Polecane posty

kuba18l    0

Witam mam problem z prasa kuhn 2135 otórz chodzi o to że silownik liniowy mi nie zrzuca noża by uciął siatke tak wygląda jakby nie miał siły i gdy chce nacisnąć reset to raz zadziała raz nie po odpieciu silownika nacisnołem by owoijal to wyszedł całkowicie i teraz nie wiem bardzo jak to zrobić a nie chce mostkowac kabli by nie spalić czegoś proszę o pomoc ponieważ sianokiszonke muszę prasować:))

Edytowano przez kuba18l

Witam zalezy ile przewodòw wychodzi z silnika. Zròb zdjęcia całości to wiecej osòb bedzie tobie w stanie pomòc, ktòre nie mialy akurat do czynienia z taką prasa.

leszek1000    177

Mam problem z siatką od vicon pasówka rolkę zakłada się z tyłu.Siatka przesuwa się na prawo i balot z lewej strony jest nieowinięty. Nie wiem czy trzeba jakiś blokator zakupić. Z czasem przesuwa się na prawo i trzeba go przeciągać na lewo 

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez ronim
      Witam,
      Jestem nowy na forum. Zakupiłem prasę rolującą DEUTZ-FAHR RB 4.90. Muszę poluzować pas by go wymienić. Jak się do tego zabrać? Możecie mi pomóc , coś podpowiedzieć jak go poluzować?
    • Przez Folenka
      Witajcie, proszę o podpowiedź jak zdjąć walec w prasie Vicon Rf 122? Chodzi o  walec na samym dole, niestety rozsypało się łożysko.
    • Przez Quiyana
      Witam. Mam problem z tą prasą, mianowicie nie mogę dobić bel słomy .Czy to jest problem odnośnie mojej prasy czy ten model słabo radzi sobie ze słoma ?
    • Przez Goldenj
      Witam.
      Podczas prasowania zdarza mi się, że prasa się zapcha (za duża prędkość i za dużo słomy i nie nadąża wciągać) i ciągnik gaśnie. Wtedy odpalam ciągnik, otwieram klapę, niecały balot wyskakuje, zamykam klapę i jadę dalej i wszystko śmiga. Tak było do dzisiaj. Dzisiaj po zapchaniu się prasy, zgaszeniu ciągnika i ponownym uruchomieniu komputer w prasie przestał działać. Tzn. włącza się sterownik i ta kropka po lewej stronie miga i nie przechodzi dalej, a zawsze po kilku sekundach pojawiała się tam kłódka i naciskało się ją i można było jechać. Po włączeniu sterownika słychać takie ciche pstryknięcie, wcześniej gdy prasa działała to pstryknięcie było głośniejsze.
      Bezpiecznik na wejściu do komputera jest cały, po wyjęciu go gaśnie lampka na płycie głównej i po włożeniu zapala się, napięcie na wejściu to jakieś 14V z hakiem, więc normalnie. Tylko że żaden czujnik nie reaguje, wcześniej na płycie świeciły się lampki od poszczególnych czujników i przy czujnikach także zapalały się lampki gdy przyłożyło się przed nimi śrubokręt.
      Problem nie tkwi w zasilaniu, gdyż podłączyłem pod akumulator w aucie i ten sam efekt.
      Będę wdzięczny za jakiekolwiek sugestie.

• Przez maly2000
      Witam!
      Tak jak w temacie, jestem zainteresowany prasą Vicon , tylko chciałbym się dowiedzieć czy się mniej więcej różnią między sobą te trzy modele, czyli rf122, rf125 i rf 130. Mam upatrzoną rf 130 w dobrym wyposażeniu, tylko nie wiem jakiej średnicy bele robi. Jeszcze pytanie jak owe prasy sprawdzają się w poszczególnych materiałach tzn sianokiszonka, siano i słoma. Byłbym bardzo wdzięczny za wyrażenie swoich opinii i doświadczeń na ten temat.
      Pozdrawiam!
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj