechęca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Pawel0418
      Witam,potrzebuje pomocy stoję przed zakupem agregatu uprawowo siewnego do zetora 7745  73km.
      Znalazłem taki o to zestaw,ale nie wiem czy zetor da rade bo gdzie nie gdziee mam gline.https://www.olx.pl/oferta/agregat-aktywny-uprawowo-siewny-lely-nie-amazone-maschio-rabe-CID757-IDmXW4I.html#d20a5ed7cb  proszę o jakieś informację,a może coś innego.
       
       
       
       
       
    • Przez AgroRolnik22
      Witam. Chciałbym się dowiedzieć opinii najlepiej od użytkowników o agregacie uprawowo siewnym marki Janpol, Agregat 2,5m. Jeżeli nie to jaki inny w podobnej cenie ?
       
    • Przez longer89
      Czy ktoś użytkuje agregat talerzowy na przedni tuz.  Jaki jest efekt prac? Czy lepszy może jest wał pierścieniowy?

    • Przez antek807
      witam mam problem z wyborem agregatu uprawowo siewnego z hydropakiem 2,7 bo taki mam siewnik poznaniak do ciągnika nw td85 z jakim wałem na ziemie 3-4 klasa
       
       
    • Przez buszek
      Witam , 
      Od pewnego czasu mam na uwadze zakup ciągnika coś  o większej mocy niż ursus c 360   zanim zakupię ciągnik przeglądam maszyny i zastanawiam się właśnie nad agregatem  uprawowo-siewnym Mam pytanie jaką moc musi posiadać ciągnik do podanego poniżej agregatu ? 
       
       
      https://www.olx.pl/oferta/agregat-uprawowo-siewny-2-5m-aktywny-lekki-pierwszy-wlasciciel-CID757-IDyLVOP.html#af1d8fa0f9
       
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj